Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

MOTHERGUNSHIP

69
2 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
17.07.2018 PCPS4XOne
Vývojáři:
, (sekundární)
Oficiální stránky:
http://www.mothergunship.com/
Duchovní nástupce rogue-lite FPS Tower of Guns, vzniklý ve spolupráci autora původní hry a českých Grip Games. V roli jednoho z posledních přeživších mimozemské invaze je vaším cílem ničit lodě nepřátelské armády, plné mimozemských robotů, a dostat se až k jádru invaze, obří lodi zvané MOTHERGUNSHIP.

Jste vyzbrojeni robotickým oblekem, který vám dovoluje nosit obří zbraně. Ty si můžete vytvářet a modifikovat pomocí nalezených součástek. přičemž vaším jediným omezením je, aby se součástky vzájemně neprolínaly a všechno správně sedělo. Jinak si můžete vytvořit libovolné zbraňové monstrozity vašich snů – je libo rotační raketomet, osmihlavňová plasmová brokovnice či útočná puška kombinovaná s plamenomety? Hra obsahuje stovky různých součástek a možných zbraňových kombinací je nedozírné množství. Upgradovat můžete i svůj oblek a získat tak například větší zdraví nebo počet skoků v řadě.

Úrovně jsou tvořeny náhodným generátorem a složeny z předdefinovaných místností, mezi kterými kromě klasických bojových arén najdete i obchody se součástkami, místnosti s výzvami (jako například dokončit místnost v určitém čase) nebo "diceroll" místnosti, poskytující náhodné výhody či nevýhody. Samozřejmostí jsou i souboje s impozantními bossy. Kromě hlavní kampaně jsou dostupné i vedlejší mise, ve kterých můžete v případě, že postup příběhem začne být příliš obtížný, získat lepší výbavu.


Poslední diskuzní příspěvek

Strašné frustrující, nezábavná sračka... po dvou hodinách absolutní nuda, je to challenging, ale odměny nulové. Kdybych si aspoň na misi mohl…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.