Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

MOTHERGUNSHIP

71
3 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
17.07.2018 PCPS4XOne
Vývojáři:
, (sekundární)
Oficiální stránky:
http://www.mothergunship.com/
Duchovní nástupce rogue-lite FPS Tower of Guns, vzniklý ve spolupráci autora původní hry a českých Grip Games. V roli jednoho z posledních přeživších mimozemské invaze je vaším cílem ničit lodě nepřátelské armády, plné mimozemských robotů, a dostat se až k jádru invaze, obří lodi zvané MOTHERGUNSHIP.

Jste vyzbrojeni robotickým oblekem, který vám dovoluje nosit obří zbraně. Ty si můžete vytvářet a modifikovat pomocí nalezených součástek. přičemž vaším jediným omezením je, aby se součástky vzájemně neprolínaly a všechno správně sedělo. Jinak si můžete vytvořit libovolné zbraňové monstrozity vašich snů – je libo rotační raketomet, osmihlavňová plasmová brokovnice či útočná puška kombinovaná s plamenomety? Hra obsahuje stovky různých součástek a možných zbraňových kombinací je nedozírné množství. Upgradovat můžete i svůj oblek a získat tak například větší zdraví nebo počet skoků v řadě.

Úrovně jsou tvořeny náhodným generátorem a složeny z předdefinovaných místností, mezi kterými kromě klasických bojových arén najdete i obchody se součástkami, místnosti s výzvami (jako například dokončit místnost v určitém čase) nebo "diceroll" místnosti, poskytující náhodné výhody či nevýhody. Samozřejmostí jsou i souboje s impozantními bossy. Kromě hlavní kampaně jsou dostupné i vedlejší mise, ve kterých můžete v případě, že postup příběhem začne být příliš obtížný, získat lepší výbavu.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.