*memphis dělá v gripu?! sakra, budu to muset vychválit ... ehm...* Pecka, fakt super kousek, bezchybná záležitost! Zatím skvělý!

Strašné frustrující, nezábavná sračka... po dvou hodinách absolutní nuda, je to challenging, ale odměny nulové. Kdybych si aspoň na misi mohl vzít pořádnej kanón a ne tři součástky!

10% za crafting zbraní, kterej je s trainerem a endless misí fakt prdel (hrál jsem 100 levelů než mě to omrzelo, vytvořit si kanón že se už ani v crafting menu nevleze na monitor je gucci)
10% za quake-like gameplay
20% různé levely podle typu dveří

Jo a taky mě brutálně sraly ty dialogy, ať už mimo mise, nebo přímo v misi, kdy to nabourává tu řeznickou flow, prostě projedu jeden level, jdu do dveří a čekám na další level s 20 dialogy, které se fakt nedají přežít. Mačkat "E" je jediná možnost.
@Ronik (03.08.2018 18:37): Aha, díky, k tomu jsem se ještě nedostal. Endless mode taky ještě plánuju zahrát, akorát z toho co popisuješ, tak je to škoda, že to nemá žádnou návaznost s dějovou linkou. Sice je to standalone mode, ale docela jsem z jiných her zvyklej, že, jak říkáš, alespoň ty zkušenosti se přenáší. Tak alespoň ta zábava a achievementy :))
@SimonEndt (03.08.2018 18:30): Fialové diamanty jsou expy. za které si odemykáš vylepšení zbroje.

Taky jsem to už "dohrál", ještě ale plánuju chvíli hrát endless mode (minimálně chci dojít do levelu 20 na achievement). Trochu mi ale vadí, že v něm nejde získávat expy, chápu, že se nepřenáší mince a získaná výbava, ale alespoň ty expy by mohly.
@Memphis (03.08.2018 08:19): Neutrácel jsem nic, ale už je to dva týdny zpátky, tak si to už taky moc nepamatuju.

Jinak hru jsem už dohrál. Nebo alespoň tu úvodní část a paradoxně s basic (šedým) equipem. Jak psal Ronik, tak asi hodně záleží na tom, jak se zrovna vygeneruje místnost. Při dalším postupu už to bylo o hodně jednodušší. Další věc co tomu asi moc nepomohla, tak že jsem do té doby čistil veškeré místnosti, ale pak jsem je kolikrát jen proskakoval.

Btw, k čemu jsou vlastně ty fialové diamanty? To má uplatnění v dalším postupu hry?
@SimonEndt (26.07.2018 19:59): Neutratil jsi nějaké z nich v obchodech? Jak píše Ronik mělo by ti to připočítat to, co ti zbyde na konci mise.

Co se týče součástek, pro udělání mise by ti s trochou tréninku mělo stačit to, co získáš z vedlejší mise s pevným Loadoutem (která je docela krátká a jednodušší), takže 2h farmení by nemělo být třeba... jaké máš aktivované armor upgrady?
@Ronik (26.07.2018 19:47): Jo, jsem teď z toho docela rozhořčený, že bych to nejradši refundnul .. ale zkusím to ještě znovu :D
Btw trošku nerozumim těm mincím. Šel jsem do mise s nějakým počtem mincí. V misi jsem nasbíral 117 mincí a když se vrátím do HQ, tak jich u sebe mám 104. Tak jestli se za něco odečítají? Ani jsem nic nekupoval v tom levelu.
@SimonEndt (26.07.2018 19:30): Farmit epic itemy takhle brzo nemůže být potřeba, už jsem asi v deváté misi a zatím mi stačilo začínat s modrými itemy. Jestli jsi umřel hned v první místnosti, tak jsi spíš asi měl smůlu při generování, zkusil bych to prostě znova :)
Jsem docela zmatenej z té hry. Do 5. mise úplně easy hra, každej level bez problému - tak dvě hodiny farmim equip než jdu do 6. mise a v téhle misi se dostanu do asi předposlední místnosti, kde líta asi 50 raket v každém možném směru a umřu během pár vteřin. Samozřejmě ztratím veškerý equip (všechno epic itemy) a zbudou mi ty úplně basic, se kterými nedam už ani první místnost. Tak WTF??