Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mosaic

05.12.2019
23.01.2020
11.02.2020
kompatibilní
59
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

V dalším díle norských tvůrců ze studia Krillbite, stojících např. za Among the Sleep, se ujímáme role zaměstnance megakorporátu vedoucího jednotvárný, nudný, rutinní a osamělý život. Každý den je stejný jako ten předcházející: ráno vstát, jít přelidněným, anonymním městem do práce vydělat na zaplacení veškerých složenek a účtů a večer zpět domů. Sociální interakce či zábava nulová. Jednoho rána se však začnou dít události, které vůbec nedávají smysl a bude jen na nás, jak se k něčemu naprosto novému a nečekanému postavíme.

Mosaic je značně temná surrealistická záležitost o osamělosti a chybějícímu smyslu života ve společnosti, kde jste pouze inventární číslo kdykoliv a jednoduše vyměnitelné za kohokoliv jiného. Herních prvků je poměrně minimum, adventurní se prakticky nevyskytují a tak hlavním úkolem každého dne je dojít do zaměstnání a tam splnit zadaný úkol, což spočívá v dokončení velice jednoduché minihry. Hra není nikterak obtížná ani dlouhá, volným tempem ji lze dohrát do tří hodin.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.