Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mortal Kombat Trilogy

Midway Games •  Avalanche Software (PS1) •  Point of View (PC, Saturn)
10.10.1996
08.08.1997
31.08.1997
11.11.1997
82
48 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Mortal Kombat Trilogy nie je kompiláciou predchádzajúcich titulov, akoby mohol naznačovať názov, ale vylepšenou verziou Mortal Kombat 3. Táto verzia však obsahuje všetko, čo bolo možné vidieť v predchádzajúcich dieloch trilógie, či v hre Ultimate Mortal Kombat. Čiže sleduje rovnaký príbeh ako MK3, ale obsahuje všetky charaktery a väčšinu arén z predchádzajúcich dielov.

Novinkou MKT je tzv. „Aggressor bar“, ktorý sa napĺňa počas bojovania. Keď je tento „ukazovateľ agresivity“ plný, hráčova postava sa na krátku dobu stane silnejšia a rýchlejšia. Rovnako pribudol nový ukončovací mód nazvaný „Brutality“. Medzi novinky patrili aj úplne nové špeciálne pohyby pre niektoré známe postavy, ktoré sa po prvý raz objavili v MKT.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Ke „čtvrtému“ dílu Mortal Kombatu zvanému „Trilogy“ jen krátce, protože pro znalce předchozích dílů v podstatě není, co dodat. MK Trilogy si vzal grafiku a herní systém z MK3, k tomu doplnil smáznuté a skryté charaktery, včetně bossů, z předchozích dílů a voilá, další díl je na světě! Celkově rozdíl oproti MK3 je snad ještě menší než rozdíly mezi jednotlivými díly NHL a FIFY. Několika málo postavám byly upraveny speciality (resp. jedna), aby to bylo jakš takš vyvážené, byly přidány brutality, což je neúměrně náročný druh fatalit, který ale vypadá vždy stejně a nakonec přibyl Aggressor bar, aneb určitý druh energie, který když se vám naplní, stanete se trošku rychlejší a silnější.

Verdikt se bude odvíjet z toho, zda jste předchozí díly hráli a čekali jste od Trilogy něco nového, nebo naopak chcete mít jen vše pohromadě – tedy parádní, funkční mlátičku se všemi možnými specialitkami, fatalitami, kombinacemi a podporou legendárních Windows. :) Z hlediska herní historie jde bohužel o poněkud bezvýznamnou hru.
+7