Mick:Právě u toho předešlýho dílu bylo zpomalování a sekání ještě výraznější. (PS 3)
Vic: hmm, zaujimave, sekanie by som si urcite vsimol. Ale je to zaujimave, kedze obe su na konzole, ziadne rozdielne konfiguracie. Preco na jednej konzole spomaluje a na druhej nie. Vazne, podobny problem som nemal za cely cas hrania (zatial). Vlastne ani jeden z tych bugov. Teda az na tu nemoznost chytenia postavy ked je chrbtom (ale to je mozno featura? :)) ). S Unreal Enginom si uz vyskusali predchadzajuci diel (vs. DC) a tam tiez s nim nemali problemy. Kazdopadne, to je mi zahada.
Mick:teda nevim, kde vidíš neshody, žádné sem nenašel.
Bugy tam sou, ale těžko ti je všechny vyjmenuju, když to nemám.Např. : hra se seká a zpomaluje (pocit, že si vybrali špatný engine na bojovku, nebo že s ním neumí). Když oba hráči vyblokují throw, postavy na chvíli zamrznou. Někdy se stane, že při finish him postava zůstane ležet. Postavy se někdy dost rychle neotočí, nebo se nedají chytit, když sou zády apod.
Vic - tak tu sa asi nezhodneme, ale pekne jedno po druhom:

Single - story mod vyborny (na bojovku, priam super, i ked sa mi nepaci co vyviedli jednemu modremu ninjovi :) ).
Kratos do hry sadne ako rit na serbel (ako sa u nas hovori)
Multi - teda dvaja na jednej konzole - je v kazdom MK nekonecna zabava (i ked uz to nie je ono, bez blokovania klaves - stara, dobra nostalgia :) )
Multi po sieti - to ti nepoviem, PSN nefunguje uz pomaly mesiac :D

Bugy? Ake bugy? Kde sakra? Akeho druhu? Klepem si na drevo, ale skutocne som nenarazil na jediny bug!

Challenge Tower - vyborny napad!

Krypt - eh? Krypt je predsa klasika z predoslych hier, vzdy nejako podobne uchylna vec - je to klasicke odomykanie veci, len s mlaskavym, krvavym efektom (nj, Mortal Kombat). Vyhoda tejto Krypty je aspon v tom, ze uz je len jedna mena, za ktoru sa odomyka. V predoslych hrach (ak si dobre spominam) ich bolo viac a bola to otrava. :)
Micky:Už sem taky hrál nové MK bez singlu, protože ve dvou je to fakt super fun a zvlášť tag team ladder :) Samozřejmě mám pár výtek jako zbytečné nebo nepovedené postavy a celkem dost bugů. Jo a the krypt (prostě jak tam jen popravuješ) je fakt dost humus. Co myslíš ?
Vic - neskoro :) To mali vydat pred novym MK. Kto teraz potrebuje tie stare, okrem toho Arcade verzie su o hodny kus tazsie ako tie konzolove/pocitacove :)
PS 3 demo novýho MK je moc dobrý,ale mám výtku proti Sub-Zero a pár bugům.