Nové mise ani už nemají vyjít. Ale má vyjít nějaká více komplexní hra od NASA (ale až za hooodně dlouho).
Jdu do toho, ale zatím co jsem tak zkoušel nemám moc představu o tom, jak vám pomůžu, páč jsem ouplně mimo.
!Pozor! Takže pro všechny co mají zájem hru vyzkoušet, či si zahrát se skutečnými kosmonauty, tak sraz v 20:15 na Steamu Online! Nejlepší bude, když si mě zájemci přidají do přátel, pokud nemají (nick "PoOky [CZ]" - bez uvozovek) a já vás v tu dobu uskupím do jednoho chatovacího okénka, aby jsme se mohli patřičně domluvit na tom, kam se máme připojit, jak, nějakou taktiku apod. Nejlepší by bylo, kdyby nás byl sudý počet - 4 nebo 6. Tak s Ugraugrou úpenlivě čekáme.

PS: Zatím nepsat jsem do diskuze, ať nálákám svou výstrahou co nejvíc lidí.
Někdy během zítřka bych to rád zkusil, tak kdo budete mít čas třeba k večeru, dejte vědět.
Tak to jste dobří, já na poprvé jsem někde kolem 6000. Chvíli mi trvalo než jsem se zorientoval, ale poté už mi to celkem šlo. Hrál jsem sám, ale v coop to musí být celkem zábava, zejména pokud vydavatelé uvolní další mapy.
Tak jsme se s Pookym dostali do top700 a asi tomu změnim žánr, je to spíš logická hra :)
Dá se to hrát úplně v singlu? Abych si to třeba jen vyzkoušel a až to s váma někdy dám, tak nečuměl jak puk a nekazil vám to.
Pooky: Super, že se se mnou hned počítá, ale dneska večer asi nebudu doma. Ale ukážu to Axemu a Werovi a třeba to dáme někdy s váma ;-)
Jenže mi to máme chuť hrát znova a znova. Jde přece o ty časy :) Jinak, kdo by do toho šel, ať si mě přidá na Steamu PoOky[CZ] a mohli by jsme na to večer jít.

Takže počítám s ugraugrou, Karasmanem, Virusem. JohnCZ by šel? (ještě 2 tedy)
Nejste :) S bratránkem jsme to taky zkoušeli, ale je to takové, řekl bych, amaterské co se týče enginu. Pořád se o něco zasekáváme atp. Je to beta? Jinak ale zajímavý nápad. Chtělo by to jen víc scénářů.
Na tu řídící boudu se fakt těšim. V sehranym týmu o 6ti lidech to musí bejt luxus. Sakra, já chci dát rekordní čas ! :) Pojdte to někdo hrát...
Takže to, co se nám při hraní stávalo, by mělo už být pryč. Aspoň to. Jinak hra v 6 dostane určitě jiný náboj, protože dostává nový rozměr úlohy řídění všech vozidel a kamer v centrální "boudě", takže už to není tak, že každý bude závislý na jednom vozidle, ale onen "dálkový" řidič se o všechny přenosy postará.

Edit: Příjde jen mě, že z té hry jsme nadšení jen my dva? :)
Těžko říct, nic nového nevidím. Možná se mi teprve ted stahoval update ze včerejška (třeba se už konečně neuvidim vedle vozítka, ale na něm)

FIXED - Astronauts can "attach" next to the rover or command center when high latency is present.
FIXED - Rover is sometimes invisible when remotely controlled when high latency is present.
FIXED - Erratic behavior of rover when attached to hose.
Multiple optimizations to program code for singleplayer and multiplayer gameplay.
Modified information in log reports.
Tak jsme to s Pookym dohráli ve dvou a chcem to zkusit v šesti! Anyone?

A nevim jaký tomu dát hodnocení, kéž by to mělo víc jak jednu misi...
EDIT cca 16:00: Tak po zahrání a dohrání, kdy jsme zuby nehty s ugraugrou opravovali základnu, kde nás honil čas a potřebovali jsme dobrou taktiku, jsem mile překvapen a spokojen - doufám, že se najde víc lidí na 6členou párty na měsíci :)

Ok, beru vše na vědomí. A už jsem si tě přidal na Steamu, stačí potvrdit.

OT: Proč už i po několika letech není přidávání odkazů dostupné? Alespoň pro nějaké "zkušenější" uživatele, či nějak tak.
Jasně, ale popis hry by měl zůstat popisem hry, odkazy na stažení bych rád viděl v "odkazech", žel stále není možnost něco takového udělat. Takže bud to házet do diskuze nebo se spoléhat na homepage.

edit Výhružka tam není, takže se budu snažit přesvědčit Memphise aby jí dodal :)
Ugraugra: Ale tohle je přímý link na jediný možný oficiální odkaz na stáhnutí této hry. Podle všeho by to mělo být v pořádku, když i homepage odkazuje právě tam a jedná se o freeware. Nejsem nějaký zastánce Steamu, například u TDU - Megapack jsem do popisu dal odkaz na obchod Metaboli, protože přímo na oficiálních stránkách Atari na tento obchod přímo odkazuje.

Edit: Jinak bych odkaz nepřidal, kdybych samozřejmě narazil při přidávání na nějakou výhružku. I když jsem si možná nevšiml.

Jinak na steamu jsem pod nickem PoOky[CZ]
Už stahuju. Jinak chtěl bych upozornit přidavače, že v popisku nemá co dělat reklama jakéhokoliv druhu (tzn. třeba odkaz na steam, GOG, apod.), v minulosti to možná párkrát prošlo, takže pokud o něčem víte, tak pošlete editaci. A nebo vyjednejte se steamem at za to pošlou Memphisovi nějaké groše a můžem to tu nechat :)
Je to až pro 6 hráčů online, najde se skupinka kosmonautů toužící pomoci NASA společnými silami?