Tse, v creative to dokáže dohrát každý. Já to teď zkouším v survival a zasekla jsem se na získávání blaze rod - poprvé když jsem konečně "natěžila" dost, tak mě blaze shodil do lávy a podruhé jsem tam spadla z vlastní blbosti :)
Suzana: svatá pravda.. :) Však proto vyznávám servery kde je povoleno pouze hráčům co si hru zakoupili..

(mmjn, draka jsem zabil.. sice s creativem, ale zabil.. tak si to snad odfajfkovat mohu, ne? Snad mě za to neutlučete :D)
Jsem na pardalech, kteří plánují nějakou novou mapu. Ze začátku mi to všechno přišlo legrační - musím si koupit pozemek, je tam nějaká chabá iconomy, haha eventy - to snad nemyslí vážně, vždyť to má lamerskou hratelnost. Ale postupem jsem se tam zabydlela, nakoupila v každém městě pozemek a stavěla, eventy jsou legrace, do budoucna snad budou nějaké role play prvky. Ale všechno je to o těch lidech samozřejmě - respektive o tom, jak si to admin pohlídá.

Zkusila jsem majncraft.cz ,kde jsem porušila nějaké pravidlo ohledně těžby, ale asi by mi nevyhovovla až tak velký svět. Pak jsem se nějak protáhla na server ke kfperinovi, který je moc hezky postavený.
musa: Tož to chce sehnat lidi a dělat někde něco společně. Když bude čas a kreativní nálada (jestli vám tam chybí dopravní systém, pusťte mě na něj! :D).

A můj/náš server nechám běžet, přece jenom je tam fakt hodně věcí. I kdyby jen z archivních a nostalgických či testovacích důvodů :)
akhera: ono se na to moc hezky zvyká, všechny materiály po ruce, nemusíš ztrácet čas těžením. ale teď cca 4 měsíce hraju na craftuj kde je mmorpg plugin, takže vše poctivě natěžit, či sehnat obchodem nebo darem a za těžbu ti rostou skilly. chvilku jsem se musel aklimatizovat:) - zkus taky:)
musa - Nevím jak ostatní, ale mě strašně domotivujou lidi, co si staví v creative módu - já, která si všechny kostičky poctivě natěžím, nemám šanci se jim ve stavbách vyrovnat. Proto jsem na serveru už dlouho nebyla
suzana: ale:) ... no na serveru si ze me ted pulka frakce utahuje - viz zpevacek:). pobavilo to vic, nez jsem cekal. a to me zajima: kde hrajes a kde a za co jsi vyfasovala PB? jestlis na craftuj nebyla, mohla bys otestovat...:)
to platí i pro ostatní, u nata na serveru nejde uz prakticky nikoho potkat:(
musa - chachá! já se koukala, hraju u konkurence. Už u druhé, u jedné mám permaban XD
JM: dobrá otázka - mně to bavilo, ale jen chvíli. Hrál jsem teda jen singl, ale v MP se i bojuje a já nevim co ještě.
Spíš Tě donutí zamyslet se nad tím, kam až hry mohly dojít, kdyby se tvůrci věnovali originálním nápadům.
Ale třeba takové kopání obsidianu s použitím činky jako krumpáče musí být lepší než všechny fitness hry dohromady :D
mi to přijde jako pěkná hovadina. MC se mi na konzoli nezdá a rozhodně bych ho nechtěl hrát s kinectem, jehož uspokojivé použití si v tomhle případě nedovedu moc představit
Jop, o tom se ví od E3 2011. Akorát se mi to moc nezamlouvá, protože to jednak nevyvíjí Mojang (pouze na to dohlíží), pak taky na 99 % nebude X360 verze kompatibilní s PC servery.
víte o tomhle něco? já to četl dneska prvně: microsoft plánuje MC na xbox s podporou kinectu... (?)
NE! Dnes jsem po připojení explodoval a po respawnu znova a pak vybil vše v okolí jednoho kilometru. Funny.

Co jsou ty zelená světýlka?
Mick: /god nefunguje? Taky by mělo jít přepnutí do creative módu, prozatím trochu kostrbatě příkazem "/gamemode jmeno-hrace 1" (1=creative, 0=normal), tam funguje létání (dvojskok) a nesmrtelnost (vždy zapnuta).

BTW příšeráky mám tedy vypnout nebo ne? :)
To, ze na mna na cintorine vybafne zombie, este nejako rozchodim. Ale to, ze mi nikto nepovedal, ze si mam zase davat bacha na vysky (a teda neskakat z nich) uz je cire zlomyselne, svinstvo! Nate!!! ;)
V Painkillerovi to nikomu nevadilo :D. Mě jde spíš o to pobíhat ve stavbách námi vytvořených... Plus ani Battlefield 3 nemá tak rozlehlou mapu jako je v Minecarftu.
zajímavá idea:) - ale ve fantasy/středověkým prostředí... pobíhat po mc s pifátkem mi nepřijde úplně ono
To jo, ale spíš by se mi líbilo něco podobného v MC... Takový souboj o kontrolní body v Mickových tunelech by byl fenomenální, nebo ochrana tvé kostky před nájezdem tanků, přestřelka na náměstí... :D
působí to jako mix MC a Wolfensteina 3D :P
vypadá to, že je to MC hodně "inspirované" :)
před několika dny jsem si oblíbil prima plugin - mob arena. partička hráčů (nebo i jeden) bojuje v postavené aréně s mobama. jdou ve vlnách, které postupně sílí. výborně se na tom skilluje a padají z nich itemy:)
co je to za hnusnou skulpturu nad stanicí u lištiččiny věže?
Proboha, jen nezapínat příšery teď když jsou endermani! Všecko nám rozeberou
To je taky fakt.

A mě děsil, takže hraju na nejlehčí obtížnost.

Nejlepší by bylo, kdyby se creepeři nezapínali vůbec
MtM: Ty lagy jsou zlověstné :-(. Dost možná za to můžou ty exp orby. Něco s tím zkusím udělat. A iddqd ti zapnu :)

Suzana: Mě se s nimi vždy špatně v multiplayeru bojovalo, a to jsem to hrál po lokální síti... Zapnout je ale na zkoušku můžem, jen co najdu něco na eliminaci poškození prostředí creepery, jedno bombardování Londýna v historii stačilo :D
Hurá!

Supr až na ty lagy. Příště si teda zkusím snížit draw distance.

A příšerky nezapnem? V singlu mě bavilo potkávat Endermana, jednou na mě poslal pavouky, když jsem ho sledovala ve skleněné pozorovatelně... je legrační, když pavouk leze po zdech... protože on vůbec nemění směr. Haha. To jen tak na okraj.
Nate: tak ti neviem, odkedy je tam 1.8 tak to laguje jak prasa a stale to pada. A teraz neviem ci len mne alebo aj niekomu dalsiemu. A okrem toho, nemam nesmrtelnost :(
Heh...tak to vypadá, že těch verzí bude bývat a vycházet v nadcházejících dnech a týdnech hodně. Dneska se dočkáme (možná) pre-release 1.9. Ten ale nebude obsahovat moc toho co slibovali, protože se rozdělí na dvě části, takže pak přijde i 1.10:-/

Všechno z notchova twitteru btw.

(Když si vzpomenu, že původně se hlásalo, že adventure update bude 1.7...)
musa: "Sluníčkoví lidé" jsou přece "lidské zrůdy se smajlíkem namísto obličeje", viz. Nechápu, jak to někdo může nevědět, tss.