Nazdar ;) Hledám někoho kdo umí dobře dělat s MCEditem a udělal by mi do mé AdventureMapy nějaké hezké epické prostředí s horami, vodopády apod. (po domluvě), viz mapu RevengeOfTheGods, nějaké takové to prostředí asi. Napište prosím ;)
Super hostile jsem nějaké přejel, třeba Vinyl fantasy, nebo Sunburn Islands, co si vzpomínám:-) Ale Skyblock mám rozehraný docela dlouho, už nevidím z jednoho konce ostrova na druhý:-D Kdyby se mi Minecraft při Frapsu nesekal, tak bych z něj natočil video:)
Mimo to, neví někdo jak si mám vytvořit monster spawner tak, abych se mi z něj spawnovalo monstrum jaké chci? Požívám INVedit a Single Player Commands. Ale vždycky je v tom spawneru prase, ať ho vyvolám jakkoliv. Tvořím docela obrovskou mapu, kombinující adventure, puzzle, parkour a další věci. NA pasti to řeším redstone obvody, dispencery a spawn egg, ale teď jdu tvořit druhou část co nebude v koridorech a docela by se mi to hodilo.
Občas si nějakou dám no. Nejraději mám pak adventure mapy...
Kostíku, jednoduché to.. nijaké novinka.. velká sousta ... shrtuní. Co je to za dialekt prosím tě?
Věřím tomu, že Minecraft napsaný v C++ profesionálním týmem by mohl běžet klidně 4x rychleji. Ta optimalizace je tragická. U mě jediná stinná stránka Minecraftu...
jj mc je žel náročnější hrou než by se slušelo a čekalo. moc her jsem na novém noťasu nezkoušel, ale mc ho zahřívá bezkonkurenčně nejvíc.

btw: s přesuny blábolů z komentů do diskuzí souhlasím
@CJ (03.03.2012 13:51): Kvůli obrovskému počtu objektů v paměti, kterou spravuje nechvalně proslulý popelář (java garbage collector), a i samotná Java není zrovna známá nejefektivnějším využitím prostředků pro 3D rendering :)
@pipboy (02.03.2012 20:18): Já s tím souhlasím, a mazal bych nejen extrémně blbé komentáře, ale rovnou i extrémně blbé uživatele :) - když už tu není pro přístup k psaní komentářů nějaký "rankovací" systém ala csfd, tak je nutné to zaplevelování omezit jinak... nebo se taky může stát že se takovými komenty budeš brodit natolik že mezi nimi nenajdeš které mají aspoň nějakou cenu (hodnocení bych naopak nechal)
Trocha nekompromisního fašismu na internetu nikdy nebyla ke škodě :))
A on MC není zrovna nenáročná hra. Rozhodně vyžaduje silnější PC než takový Crysis 2 pro plynulé hraní (30 fps a víc) bez škubání :D.
@musa (02.03.2012 19:53): To si pekne napísal =)

Ja som si tiež prvý krát hovoril. Je to pi*ovina. Kostičkovaná grafika.
Ale potom som to začal hrať. (mimochodom, prvá hra, čo som spustil na novom PC bol práve MC) a už som sa od toho nemohol odtrhnúť...
Porad nemuzu souhlasit s presouvanim komentaru do diskuzi na zaklade toho, ze komentar je blby/retardovany/extremne kratky. Mel jsem za to, ze funkce presouvani komentaru do diskusi existuje pro pripad zameny vkladani komentare za vkladani prispevku do diskuse. Pro debilni komentare je tu tlacitko minus a ne ze je nekdo vyhodi do diskuse na zaklade nejakyho subjektivniho presvedceni, ze jako komentar mu to neni dost "dobre".
[přesunuto z komentářů]

Hrozná sračka! Kdo to hraje je noob se slabým kompem :)
taky obcas na skok zavíitam na natuv server, vzpominky jsou super, nostalgie slusna. navsteva listicky na craftuj bylo prijemny prekvapko:)
jak se ten admin jmenuje? jen tak pro zajimavost at vim...
Prosím vás, jde konvertovat svět ze singleplayer creative modu do multiplayer survival modu?
Právě procházím starej server :') neuvěřitelný. Vzpomínky a podobně :) Sice teď aktivně hraju jinde (stavím vzducholoď - bude epická!) a hledala jsem musu na craftuj.cz, kde jsem potkala admina z jiného serveru (chtěla jsem Tě tam pozdravit Muso :) a pak jsem zjistila, že v tom možná trávím moc času :P

Díky za nahození, s dovolením to ukážu několika dalším přátelům.
Clovek si na chvilu pred par dnami zapne Minecraft, aby zistil, ze sa na Nateho dh serveri asi musela stat nejaka nehoda, ked mi na kraji stoji kopec, ktory tam nikdy nebol a cast podzemia je nepristupna. Chjo... Dalej som to neskusal.

Ale asi si kupim tricko :)
john: na jakém serveru jsi to stavel?
caelos: nice, ale aby me mick nepomluvil, ze jsem slevil ze sveho puntickarstvi ohledne pravidelnosti, musim poznamenat, ze dh neni uprostred pole - d je bliz okraje nez h :D
Vy s tím naděláte, s tím blaze rod. :)
Já jsem s těma potvorama zatím problém neměl