@Clorky (15.12.2012 19:35): Doporučuji archivovat, než by se mu mohlo stát něco jako třeba rozum! :D a teď jdu napsat můj komentář a vysvětlit proč java není špatný programovací jazyk :D
čau lidi nechcete si vechčeř zahřát Minecraft?
jsme dva chceme hřát ve více.
Lidi, objevil jsem dokonalej seed!
Zkuste si ho, ze začátku nic, ale na souřadnicích
x: -309.10
y: 65.62
z: 1144.75

Absolutně dokonalé místo na MP, ve dvou - ve třech.

Je to malý ostrůvek, ale pod ním se skrývá fakt mega jeskyňo-dungeon, rozlehlej přes polovinu okolního moře, navíc ty skryté minecartí dráhy co občas bývaj, hromada spawnerů.

Doporučuju si cestou tam nahrabat hromadu dřeva, aspoň 10 saplingů, nějaké seedy ať je co jíst, aspoň 20 uhlí a cobblestonové nářadí.

S kámošem jsme to objevili úplně náhodou, já to nahodil na bukkit a čistě náhodou jsme se tam nějak dostali :D.
Jo a: DH Server mapa (R.I.P.)

PS: Kdyby měl někdo chuť, čas a prostory, klidně to někde nahoďte, i kdyby jen za účelem exkurzí :). Já na to momentálně nemám HW.
@Say (06.07.2012 17:40), @MickTheMage (06.07.2012 17:42): Server není, nemám čas a energii jej momentálně udržovat v chodu. Nicméně save jsem včera vytáhl z toho prokletého linuxového LVM, teď se mi uploaduje na Dropbox, jen to trochu zdržel výpadek proudu.

BTW nevěděl by někdo proč teď někdy nedávno narostla velikost savů na dvojnásobek?
Co mi pripomina... Nate? Dufam, ze save z toho servera este existuje :) Mozes mi ho niekde potom hodit? Chcem si to (z nostlagie) preklopit do singlu :)
NateLogane, pořád ještě máš ten svůj server?

[neexistující příspěvek]: Tvého avatar jsem tu potkal 2x, pokaždé se zaujatým navážením se do druhých. Jestli máš nějaké závažné problémy, zaspamuj mi třeba poštu, thx.
@Say (06.07.2012 12:28): Ide o to z akého ho máš materiálu. :) Ale podpáliť si ho môžeš sám bez problémov. :D Pamätám si na jedno video, kde niekto ukazoval drevený krb v dome z dreva.
A je nějaká možnost to hrát SP? Nebo eventuálně vytvořit server pro 2-3 hráče? MP to rozhodně zkoušet nebudu (představa, že mi nějaký maník ničí virtuální brloh mě opravdu hrát nedonutí).
[přesunuto z komentářů]

Tato hra je nejhranější hrou čr.a dokonce se už chystá uplně noví mod takže pro všechny milovníky a milovnice modu těžte se na zbrusu novou jízdu.
@Greg (03.07.2012 17:30): vynikajici timelaps. vzbuzuje obdiv, inspiraci a srazi sebevedomi :D

zrovna prestavujeme frakcni podzemi, ale v porovnani s timhle je to hrani si na pisku :)
Hledáme nějakou ŽENU (:D) na MP, jsme dva, pohlední, nebojácní a charismatičtí muži, kteří hledají nějaké sluníčko co by nám svítilo na cestu... Jo a potom ještě nějakou ženu, co by s náma hrala MP :D.

PS.: Pokud se povede najít ženu slunce a hráčka v jednom, budeme jen rádi :-D.

(nejlépe, kdyby byl k dispozici Skype, ať si můžem ALESPOŇ psát...)
Konvico :D právě jsem se tě chtěl zeptat, jestli bys nešel, ale nejde ti napsat na steamu, pač mi to nějak blbne ;)... napiš mi na skype, máš ho v poště.
jo ty hraješ jen v singlu? ten mě pokaždé po vcelku krátké době přestane bavit. multiplayer je právě na MC výbornej
Ty jo, normálně dlouho hraju Minecraft, ovšem se vším vypnutým a short zobrazovací vzdálenost. A dneska, dneska jsem přišel na to že top hraju na integrované grafice:-D Takže teď mám všechno na max a fraps mi ukazuje 225 FPS:-) Co z toho plyne? Očekávejte moje Letsplaye z Minecraftu:) Jinak můj kanál: http://www.youtube.com/user/CaelosCZ?feature=guide
A drak je zabit! Tomu říkám štěstí, že jsem úplnou náhodou aniž bych hledal našel rozsáhlý stronghold s end portálem. Stronghold opravuju a žiju v něm. Pecka.
@RastaXin (01.05.2012 18:59): Aby jsi věděl jak si v komentáři uvedl, že v Minecraftu budou z půl roku rakety tak máš skoro pravdu vývojáři Minecraftu v současné době pracují na zřejmě simulátoru tvorby Vesmírných raket a vše okolo.