Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mike Tyson's Punch-Out!!

Punch-Out!!, Punch-Out!! Featuring Mr. Dream

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
sportovní > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
18.10.1987 NES
1988 Arcade
16.04.2007 Wii
08.03.2012 3DS
20.03.2013 WiiU
Vývojáři:
Mike Tyson's Punch-Out!! (v novějších reedicích jen Punch-Out!!) je třetí a nejznámější hra ze série arkádových simulátorů boxu Punch-Out!!, vydávaných vydavatelstvím Nintendo. V roli sedmnáctiletého boxera Little Maca se zúčastníte tří turnajů, kde na vás čeká třináct různě zručných boxerů jako Francouz Glass Joe, Japonec Piston Honda nebo Turek Bald Bull. Po jejich poražení se odemkne finální souboj s tehdejším mistrem těžké váhy Mikem Tysonem (kterého v reedicích nahradil fiktivní Mr. Dream), v němž máte šanci získat vytoužený titul šampióna.

Nezkušený Little Mac má oproti svým oponentům omezený repertoár pohybů a může tak využít pouze levý a pravý direkt a když se mu nabije speciální metr, může zaútočit zvedákem. Je proto důležité krýt se a uhýbat před údery svých protivníků a počkat na vhodnou příležitost zaútočit. Pokud budete útočit zbytečně, Little Mac se může vyčerpat a bude muset počkat, než získá zpět výdrž (symbolizovanou hvězdami).

Zápasy jsou rozdělené na tři až trojminutová kola, přičemž v každém kole můžou být oba boxeři sraženi na zem maximálně třikrát. Po třetím sražení je boxer knockautován a prohrává kolo. Pokud Little Mac prohraje zápas, dostává jednu další šanci porazit daného protivníka a pokud prohraje i podruhé, spadne o jednu úroveň dolů a musí znovu vyhrát nad předchozím, již poraženým sokem.

Série Punch-Out!! pokračovala dílem Super Punch-Out!! pro konzoli SNES.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.