@Bodkin (09.06.2013 03:05): Že jde měnit obtížnost vím i bez tebe, to se neboj. Ne u všech FPS ale znamená zvýšení obtížnosti přiblížení k realitě. Tedy 1-2 = smrt. Spíš naopak. Tak 1-2 zásobníků...
@Say (09.06.2013 02:25): Pokaždé když sem někdo napíše, že by to zahrál, tak tady vykřikuju, ať jde do rangera.

Nu, přehazovat obtížnosti jde, ale netuším, jestli to jde i z obyč na ranger.
@ViRus (09.06.2013 01:07): Nenenenenenenne. Změny jsou tam jen dvě. Nemáš třiprdele munice, ale jen jednu. A pak to hlavní, na jednoho chlapa nepotřebuješ zásobník munice, ale stačí mu dát headku. Plynulost o 100 % nahoru

Plus je tam Ranger - Easy a Ranger - Hardcore, takže R - E je vcelku příjemná procházka, ve finále snazší a zábavnější než normal.
@Fritol (08.06.2013 23:54): No, pokud si myslíš, že Bound In Blood je parádní FPS, tak ti už holt nic nepomůže.

@Say (09.06.2013 00:29): Ty nejsi žádný ukazatel kvality, spíše naopak :P Respawny jsou jen na pár místech (kolem půlky) a snaží se tě popohnat, není to nonstop.

Doufám, že to hrajete na Rangera, že ano? V žádném případě se to nepokoušejte hrát na obyč easy/normal/hard, tak to stojí totální hovnajz.

@Paul (09.06.2013 00:49): Jj, ten svět, ta atmosféra... Aaaahh. Škoda že je to jen koridorovka, více open-world, FNV v metru. Nu, člověk může snít
Sákva, i napopáté to má pořád šťávu.

Nejlepší koridorovka posledních pár let.
@Clorky (03.03.2013 01:33): Ano, ne-ranger obtížnosti stojí zaprd, je tam přebytek vojenské munice a nepřátelé jsou šíleně odolné svině. Ranger obtížnost jednak schovají hud, dále omezí zisk armádní munice (platidlo), všichni méně vydrží a to jak ty tak i nepřátelé, takže konečně fungují headshoty...

Hrát to na ne-rangera je blbost, kterou si akorát zkazíš požitek.
Jsou nějaké zásadní rozdíly mezi Ranger Hardcore a normální nejtěžší obtížností?
Můžu se zeptat komu se podařilo dohrát oba konce ?:D (bez návodů)
@Hokarul (14.01.2013 16:32): Bacha na to ze nemas 14 masiek ale iba 14 filtrov... masku mas vzdy iba jednu a ked je znicena - derava - musis aktualne zobrat od niekoho neposkodenu resp. menej poskodenu. Ale ak nemas uplnu dieru tak by si sa urcite dusit nemal.
Nemusis napred sundat Nightvision? Ted si nejsem uplne jistej, sla nasadit i hodne poskozena maska nebo maska bez filtru? Pokud jo, tak tam mas "brouka", me zase ve hre trapil bug, kdy mi nesly sebrat nektere filtry do gasmasky, tak jsem je radeji kupoval do foroty..
Zdravím, potřeboval bych pomoct. Jsem v misi, jak mám projít od tábora sovětů do tábora nácků. Pěkně si to prostealthuju, a nakonec se udusím, protože mi nejde nasadit maska ať mačkám G jak chci. Přitom mi hra ukazuje 14 masek v inventáři...co s tím?
@Kwoky (13.01.2013 18:14): Já se dostal na povrch. A pronásledují mě tam v budově nějaký ty potvory a přijde mi že je jich víc a víc. Nevím. Pořád si říkám, že chci taky zkusit Stalkera a přemlouvám se Metro zas zahrát ale nějak mě to Metro nebere, přijde mi to takový nudný, šedivý. Jediný kladný moment byl na těch kolejích jak jsem spadl.. Čeká mě v dalším průběhu něco, kvůli čemu bych měl pokračovat ve hraní?
@hellhouse99 (30.12.2012 17:10): Začátek jsem prožíval stejně. Teď už jsem ale v páté kapitole a musím uznat, že mě to celkem chytlo. Jasně, je tam spousta "nasrávacích" věcí. Ale když je člověk trochu ochotný přívřít oko, je Metro solidní hra.
Na samotném začátku těžká nuda. Teď jsem krátce za tržištěm a zatím nic moc. Každopádně pozoruju, že náboje stojí za prd takže kosím všechno nožíkem.
EDIT: Spadnu a nedokážu vyskočit na půl metrový stupínek ? Ach to ne
EDIT2: 6 monster naráz a já jen kudlu, ok milé Metro asi nebudeme kamarádi :D na chvíli tě vypnu
EDIT 3: OK, loučím se s tebou milé Metro. Nebavíš mě.
@Bodkin (17.12.2012 20:51): Mas recht, ja som to hral na tom lahsom Ranger a vdaka "medialnemu hype" kolo nabojov a tak som sa snazil vacsinu killovaciek mutantov prechadzat cisto nozom, co sa mi aj podarilo (aj ked loadingy to istili) a na konci som mal prebytky veskerej municie do vsetkych zbrani a lutoval som ze som uplne zbytocne nezmyselne prehnane setril....

Ale zase plytvat sa nemoze to ako fakt netreba prehanat silackymi recami o miliarde nabojov.
Nu, Ranger obtížnost (asi ta lehčí ranger) - člověk do hlavy na 2 rány, do těla na 4 rány (bastard gunem) a nosális jde nakrájet nožem.

Zásoba munice je vysoká.

Ale je to dost těžkopádné, skoro jako DE:HR... hmmm
@Chuck (17.12.2012 16:25): Prečítanie knihy aspoň z môjho pohľadu určite vplyv na lepší herný zážitok, ale to je tým, že osobne mám dosť výhrad aj ku knihe. Predovšetkým mi pripadá až príliš filozofická na úkor deja aj keď za zlé čítanie to označiť nemôžem a v zásade mám skôr pozitívne dojmy. Taký druhý diel je určite o niečo ľahšie čítanie ale zase ma to vzalo menej. Keby som sa však mal rozhodnuť či kniha Metro 2033 alebo hra tak zostávam nerozhodný.
Hele, hra je to dobrá... Pěkně propracovaná a blablabla... ALE, čtu knížku... Poprvé Arťom vystřelil ze samopalu do vzduchu, aby na sebe upozornil, na příšeru zatim jenom ve vzpomínkách, ale "Shoot to kill" v příběhu bylo až na konci osmé kapitoly :D Zato ve hře je to tak osm minut po intru :D
@Bodkin (17.12.2012 16:47): Je to pořád o tom samém - jakmile se vyjádřím negativně ke "Tvé" hře, v tu ránu takovou hru nechápu, nepochopil jsem její principy, neumím ji hrát atd. atd. Viď, Ty náš bobánku?
@Isair (17.12.2012 16:08): No, Bodkin mi to už vymlouval, takže si to asi nechám ujít. Ale tady je to fakt špatný, ty příšerky potácející se po stěnách, vypadá to fakt hrozně... na to, že je to fps... no prostě jak píše Chuck, nechci tady dokola mlejt furt to samý. A přesto to dělám :)
@jazz1 (17.12.2012 10:23): Jo, s "objektivitou" a dokazováním, že tomu černá ovce nerozumí apod. je občas problém. :-) Na druhou stranu je pochopitelné, že lidé neradi slyší kritiku něčeho, co se jim líbí (včetně mě).

@KRoman47 (17.12.2012 10:37): S tím prvním rohem je to trochu nadsazené, pokud teda mluvíš o hře. Ovšem jestli by přečtení knížky mělo vliv na herní zážitek, o tom moc přesvědčený nejsem. Nicméně věřím, že je určitě lepší než hra.

@Walome (17.12.2012 14:38): No jo, pořád je to přece jen akce.
@mazar1234 (17.12.2012 13:51):
1) Jedničku jsem koupil za 2.5€ a hrál ji třikrát po sobě, tak moc mě to bavilo. Takže si mé prachy zaslouží.

2) Musím podpořit i THQ, ať můžou dál dělat CoHy a DoWy a TSR a spol.

:P