Ahoj , rozehrál jsem Memento Mori 2. Hra vypadá celkem zajímavě a protože jednička se mi hodně líbila, tak jsem se s určitou časovou prodlevou pustil nyní i do pokračování. Mám ALE JEDEN DOST PODSTATNÝ PROBLÉM. Hra se mi občas uloží, ale jindy zase mám problém a hra se neuloží vůbec. Takže když odehraju určitý úsek, tak když se to neuloží, tak mě to docela štve. Může mi někdo poradit co s tím? Zkoušel jsem různé možnosti, ale zatím nic nezabralo.Díky Standa..........................tak už jsem na to asi přišel. Hru je potřeba spouštět jako správce, to už se mi hra uložila. Takže snad vyřešeno.
Zdravím, z těch co jste hru dohráli prosím o zodpovězení dotazu: Jakou roli tam tedy sehrál ten Max?? Napište klidně do zpráv. Je to asi první hra, kterou jsem tedy nepochopila-on je ten Max vraždil na dálku vraha, do kterého se jaksi "převtělil", nebo co?? Děkuji..
Hrál už někdo? Chci se zeptat jestli se vyplatí si zopakovat jedničku. Jestli na ni dvojka příběhově navazuje?
Asi málokdo už věřil, že vyjde jiná než německá verze :)... Já si bohužel jedničku vůbec nepamatuji, takže ji budu muset dát znovu. Kdy ovšem, toť otázka :)
Že bychom se konečně dočkali anglické verze? Na Steamu ohlášena na 13. května, a to včetně české lokalizace, kterou jsem už vůbec nečekal...
@Džegr (14.12.2013 21:38): Vzhledem k tomu, že zatím vyšla jen v němčině tak se to dalo čekat. Pozitivní je, že se prý před nedávnem se povedlo Centauri Production (s pomocí Bohemia Interactive) získat na dtp entertainment práva na digitální distribuci a někdy v blízké době by se tedy měla objevit anglická verze na steamu.
@Džegr (14.12.2013 21:38): V němčině je to asi bohužel pro většinu z nás nedostupný... :( Taky bych si to rád zahrál. Tvůrci tvrdí, že by to snad mělo vyjít na Steamu, ale moc tomu nevěřím. Kdyby to mělo na tom Steamu vyjít, tak už by to vyšlo. Nejspíš je to totálně mrtvý,
Docela škoda, že tahle hra tak nějak zapadne v zapomění. Hrál ji už někdo?
@jazz1 (05.06.2013 11:58): Skutečně to souvisí. V současnosti se Centauri snaží njít nového vydavatele a vyřešit určité záležitosti s dtp entertainment. Alespoň podle toho co je na facebooku.
@Jack_Dark (05.06.2013 11:52): na vydání v ČR se jaksi pozapomnělo; německý vydavatel dtp entertainmet měl krátce před vydáním v Německu finanční problémy, tak si myslím, že by to spolu mohlo souviset.
Snad budou aspoň české titulky. Tuhle adventuru bych si fakt rád zahrál, jednička byla dost dobrá.