@Charllize (08.07.2019 00:28): Mrtvoly a další se generují. Často ani není zmíněno, kde je máš hledat, táborů a podobných lokací je po mapě spousta, můžeš je všechny objet třeba dvakrát třikrát, než se poštěstí. Podobných úkolů v té hře je zhruba desítka.

Posílat jo. Aby použili schopnost ne. Takže se o ně nemá moc smysl starat, protože ti stejně nijak konkrétně nepomůžou. Občas tam něco napálej a když jsi dostatečně pohotovej, tak uděláte kombo.

Doufám, že ti mé vysvětlení, proč jsem hře, ve které jsem strávil 127 hodin, dal 40 %, stačilo.
@BUMTARATA (08.07.2019 00:09): mno, to že se nějaká věc, a to jedna z mála generuje v kett táborech zas moc problematicky nevidim. Mě spíš zaujaly ty mrtvoly a další, což se rozhodne negeneruje.
Kett tábor je poměrně jasne dane místo urceni, takže o nějakém šíleném bloudění a hledání nemůže být ani řeč.
99% ukolu se v andromede negeneruje. Vůbec to nemá smysl zmiňovat.

Posílat partaky jde i v andromede.

Ale v pohodě, prostě se ti nelíbilo, nejsi jedinej. Máš minus a jedeme dál:)
@Charllize (07.07.2019 23:41): Tasky jako tahle.

@Elemir (07.07.2019 23:03): Dočetl jsi to docela daleko. Díky, že ses obtěžoval. Ten komentář je zbytečně rozvleklý. A nemusíš se mě bát oslovit přímo, je to takové divné, když se tu vyjadřuješ, jako kdybych tady nebyl. Nicméně, v předchozích hrách jsem znal všechny speciální schopnosti mých parťáků, protože jsem je aktivně používal, v taktické pauze jsem rozvažoval, kam koho pošlu a na koho a jak zaútočí, věděl jsem tak například, že mi ten či ta zachránili krk. Stejně tak jsem jim vybíral výbavu. Stručně, věnoval jsem jim více času, a tak mi více přirostli k srdci. Přirozené, myslím.
@Charllize (07.07.2019 22:35): Že tomu přikládáš vůbec nějakou váhu ;) Cituji z jeho komentáře:

"Ano, jednotlivé planety jsou posety nepřeberným množstvím hloupých a nudných úkolů z kategorie „naskenuj tři mrtvoly“, „aktivuj tři konzole“, „znič pět zařízení“, a to se prosím tyto „mrtvoly“, „konzole“ a „zařízení“ v některých případech, radši se posaďte, náhodně generují, takže jezdíte jako pitomci sem a tam a doufáte, že na něco z toho narazíte. Že by? Tak nic. Snad příště."

"V kombinaci se skutečností, že jim nemůžete upravovat, vylepšovat výbavu, je i vaše emocionální vazba o poznání slabší, než tomu bylo u předchozích her."

Dál to nemá smysl číst :) 127 hodin? No, pokud nevládne angličtinou tak asi jo :D
@Charllize (01.07.2019 09:41): Škoda, že tu nejsou nějaké notifikace, které by mi daly vědět, když na mě reagujete. Už rozumím, proč jsi mi dal mínus. Je to jednoduché, přistupuji k tomu poctivě, hra mě zajímala, chtěl jsem ji poznat skrz naskrz, člověk se učí i na špatných věcech, argument „nehraj to, když tě to nebaví“ je lichý. Chápu, že ty a Gordon jste hráči, kteří by tím neztráceli čas, ale já ho neztrácel, já se učil. Ale díky za váš pohled na věc. Za hodnocením si stojím, je to špatná hra, a teď i vím, proč je špatná. Hodnotím na pětibodové stupnici, kde 40 % odpovídá 2 z 5. Teď jsem dohrál Battlefront II a jen jsem zalitoval, kde mohla Andromeda být, kdyby si Bioware neukrojili tak velký krajíc.
@Charllize (01.07.2019 09:41): Ten panáček z Contry to zbaběle svádí na Stockholmský syndrom, ale žádný Švéd za to nemůže. Všichni víme, že se jedná o klasickou ukázku herního masochismu. Ona se mu ta hra fakt nelíbí, ale ten pocit utrpení mu zároveň přináší psychickou útěchu. Proto se sebetrýznil tak dlouho. Je to prostá mentální porucha. A my, jakožto jeho kolegové v klávesnici, by jsme to měli tolerovat, že jo??
Netušíte někdo (nebo není dokonce někdo přímo zainteresován), jestli se stále pracuje na češtině?
@Korbitch (26.04.2019 19:11): Jo, když se ti vysmívá nějaká významnější postava za tvůj "opinion", který se pak ukáže jako pravdivy, tak vždy potěší, ale nemám tucha, o koho jde. Každopádně na DH to bylo s tím předpovídáním průseru podobné. Kdybych já věděl že plná hra bude v podstatě vše co nabízela beta. Tak bych hejtil stejně.
Začínám nabývat dojmu, že celou Andromedu vytvořili v Bioware proto, abysme nakonec docenili třetí díl :-D
Ale ne, šanci si to zaslouží.
Proč se mi ta hra tyvole ukládá každou minutu a ještě k tomu i při načítání? :D A autosavy se nepřepisují, takže už těď jich tam mám jak namrdanejch..
Tak podle nových informací z Lokalizace Manageru zbývá přeložit těch 10% textů, prohnat korekcí ještě dobrých 70% a otestovat všechno.
@xeno (komentář): Klidně si zahraj první tři, jsou super. Jinak na www.nexusmods.com jsem zahlédl patch, který mimiku řeší. Rozhodně se tam podívej. Modovat BW hry je velmi snadné. :-)
Tak ona ta hra není zdaleka tak hrozná, jak ji internet představoval. Je to ve skutečnosti dobrá hra. Pár věcí v ní je fakt špatných (Peebeeina tónově nevyvážená loyalty mise, některé prvky kterýma to kroutí vesmír, celý Nexus, Liam a všechno kde se vyskytuje), ale spousta je tam toho i docela fajn.
Celkově vzato je to dobrý "straight-to-dvd" Mass Effect.

Je ale taky zásadní rozdíl v tom jaká ta hra byla po vydání a jak moc ji spravilo těch pár patchů co dostala.
Taky něvěřim, že by hra byla tak hrozná. Až si to někdy zahraju, tak si to doufám potvrdím. Ebb je pro mě vzor (zatim) :D
@Ebb (komentář): Hodně dlouho jsem nechápal myšlenkové pochody Ebba. Po nějaké chvíli, tedy cca 2 letech, jsem usoudil, že je to magor. Nyní to ale již chápu. Vemte nedodělanou, zabugovanou hru s blbym příběhem, dabingem a strukturou misí ala Piranha Bytes A Ebb bude chrochtat. Viděl jsem žraloka couvat, kozu tahat traktor, ale že by Ebb dal novodobé hře od Bioware 80%, to jsem opravdu nezažil.