@Ria Kon (24.01.2017 12:22): Drahá kolegyně, jestli máš na mysli profil Andromedy, tak ano, ale věz, že jsme já a Gordon museli jít s páčidlem přes mrtvoly :)

@SilentWolf (24.01.2017 14:05): DAI dělal BW Edmonton s clasickym DA jádrem, společně s lidma, co makali na ME trilogii.

ME:A dělá Primárně Montreal (ti pomáhali při ME2 cutscénách a dělali ME3 multiplayer) s několika lidma ve vedení, co dělali na trilogii. Plus Edmonton i Austin....dělají na tom všichni... v podstatě.
S tím gameplayem si dávají pěkně na čas .. co si tak pamatuji, tak DA:I nás krmilo xxx min ukázkama půl roku před vydáním. :)
Jojo, ještě něco tam přihoď, mé dnešní motto je "Pluska zdarma pro všechny!". ;D

(ne vážně - teď mě napadá, že by se k tomu australskému hodnocení ještě vešel ten sexy odkaz... vážně, ten článek mi přijde velice zábavný ;D Stačilo by jen k tomu připsat "Více o romanci v Andromedě v >článku<.", nebo tak něco ;))
@rikuhahl (19.01.2017 10:10): Opravdu, dobré vědět. Co tahkle třeba napsat, že Mass Effect se jmenuje Mass Effect, protože ho tak tvůrci pojmenovali? Myslím, že mnozí z nás to jistě překvapí, taky potřebuju naškudlit bodíky, víte mistr Memphis? :)
Kvalitní zajímavost, Memphis honí body :) (Ale ne, je to dobrý vědět samozřejmě)
@Paul (17.01.2017 21:57): jo. Modlim se aby tam hral opravdu zaporaka a nebyl jen na trailer. Pokud se me prani vyplni, bude to asi nejlepsi hra mem zivote :-D navic jak starne, tak ho ta hra docela hezky omladila.

A jinak tedy pro vas podobne nezbyva nez cekat, jaka bude Cora. Coz je asi vse co se zen tyka. Peebee, Vetra, Cora. Pochybuju, ze jich tam bude nejak moc. Dale odhaduju Krogan, Clovek a nova rasa pro muze. 6 spolecniku. A 100% jich bude 3%. Protoze Bioware.
Jo jinak k tý mimice, neměl jí perfektně (a možná i líp) zvládnutou Half-Life? však takovej ůsměv Alyx strčí do kapsy snad i ME2...

Chtěl jsem to napsat dřív ale zapoměl jsem co jsem chtěl napsat a teď si zase vzpoměl, hrozný pocit... :D
Yvonne se mi v ME tak líbila, že jsem téměř zapomněl nesnášet její roli v Dexterovi, kde se z velké části podílela na zabití celého seriálu...
Ty ceny PC her začínají být hodně přemrštěné ...
Xzone chce za Andromedu 1499... se posrali trochu posrali, ne ? Ty nejlevnější CZk jsou shopy to mají kolem 1200 kč, což je furt docela pálka ...
Obecně s tím nemám u Andromedy a podobně velkých her vůbec problém, ale nechci se dostat do situace, kdy 5 hodinovky budou stát přes tisícovku ..
Už sa teším na tých namyslených lesbických afroameričanov, čo budú v tomto diely. Moje očakávania tejto hry nesprzní ani odstrelenie trampa a zákaz vedy.
@Vurhor (17.01.2017 19:34): S tou Samarou jsem to chtěl napsat taky.. ale je na tom cosi opravdu divného. Ale jelikož jsi s tím vyrukoval jako první, tak jako druhý se klidně přidám. Beneziu ne, ale Samaru jo. :D
Vám se nelíbí PeeBee? Kam jste daly kule? Na Pajmičově "would bang bang" škále - 9z10.

Liara byla pěkná v jedničce, pak to s ní šlo nějak kvalitativně dolů a tím pádem jsem ji moc rád vyměnil za Mirandu a Tali. muhaha

Stejnak je nejhezčí paní radní
Já doufám že to je očima a faktem, že ME3 je tak starý, že už si ani nepamatuji, jak to tam bylo. Každopádně mimika v DA:I mi přišla vždy trochu slabší a v Mass Effectech zase naprosto boží.

Ať už se jedná o smích..
http://4.bp.blogspot.com/-hDkS9KdCEt8/T2 ... Bk/s1600/Shepard.jpg

Nebo naopak nakrknutý probodávající pohled..

Vážně.. ve všech ohledech lepší než to co předvádí Andromeda. (sarcasm) :D Musím si někde zahrát tu trojku ať si to zas připomenu. Ale teda Liara je 100x lepší, než ta Peebee.
@pajmič (17.01.2017 15:31): Mě na ME nejvíc vadilo asi to že do starých lokací se už nedalo, nebo nemělo smysl vracet, pokud hra bude fakt tak velká, doufám že to bude právě víc otevřený jako skyrim a hlavně aby byl důvod se třeba i šestkrát vrátit na pěknou planetu.
Tak pry to ma byt ucelena hra a zadny prvni dil trilogie. Mam hype. Mozna nejlepsi na tom je, ze jeste nejsou zadna poradna videa. Nevadilo by mi kdyby se mi vyhly uplne ale ta masaz asi jeste zacne.