@Gordon (27.01.2017 14:45): Ne, ale četl jsem komix. Jsem kultura sama :D Cora je zástupce (XO) na Tempestu. Paní vedoucí je Jien Garsonová a ta nevím, kde ty prostředky vzala, ale stejně jako Cerberus jsou nezávislá organizace....nevim no.
@pajmič (27.01.2017 14:36): Ty si četl ty knihy? neboť ve hře jeho jméno snad ani není... :D To by bylo opravdu zajímavé, pak by dávalo dobrý smysl i to kde brali finance a podobně, další info třeba od cory když by vyprávěla o historii svého otce a podobně.
Spíš by mě zajímalo, zda je nějaké rodinné spříznění mezi Corou a Záhadným, jelikož skutečné jméno TIMA jest Jack Harper, ona jest Cora Harperová. Pokud je tomu tak, mohla by o tatíkovi řici zajímavé věci.
@Gordon (27.01.2017 14:25): Tak slyšet o nich vlastně můžem. Třeba pokud ta nová pupíkatá asarijka řekne, že před tímhle projektem pracovala s Liarou, smysl by to dávalo.

Když tu ale byly ty zvěsti, že se Andromeda bude odehrávat několik set let po událostech Mass Effect 3, trochu jsem zadoufal, že bychom tam mohli potkat Liaru jako mocnou a uznávanou matriarchu. :)
Stejně me dostávají ty reakce typu "Doufám že tam potkám staré parťáky" nebo"Snad to bude nějak navazovat na trilogii a uslyšíme o starých parťácích" wtf...
Nepřijde vám ta mužská postava nějak moc vychrtlá?
Proč jsou vlastně ti dva sourozenci, když se ve hře může objevit jen jeden? :D
Víte co je vtipné? Taky si od DAI říkám, že mimika upadá. No a včera sem měla puštěné ME2 a tak nějak mě polilo uvědomění, že ta technologie je od ME1 POŘÁD STEJNÁ!
Což znamená, že nejdřív to byla pecka, ale ostatní hry šly s mimikou dopředu a BW se stále plácalo v tom svém. Takže pak to bylo ok, slušný až to přešlo k hrůze.
Naštěstí v tom posledním traileru je vidět, že u MEA se konečně dočkáme posunu :)
@SilentWolf (26.01.2017 19:35): Ty myslíš tu minoritní skupinu individuí, co touží po trošce pozornosti v jejich zatrpklém životě? ::D Jak jsem řekl, hlavní vlnu povznesení v tomto ohledu způsobila ta derpka, která nebyla hotova a navíc - znova se opakuji - Hl. protagonisté mají variabilní kod pro stavbu obličeje, ergo aplikovat na něj mimiku jest velice nelehké.

Apropo, witcher 3 v trailerech neukazoval animaci mluvících lidí vůbec, to až plná hra ukázala kvalitu. Takže neházejme pochoden do žita :)

@SilentWolf (26.01.2017 19:10): O_o? Aby tě moje mrkvička nepropleskla!

Mimika je velmi dobrá, rozhodně lepší než v DAI. Nebojím se toho, že to v tomto ohledu witchera dorovná ba i překoná. U hlavního protagonisty je technicky těžké nasnímat dobrý pohyb, když se mu dá detailně modelovat xicht, což měl v poslední dobe jen fallout 4.

Mimo to, to vizuálně vypadá parádně, zápletka do níž je vkraden nějaký generecký záporák se dala očekávat. Ukýzali dost bez toho, aniž by vyspoilerovali půlku zápletky, fajné.
@JohnCZ (26.01.2017 18:37): ješte pajmič, ale ten nejde brat vazne, jelikoz si hned tu derpínu dal jako profilovku.

Ja si za tim stojim. Mimika je fakt hrozna. Trailery suche. Ale tesim se :-D treba prekvapi a nebude to ME:Inquisition.
@Shoggot (26.01.2017 18:36): mě ta mimika v tomhle traileru přijde jakž takž ok, ale teď hraju Mankind Divided kde je dost strašná, takže mám posunutý vnímání :)
Přitom ale původní trilogie měla faciálky dost solidní. Ale TW3 v tomhle nastavil novej standard, uvidíme jak dopadne plná verze.

@JohnCZ (26.01.2017 18:35): mě právě ty trailery taky neberou. V podstatě se na to těším jen proto že to je Mass Effect a já mám rád Mass Effect. Plus open world, kde, pokud se poučili z Inquisitionu a TW3 o tom jak se to má a nemá dělat, by mohlo být plno zajímavých questů a příběhů. Prostě mě hajpuje ten potenciál :)
Ale na preorder asi taky kašlu, minimálně počkám na recenze.
@Paul (26.01.2017 18:26): Ženská verze teda vypadá líp. Trailer se mi ale líbí. Je pravda, že mě nechává chladným, což asi není úplně dobře, ale na hru se tak jako tak těším. Ale na předobjednávky už kašlu, v poslední době jsem se takhle spálil víckrát, než bych chtěl. :D
Ten ryder vypadá hrozně loupákovitě :(
Zlatej Shepard. Funny, v původní trilogii jsem si zkoušel udělat xicht a nakonec vždycky skončil u defaultu protože prostě vypadal nejlíp...tady to asi bude naopak. Snad na těch face customization toolech zamakali a půjde tam udělat něco koukatelnýho.

jo a jinak samotnej trailer taky klišovitá hrůza. Mi přijde že Bioware tuhle marketing kampaň hrozně lamí. Moje druhá nejočekávanější hra roku a přitom její trailery vůbec netvořej hajp.
Mě z vás vyběhnou žíly v mozku a budu radikálnější než tady Adolf...

upřímně ale doufám že nějaká hlavní postava bude žid, aby Adolf měl více munice. (Nebo spíše méně ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Trailery mi připomínaj takové ty japonské animáky. :-D
tam taky všichni skáčou a lítají ve vzduchu a usmrcujou nepřátele drtivým dopadem...
akorát tomu chybí předimenzovaná zbroj, řev a metrosexuální účesy...
Já jsem se ve dvojce nedokázal přenést přes ty trapné pokusy o filmovost a hloubku a jsem rád, že s Jabem se na tomhle shodnem.
Celá trilogie je pro mě jednohubka s pár fajn songama ze soundtracku.

Ještě k těm questům...zde si dovolím citovat jednoho člena DH
"...dialógy od Bioware sú asi ako talianske tanky -- je ich veľa, ale stoja za hovno."
;D
@pajmič (25.01.2017 21:46): Zase ta jeho kritika je vtipná a částečně aj relevantní. Mně osobně také nejde do hlavy, proč na sebe postavy mluví takovým divným tónem... Jako kdyby každá věta byla právě tím ústředním bodem celé hry a je třeba do toho dát veškeré drama. A tím také zakrýt často nudný gameplay a vatové questy.
Budou tam homosexuální romance? Budou tam patetické dialogy? Epičnost zakrývající sterilitní plot (nebo jak se tomu teď v recenzích říká)? Bioware-style šablonovitost?
Pokud ne, tak to nemá smysl ani krást natož kupovat. :D :D :D

EDIT: Eště jsem zapomněl na genderově-mimozemsky vyrovnanou posádku s fyzicky postiženým pilotem.
Jak funkční? To už jim to uteklo? :D
(ne že by to nebylo typické... :P)