Jj, jste v háji. :-D Teď se jí budete muset místo zadku koukat do xichtu a jestli ho v LE neupravili, tak to bude horší než zadek. :-D Navíc, zadek z ní dělal fešandu. Teď bude jen poloviční fešanda. :-D Kašlete na porno. Pojďte vymýšlet vtipy a memy na mirandin zadek. :-D
Není jednodušší si pustit porno, než čekat x hodin ve hře, na máznutý záběr low res zadku? >.<

Ještě by mohli Samaře zapnout kombinézu. :D
@Charllize (06.02.2021 23:26): Já už si nic z toho nepamatoval, ale po tomhle připomenutí teď chápu že je to důležitá součást její osobnosti.

Ale neboj, určitě hned vzniknou mody které ty záběry vrátí, a ještě s nimi bude mít místo kalhot latexové tanga.
Ano, bez těch modů to hrát nechci.
Tak když měla peknej zadek kterej byl vidět nevadilo mi ze je pitomá, teď v té nové edici bude jen pitomá :) I když, já už ani nevím jestli pitomá byla, jen ten zadek si pamatuju :)
@Malignus (06.02.2021 22:18): Ano, ta předloha se mi líbí :D Ve hře vypadá jako žena které zmrvili plastiku a dali blbej silikon :D

EDIT: A oficiální vyjádření je takové, že prostě nevěděli, proč to tam. Moje osobní interpretace proč tu kameru pozměnili je to, že je fakt blbé, že se citově otevírá Shepardovi a boom, ass in your face. O "moderní době" ani zmínka :)
Já jen uznávám, že Mirandin obličej je prostě divný. Nevím, jestli se lidem vážně líbí, nebo se jen zaměřují na ten zadek a obličej ignorují.
Miranda byla... Divná. Ten pokus dostat do hry obličej reálné herečky se úplně nepovedl. "Uniforma" byla až trochu směšná. Ale úplně mě rozsekaly dialogy s ní. Rozhovor na téma "jak je těžký bejt dokonalá"... Shepard je u mě především hrdina tím, že tohle vydržel. Ta záchrana vesmíru je až druhá v pořadí. I kdybych měl svázané ruce nohy, tak bych se z dosahu Mirandy a její dokonalosti dostal plazením. I na zeď bych se pokusil vyšplhat s pomocí zubů, když by to nešlo jinak. Mám trochu podezření, že ji napsal stejný "génius" jako Lelianu v Dragon Age.
@pajmič (05.02.2021 21:06): Nervy mám jen jedny. Ale já se prostě bavím nad tím celkovým kontextem. Aktivisti jsou neustále obviňování, jak jsou sněhové vločky, chtějí cenzuru, cpou vše teplouše a černochy a strašně snadno se urazí, ale stačí jedno vystřihnutí ženského zadku, a butthurts of internet spojte se :D
@Charllize (05.02.2021 20:54): Protože to v kontextu daný scény je poněkud hloupý. Miranda si vylévá srdce Shepymu a najednou bum, ass in your face! :D Ten zadek nikam nezmizí, Miranda pořád bude mít to své skvělé pozadí, ale kréténi na internetu z toho zase musí dělat apokalypsu. "Bioware nemaj rádi krásné ženy" "Cenzura!" I wont buy it now" bhbkbwo"

Tahle doba je tak vylízaná, až to ani už srandovní není.
@Charllize (05.02.2021 20:54): A já bych to přeformuloval na "proč ano"? Ale dobře. Nemůže to tam být, protože se tvůrci rozhodli, že to tam nechtějí. Článek se s tím sice snaží krásně hrát a udělat z toho nějaký problém celosvětové cenzury, ale prostě na konec je to jen maličkosti kterou se rozhodli autoři odstranit. Nikdo je k tomu ani nenutil, prostě si řekli, že to poupraví. Proč? Možná proto, že to bylo nevkusné, nebo proto, že chtěli odebrat trochu zaměření na ženy aby si člověk všiml toho sexy Alenka... těžko říct. Ale je to fakt maličkost, kravina, blbost, která fakt nikomu chybět nebude a kdyby na to nevznikl článek, nikdo by si toho ani nevšiml.

Kdyby z EDI udělali mužského robota a snažili se tvářit, že to nic není, bylo to vhodné prohlášení o "připosrané době" :)
Ten Jabův Shepard vypadá určitě realističtěji. Nelíbí se mi ale to okolí krku a zbroje.
@Gordon (05.02.2021 16:35): Proti těm ofiko zase čelo nevypadá, jako kdyby mu vypadl signál. Oči nejsou průhledné a není vidět celý vesmír za nimi. A není to celé mázlé, jak kdyby se Shep zkoušel ráno namalovat.