"dát 50 hře kterou uznává celej svět a lidi se k ní rádi vracej je trošku divný ta se nemůže nelíbit:-) to je spíš snaha o zajímavost"

Uh? Oh?
@Walome (14.07.2012 17:58): Walome klid, nikdo nebude nikoho zabíjet, rozumíš? Chci abyste mu dali PO-NA-U-ČE-NÍ. Abyste mu zpřeráželi všechny kosti v těle, aby si do konce života slintal na košili a děti se smáli jeho sešívanýmu ksichtu.
+ mám pocit, že tí čo mu dávajú plus sa pozrú len na to, že dal 95% a komentár ani nečítajú alebo majú rovnakého dílera. :)
On má väčšinu komentárov ako na drogách. Nehovoriac o tom, že asi vychodil vysokú školu superlatívov. :)
"Tahle hra je prostě legendární ikona. Je to všechno. Těžko by bez téhle hry dnešní vývojáři fungovali. Prostě by se neudrželi nad vodou. Tahle hra zachraňuje všechny počítačové střílečky a všichni si z ní berou příklad. Berou ji jako matku. A já taky."

Wut?:-o
S tou vertikální synchronizací nevydím rozdíl. A CPU killer už mam a zapnul jsem ho. Taky nevydim rozdíl. :)
Nebo jenom zapnout vertikální synchronizaci i v nastavení hry...
Jde o počet snímků za sekundu. Možností, jak je snížit, je spousta :-) Framelimiter, nahrávání Frapsem, převod videa a hra na stejném jádře, naházet tam módy (nekonečný dohled + ENB ambient occlusion + DOF...)...
Měl taky někdo problem v extremní jízdě s tím vybuchujícím celestem? Četl jsem, že tím, že je hra na starší počítače, tak musím snížit výkon u kompu a pak to půjde. Nevíte někdo jak to udělám?
Všivák: chtěl jsem Ti napálit mínus, ale "jubilejní 89 komentář" mě rozesmál :)
@Sasakr (05.04.2012 16:47): Tak ona předběhla dobu i v kulatých volantech, fyzikou padajících předmětů, nábojnic, převlékáním hlavního charakteru, cutscénama atd. atd.

Bohužel přišla až po gta3, což její věhlas poněkod zbrzdilo. Naštěstí teď už to nikdo neřeší, ale tenkrát to s tím posraným gta všichni srovnávali.
No, do vydání se toho ještě hodně změnilo. Myslíte, že ve hře původně nebyly žádný stíny, jako je to vidět ve videu?

S tím stínováním Mafia stejně dost předběhla dobu. Srovnejte třeba s GTA 3 nebo Vice city...
Ten první trailer je úplně nejlepší :-D Mrtvej Paulie na dva způsoby - nejlepší je, že fotka, jak leží prostřílený na té posteli, je i na origoš obalu hry (resp. edie BEST GAMES).
taky Thor 812 akorát mám radši necabriolet. Potěšili mě v L. A. Noire, že je tam to auto taky.