Dá se v 13. misi jak jsi na tom staveništi udělat takhle mise úplně celá stealthově? Mě se podařilo udělat tiše jen to začáteční patro.
[neexistující komentář]: Celkem pěknej koment, ale už ta druhá věta mě rozsekala- o 8 let mladší hra má líp zpracovanou grafiku odkaz.
@Gordon (08.11.2016 19:15): Jo jo, kombajnem jsem po pláži taky rád jezdil a byla to docela sranda, jak to vždycky ty lidi pěkně natrhalo a poklidilo :-)
Ale samotné přejíždění autem už bylo naskriptované.
Já v Mafii chodce srážel, když mi stáli v cestě nebo jsem to bral přes park apod. Občas jsem nějakého sejmul i ze srandy, ale většinou jen kvůli tomu, že to byly překážky. Ale v GTA jsem rád masakroval jen tak a bavil se nad tím, jak lítají. Tedy jen ve čtyřce a pětce, kde byla fajn fyzika a pokaždé lítali jinak.
Nasrat benga ve dvojce skoro nešlo... jezdil jsem s volantem s pohledem z kapoty a bylo to prima :-)
Jen pro upřesnění: neříkám, že je ježdění špatné, jen, že je ho tam hrozně moc a kolikrát i docela zbytečně. A nemůžete se na místo dostat ani co nejrychleji, protože policajti. V městské akci chci i trochu akce, ne neustále taxikaření podle předpisů. To jsem fakt jediný, komu to tak přišlo? :D
Z městskejch akcí mě jízda bavila víc asi jen v GTA - Vice City, takže v M2 je to vysokej nadprůměr podle mě. Jinak doporučuju achievement za ujetí 1000 mil v tom jednom Jimmyho DLC :D
@BINGMAN (06.11.2016 11:42): Niežeby ma jazdenie v Mafii až tak hrozne bavilo, ale quick travel by tu práve veľmi nesedel. Práve počas tých jázd sa často dialógmi budujú vzťahy medzi postavami a podobne.
@BINGMAN (06.11.2016 11:42): minus dávat nebudu, ale taky nesouhlas :)
Mafia 2 má snad nejlepší fyziku/handling co kdy kdo do městský akce dal, takže já si každou jízdu (s tím simulation mode) vyloženě užíval. Ty káry jsou tak stylový..
@Lukaskon (06.11.2016 11:21): A nikdy mě v nich řízení extra nebavilo. Jde ale o to, že v jiných městských akcí mi nepřišlo, že by se ty.mise točili jenom kolem řízení. Ono by pomohlo, kdyby ses alespoň párkrát ocitl po zadání mise rovnou na místě. Ne že musíš vždy a všude jezdit osobně. Jak říkám, pak ta zábava rozbředne.

Edit: quicktravel nesmyslný není a hře by prospěl. Když nechceš, nemusíš ho používat, ale pokud má někdo, jako já, už cestování plné zuby, pomůže ti to přeskočit něco, co tě nebaví.
@BINGMAN (komentář): Sorry, ale mínus. To ježdění je právě díky propracovanosti města, jízdnímu modelu, počasí, systému policie, častému žvanění spolujezdců, možnosti tunningu, nebo třeba výtečnému soundtracku zábavné. Vždyť jezdit pro mise musíš v každé městské akci, pokud tam není ten moderní quick travel nesmysl.
Pro velký úspěch ještě nové srování dvojky s trojkou ve videu. Ta Mafia II je prostě neuvěřitelně promakaná. Hrál jsem to tak 5 krát a zjišťuju, že je tam pořád plno věcí, o kterých vůbec nevím - zavřená vykradená benzínka, peníze pro žebráka atd. - viz video výše.
@Paul (09.10.2016 18:37): "a ten physX..konečně je možné si ho užít na max bez framedropů"
To snad šlo v době vydání taky, ne? Mám GTX560, což je jen mírně vylepšená GTX460 z roku vydání hry a s PhysX nemám problém mít furt 75 FPS až tu a tam na výjimky, kterých si nejde okem všimnout.
@Can (11.10.2016 20:18): A jde jen o to, že ve chvíli, kdy zabili Bobbyho, to mysleli vážně. Nebyl to cliffhanger. Až po dlouhé době vymysleli, jak ho nelogicky oživit, protože dostali příkaz shora. Proto se bráním Mafii 2 uznat, že skončila cliffhangerem, protože i kdyby ho střelili doprostřed čela a uřízli u hlavu, pořád je možné ve třetím díle přijít s tím, že postava žije.
Já konec druhého dílu pochopil, ale ve trojce je pár spekulací a narážek na tohle. Nebudu spoilerovat, ale shlédnul jsem pár videí na netu ohledně toho :-)
@Walome (09.10.2016 19:14): nedělej chytrýho :) Každej ví co ten konec znamená, Milfhunter tady žádnou nečekanou pravdu nikomu neodhalil :p

@JohnCZ (09.10.2016 19:54): Jo ty DLC jsou krapet zvěrstvo. Stejně jsem je ale tehdy dohrál, protože mě baví to město a core gameplay. Joe's Adventures tam má myslím 4 plnohodnotný mise který jsou supr, ale je to proložený těmi stupidními arkádovinami..škoda.
@JohnCZ (09.10.2016 19:54): To s těmi šipkami jsem zrovna na mysli neměl :-) Přesněji řečeno, ty mise tam jsou, ale jen v té základní podobě, bez toho příběhu, který by tam jistě byl také. Šipky tam dali jen z důvodu gamifikace, aby si obhájity ty DLCčka. Jinak právě v těch DLC jsou i unikátní lokace atp., které by své uplatnění dozajista našly. Třeba tato mise, začíná cca na 1:25:30, je pěknou ukázkou malé vedlejší mise. Stačí tomu dát úvod a závěr a máme z toho misi jak pro Lucase :-)
@Zbyisek (09.10.2016 19:48): Jestli by ty mise opravdu vypadaly tak, jako ona DLC, tak je možná lepší, že to nakonec vydali takhle. Není nic horšího, než zkazit immersive zážitek misemi na čas, bodováním a multiplikátory a obřími 3D šipkami a ikonami, které vypadají jak SmartArt z Wordu. Pokud by ony vedlejší mise byly příběhového charakteru, pak ano. :) Třeba ta úvodní mise z Joeho DLC byla hodně dobrá. Dál jsem se ale bohužel nedostal a nejspíš ani nedostanu. Sen by to byl ale pěknej, to jo. :)
@JohnCZ (09.10.2016 19:45): Nějakou výroční Definitive Edition, aneb Takhle to mělo vypadat! Po tom toužím už dlouho :-) A pro modery to je asi moc velké sousto, dost dobře by to nešlo, byť ty mise z větší části evidentně existují v oněch DLC.