Zřejmě bude záviset na každém, jak k tomu přistoupí. Walome píše o 4 hodinách, pipboy s ugraugrou o sedmi nebo osmi - takže něco kolem toho nebo mezi tím... ;-)
Celkově krátká, ale záleží hlavně na tom, jak dlouho budeš tvrdnout u jednotlivých rébusů.
Už i nejen v trafikách, ale třeba i na gameexpres.cz. Ale podle obrázku to vypadá, že je to ta trafiková verze.
Walome: Teraz je hra v predaji napr. v trafikách, ako to tu píše TombSpirit. Aj tých 99 Kč by ti pripadalo veľa?
Stanley: Já vím, výborná cena a jestli tam nebudou další tak si to budu hodně dlouho vyčítat že jsme si to nenechal pro sebe. předpokládám ale že to bude jako se všema herníma CD a za týden jich bude plný aukro.
Dík moc, pořídil jsem přes Aukro, za 150,- se Samorostem 2 i dopravou, paráda.
Matador: Machinarium má být na surtepu, zřejmě anglická verze v dvd krabici
Zrovna dneska jsem si oba tituly pořídil. Machinarium byl akorát poslední. Jak tak ale koukám najít na netu je nadlidský úkol, všude je vyprodáno :-/
Dneska sem se ptal snad ve všech trafikách, kolem kterých sem šel a nic. Asi rozebráno? Neviděli ste ještě někde v Praze?
Škoda že se ta sběratelská edice pro ČR nevyplatí... Ty 400 bych za ni klidně dal.
No v Anglii to vyjde na cca 350,- ale davat se mi to za to fakt nechce... za "plnou" cenu to uz mam na Steamu a tohle vezmu jen tak aby se nereklo :)
Určitě kupuju, jsem na to podobně jak marwel (přemýšlel jsem o sběratelské edici která se prodávala na aukru, nakonec jsem si ale řekl že je to moc drahý). Čekal jsem spíš že to výjde za 300/150 nebo tak, možná že ale na tom takhle vydělají víc
Jasna koupe. Hra, kterou jsem si nechtel stahovat (podporovat mala ceska studia se musi) a elektronicky nic nekupuju. Takze skvele.
Hlavně pozor na agresivní čističe při této hře např. CCleaner vám smaže všechny savy!
Pipboy v komentáři napsal: "Do několika lokací se lze dostat jen výtahem, u kterého pokaždé musíte provést proceduru natankování a nastartování, než ho můžete použít."

Zpátky můžeš vylézt po okapu, po kterym ses předtím sklouznul zase do spodních lokací.
asi jsem liny ale kdyz tu slevu nemuzu vyuzit s PayPalem tak se mi do toho vubec nechce :)

Ok, mensi poznamka. Nekterym z nas Steam jako zbytecny zkurveny prostrednik pro nakup her bohate staci. Vzhledem k tomu, ze ten web si s tim ocividne hlavu nedela, myslis ze bys moh priste prispat varovani, ze na me po nakupu vyskoci obri cudlik co mi vnuti jejich uzasny zasrany program?

(oh, oprava, ten zmrd je polovicnim pismem zmineny v system requirements, patrne v dekovnem dopise budu muset pouzit mene sprostych slov)
popkec: Koukni na stránky hry do FAQ. Mají to spočítané na 30 lokací.
Kolik jich je presne nevim, ale delka zalezi strasne na tom, jakym stylem to budes hrat.
Pokud budes vyuzivat napovedu nebo youtube, tak klidne 4-5 hodin a min. Pokud jen zridka nebo vubec, tak mnohem, mnohem dyl :)
Ja to mel myslim tak kolem sesti s tim, ze sem nekolikrat (hodnekrat :) napovedu pouzil. Prece jen to hraju kvuli te krasne atmosfere :)
Jak je to dlouhé? V demu jsem hrál 3 obrazovky/levely, kolik jich čeká v plné verzi?
Za jedno odpoledne to mozna dohrat jde, ale pochybuju, ze by to udelal nekdo tady :)
Vy jste zlí...
"Well, i haven't finished it yet, but i can say this, best $20 i spent in a long, long time.
This is one of the most beautiful games i've ever played. Every detail shows just how much love went into this game and how talended its creators really are. And it proves yet again that there's definitely a place for art in videogames."

Podobných dojmů jsou fóra plná : )
Tady je moc pěkný článek na mainstream stránce, na RPS je taky superpositive recenze, a tak dále a tak dále.
Až to bude stát 5 Eček (a on určitě bude nějaký Weekend Deal, u Braidu se taky vyplatilo si počkat), tak do toho půjdu. ;-)
Cena pár kil sice nejni nějak ďábelská, ale i tak to jde dohrát za jedno odpoledne (co jsem slyšel). Čili jako úplně jistou investici bych to zase nepředkládal.
Ale některý hádanky jsou teda dost nařvaný :) Už jsem jednou musel šáhnout po nápovědě, protože jsem fakt nevěděl. Každopádně to vypadá, že dokud to nedohraju tak od toho nevstanu. To zas bude dlouhá noc :)
To není žádná hříčka, je to v podstatě klasická AAA point and click adventura.
falagar - garantuju ti, že těch 3 kil nebudeš litovat. Je to docela dlouhý :)
Přijde mi to jako zajímavá hříčka... ale dát za hříčku tři stovky, to asi nee.
je to fajnovy, ale vetsina ukonu silene zdlouhava :) Docela me prekvapilo ze muzu chodit po nekolika lokacich, myslel sem, ze se budou puzzly resit na jednotlivych obrazovkach.
Ugra: Pokud se bavíme o Steamu, tak spíš počítej s tím, že to bude synchronizováno s Američany (PST)... Tedy buď v 8:00 jejich času (16:00 u nás), nebo 12:00 jejich času (20:00 u nás), v nejhorším případě se také občas stane, že se to uvolní až na konci jejich dne.
Chápu to správně, že se čeká, až bude 16týho na celym světě, tzn. na naší 12tou hodinu, bo máme +1 a nejmín je mínus 11, takže by to mělo vyjít právě ted? :D
Hrál jsem jenom demo, ale vypadalo to opravdu zajímavě. Silně uvažuji o tom, že si to koupím.