Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Life is Strange 2 - Episode 3: Wastelands

09.05.2019
kompatibilní
79
47 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Ve druhém díle Life is Strange se příběh tentokrát zaměřuje na bratry Seana (16) a Daniela (9) Diazových. Ti dosud žili poměrně poklidný život na předměstí Seattlu, avšak jednoho dne se důsledkem tragického neštěstí, k němuž došlo vlivem nové nevysvětlitelné nadpřirozené schopnosti malého Daniela, museli chlapci dát na útěk do jejich původního domova v Puerto Lobos v Mexiku. Hráč se v průběhu všech epizod ujme kontroly nad Seanem, který podobně jako Max v předchozím díle může interagovat s prostředím, sbírat potřebné předměty a mluvit s postavami pomocí dialogových stromů, které občas ovlivňují budoucí události.

Ve třetí epizodě cesta bratrů pokračuje. Uplynulo několik týdnů od událostí předchozí epizody a Sean s Danielem se setkávají s komunitou tuláků v sekvojových lesích Kalifornie. Rozhodnou se s nimi chvíli pobýt, vydělat na cestu dál a využít volné chvíle k tréninku Daniela. Pouto Seana a Daniela je však podrobeno zkoušce kvůli vztahům k členům nové komunity a rozdílům v osobnostech. Musí se snažit zůstat pohromadě a nenechat nově nalezený život, aby je rozdělil.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.