Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Lemmings 2: The Tribes

80
12 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > nezařazeno *
akce > plošinovka
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1993 AtSTAmiga
1994 GBSegaMDFMT
01.06.1994 PC
1995 SNES
Vývojáři:
DMA Design, Spidersoft Limited (GB verze), Digital Developments (SegaMD verze), Psygnosis Limited (SNES verze)
Oficiální stránky:
http://www.psygnosis.org/games/lemmings2
Lemmings 2: The Tribes je pokračováním hry Lemmings a datadisku Oh No! More Lemmings, ve které máte za úkol dostat malé Lumíky bezpečně domů. Narozdíl od jedničky obsahuje pokračování také kreslené intro s příběhem. V něm vypráví děda malému chlapci příběh o tom, co se stalo s Lumíky, které jste zachránili v díle prvním. Ti se dostali na ostrov, kde se rozdělili do dvanácti kmenů, které se mají ve středu spojit. Hra tedy obsahuje dvanáct odlišných světů po deseti levelech a po vyřešení každého z nich dostanete část talismanu. Hra končí složením celého talismanu, kdy záleží na počtu zachráněných lumíků - buď dostanete zlatý, stříbrný nebo bronzový.

Lemmings 2 obsahuje detailnější grafiku než jeho předchůdce, se scrollingem do všech stran. Výrazně přibylo povolání. Těch je teď přes padesát, například skokan o tyči, rogalista, plavec, běžec, dokonce i lumík na létajícím koberci a mnoho dalších.Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.