Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

81
7 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

The Skywalker Saga je doposud největší hra ze série LEGO her od Traveller's Tales. Hra zahrnuje dějství všech 9 dílů filmové ságy s možností prozkoumávat galaxii a navštěvovat libovolné planety. Lze tedy dokončit jednotlivé epizody v libovolném pořadí, kde každá epizoda obsahuje pět příběhových misí. Oproti LEGO Star Wars: The Complete Saga a LEGO Star Wars: The Force Awakens jsou všechny starší epizody kompletně přepracovány, včetně několika nových mechanik. Mezi novinkami například patří boj se světelným mečem, u kterého lze nyní kombinovat mezi lehkým a těžkým útokem nebo přepnutí kamery do třetí osoby (přes rameno) při přestřelkách.

Hra mimo jiné obsahuje nejrozsáhlejší výběr postav z celé série LEGO Star Wars, jako je Luke Skywalker, Rey, Obi-Wan Kenobi, Finn, BB-8, Darth Vader, císař Palpatine, Kylo Ren a mnoho dalších. K dispozici jsou také řada ikonických ovladatelných vozidel a stíhačů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.