@Brasikona (20.06.2022 06:06): U toho Yoricka ještě mluví ti jeho poskoci, co umí vyvolat. A pak ještě ty módy, kde se měnil komentátor. Byl Gankplank jako komentátor, Temná Hvězda Tresh a Pyke. Jinak už se mi nic nevybavuje :)
@Steve (20.06.2022 01:13): Pět her Doty před pěti lety vs čtyři hry LoLka dnes, no :D Byl to spíš pokus o vtip, srovnávat nehodlám, navíc té hře stejně nerozumím a jsem noob, to vše vysvětluje :D
That's it... Hraju Lolko.

A přiznám se, že jsem z toho nějak rozmrzelá. Dota mi přišla zábavnější, taková rychlejší... Mám pocit, že tady jsou dlouhé přesuny, nebo si to možná už jen nepamatuju, přece jen jsem odehrála tak pět her Doty. Před pěti lety.
@Fritol (07.11.2021 16:32): Kampaň mě chytla a první 3 epizody zatím dobrý :) Neomezuje se to pro dětský publikum, tváří se to docela seriózně. Znalost světa myslím není kdovíjak potřeba, maximálně abys chytal některý champy, kolem kterých se to točí (ale jako znát jejich backstory imho není vůbec potřeba)
Koukáte někdo na Arcane?

Mrkl jsem na první epku a solidní rozjezd, rozhodně mě nalákali koukat dál, ač ten svět vůbec neznám, tak snad to bude dostatečně přístupné všem. Ovšem ta stylizace a animace je mrtě super, Netflix je fakt úplně jiný level. Herní animovaný seriál líbivější, než stamilionové produkce pro celovečeráky. :)
@Steve (04.07.2021 19:31): Vlastně to i poměrně chápu. Pokud si tak ještě neučinil, zkus kouknout na Heroes of the Storm, to je ještě jednoduší. Pro mě osobně je League of Legends docela v rovnováze co se té složitosti týče.
@Hanc021 (13.02.2021 01:53): S novou sezónou zrušili "proma" mezi divizema, takže lidi dostávají míň LP. Ale v tvým případě to vypadá, že máš v hajzlu MMR, neboli doomed account. Tady se můžeš podívat na svoje přibližný MMR.
Ahoj vysvětlí mi někdo přesně funkčnost dostávání lb v hodnocenxch hrách? Lolko hraju řadu let ale s tímhle sem se jeste nesetkal kdyz vyhraju mam automaticky max +11 lb kdyz prohraju -15 az -20 uz je to nekolik tydnu a timhle stylem se nikdy vejš nedostanu
@Longin (11.01.2021 19:48): Já ale neměl tendenci sepsat komplexní historii vývoje MOBA her, chtěl jsem jen v bodech říct základní obrysy. Narážkou na herní historii jsem narážel čistě na existenci DoTA, poté snahu Blizzardu o přivlastnění, a nakonec to spojil s existencí tři různých her (Dnes nejpopulárnějších MOBA her) které jsem porovnal pro vytvoření obrázku o League of Legends. Kdyby psal článek o vývoji MOBA her, jistě bych HoN zmínil.
@Cathan (11.01.2021 16:32): Narážím na tu tvoji znalost historie v komentáři. Před vydáním betaverze Doty 2 na poli e-sportu či velikosti komunit dominovaly jenom tři hry a to původní Dota, LoL a HoN.
S vydáním betaverze Doty 2 začal do ní postupný odliv profesionálních hráčů s celou hráčskou komunitou z HoNu.
Těch dota-like klonů (moba, dětí, whatever) vzniklo mrtě a většina jich skončila v propadlišti dějin. To že třeba HotS žije, vděčí předevčím větší přístupnosti (je to zase něco jiného) a marketingu Blizzardu. Jinak by po něm neštěkl ani pes. Ta jeho popularita je zhruba srovnatelná jako tehdy to měl HoN - je na třetím místě.
@Cathan (11.01.2021 16:32): Nikdy jsi neslyšel o HoN? Jedná se vlastně o prvního nástupce DotA1, a řekněmě behem prvních 2 let pomerně vážného rivala LoL. Později Valve vydalo reálnou Dotu2 a tak zabralo niku, kterou se snažil získat HoN - hard skilled, micromanagement, denying.
@Longin (11.01.2021 16:28): Nikdy jsem o tom neslyšel a vypadá to odporně, takže spíše ne :D Rozhodně nepatří do TOP 3 MOBA. HOTS jsem zmínil také hlavně proto, že je to přímo dílo Blizzardu.
Zdravím, chtěl bych se zeptat s kamarádem jsem se snažil hrát Lol stáhl jsi to už jsem byli přidaní, protože jsme hráli valorant ze začátku nám to nešlo, šlo nám pouze send message, block, unfriend, add note potom jsem na googlu přečetl, že musí být aspoň 10. úrověň, aby jsme spolu mohli hrát, tak kámoš se dostal na 10. úroveň, ale pořád mu to nejde neví někdo co udělat, proto, aby to fungovalo??
Ahojte.
dnes som sa chcel prihlásit do LOLka a vyhodilo mi "U prihlasovaci relace doslo k neocekavane chybe. Skuzte to prosim znova.
Docital som sa na webe ze to robi ak spustim TFT mobile ale nic take som nespustal..Som LVL 250+ prosím Vás pomôžte.
Vopred dakujem.
Dobře kluci děkuji za pokec, beru vaše názory na vědomí a děkuji aj za částečné pochopení... V každém případě nechci nikoho odradit od hraní, jenom já jak jsem už psal, s týmhle končím, zažil jsem dobré hry aj špatné hry no musím znova zopakovat, že tech špatných bylo o hodně víc a právě proto se posouvám dál. Jak se povídá už jsem vyzrál natolik, že dál tahle gamesa nemá pro mne smysl a také druhá věc moji spoluhráči také přestali hrát. Dál už nebudu diskusi sledovat, tak omluvte mne když už nebudu odepisovat...

Možná v budoucnu zkusím Dotu anebo nějakou jinou podobnou gamesu no k LOL se už 100% nevrátím aj proto jsem daroval svůj účet...
Tak mějte hezký den a hodně herních úspěchů... :) zdar
@Mitisko (11.03.2020 21:44): PVP hry nejsou pro každýho, je potřeba mít silnou sebereflexi a pevné nervy a pokud hraješ Ranked tak to není rozhodně o 10 hrách ani o 30 hrách ale o stovkách utkání za 1 sezonu, jen tak se statisticky ukáže jak jsi dobrej. Co se týče komunity, občas se najde dement na obou stranách, ale obecně je drtivá většina zápasů hratelná, kdyby to bylo tak jak popisuješ tak Lolko dnes nikdo nehraje. Jinak není se za co stydět, znám spoustu lidí co to psychicky nezvladají a po pár prohrách hru musí odinstalovat a učet prodat, jednoduše zůstaň u PVE her, kde šance že chytneš tilt je opravdu o dost menší.
@Mitisko (11.03.2020 21:44): Pokud tě to nebaví, tak není o čem, ale v komentáři chrlíš přeci jen trochu jiné argumenty. A vždycky je to to samé. Mýtický elo hell a další "nože ve tmě", balanc (který stejně hraje výraznější roli jen pro vrchních pár procent, v low elu už dlouho záleží jen na tom, kolik máš na champovi odehraných her), toxická komunita... prostě problém je vždycky jinde (jo, trollové naštvou, ale v málokdy jsem se setkal s tím, že by griefing spustili bez nějaké provokace). Stejné nářky, které jsem četl na fórech ještě v době, kdy supporti brali clairvoyance a kdosi z Riotu zveřejňoval chat logy těch, co si stěžovali na bany. A problém byl nepřekvapivě většinou u zdroje (v tom lepší případě jen v přístupu ke hře).

Vždycky mi přišlo úsměvné, jak se u toho může někomu tak zvedat teplota. I v té sezóně dvou co jsem hrál intenzivně jsem to bral s klidem a v pohodě si šplhal a padal, někdy svojí zásluhou, jindy cizí... není to prostě Starcraft. Teď už to spíš jen sleduju, a když se k tomu občas na nějakou dobu vrátím (a náhodou dám ranked), s radostí se čvachtám v tom bahně, kam po letech občasného hraní patřím.

Na pěkné skóre se to dalo uhrát možná v S3, ale ta hra už dávno není jenom o tom. Ale jsem rád, že jsi zjistil, že ti to už nic nedává, vztekat se nad tím nemá smysl a ostatním taky ulehčíš pár prasklých žilek.

BTW: Když naposíláš moc reportů, které systém vyhodnotí jako neopodstatněné, začne je brát jako low prio. (A třeba starý reportování za "unskilled player" mělo vyloženě jen placebo efekt, aby se vzteklouni mohli cítit dobře.)
@Mitisko (11.03.2020 21:44): Tak warwick to sám neutáhne, pokud je v druhém teamu víc jen jeden nafeedovaný hráč. Holt WW je silny v premadech, kde instantně vypne jednoho enemy, a díky tomu se zbavíš někoho otravného. V solo queue je/resp býval slabý pick. (naposledy jsem to hral tak před 5 lety).

Nicméně máš pravdu, že pokud Tě to víc frustruje než baví, tak to nemá cenu hrát. Ja to přestal hrát právě proto, že spoluhráči to začali strašně tryhardit na úkor zábavy.
@Redfield (08.03.2020 23:36): Netvrdím že jsem šampion, ale ani jednu hru jsem záměrně nezničil. Nepláču v cheatu a snažím se i dokurvenou hru jak tak důstojně dohrát...
Odehrál jsem 6 serií vždy jsem končil jako Gold 1-5 v solo. V 5v5 jsem byl v platině, ale přiznávám že více méně to byla zásluha celého teamu.
Zlomil jsem hůl v posledním zápasu za warwicka u skore 6/1/12 jsem prohrál a celkové skore bylo 17:36 to byla poslední kapička...
O to by ani tak nešlo, ale když člověk hraje 10 zápasů a z toho ani jeden není normální, tak to fakt postrádá smysl dál hrát... Když není troll v mém teamu tak je oproti a to taky na zábavě nepřidá...

V žádném případě ti nechci brát herní nadšení, klidně se v tom patlej. Já děkuji bohu že jsem se odhodlal to smazat a posunout se dál a objevil jsem komu jiných dobrých her kde mi to nikdo nekurví...
@Mitisko (komentář): Nechci ti kazit iluze, ale z komentáře mám dojem, že k té "neskutečně toxické komunitě" notnou měrou sám přispíváš... Nebo fakt věříš, že na tebe má hra pifku, protože jsi moc dobrej?
@AnonymkaBee (19.02.2020 22:26): nechápu, čím jsem se provinil a proč jsem podle tebe nepříjemný hlupák. Nabídl jsem, že kdybys chtěla hrát místo League Dotu, tak ti rád poradím, zaučím. League neumím ale v Dotě jsem okej. Jelikož jsi začátečník, třeba ani nevíš, co ti ty dvě hry mohou nabídnout, vzhledem k tomu že jsou podobné, třeba tě League přestane bavit a budeš chtít hrát Dotu.
Stačilo napsat, že nemáš zájem.
Já už na lolku pár lidí zaučoval, ale znovu už bych na to nervy neměl :D zvlášť v dnešní době, kdy zase v preseason změnili celej rift :D
@Kwoky (19.02.2020 23:22): Ty bys halvně měl vydat další HwGuru video.. poslední týdny to flákáš.

Jinak je duelžité si ujasnit co chceš. Pokud se chceš opravdu dostat vysoko v žebříčku, pak to chce trening a to denně. Pokud si chceš jen užít hru, tak bych doporučoval nehrát Ranked zápasy. Snadno se stane, že tamní komunita Ti vezme chuť ke hraní.
@AnonymkaBee (19.02.2020 22:26): Já už nějakou dobu nehraju, ale zkusil bych hledat pomoc přes nějaký discord server, ty bývají obecně aktivnější. CZ/SK, případně jeden velký globální. Tam někoho, kdo by ti vysvětlil základy nebo hrál s tebou, najdeš asi nejsnáz.

A na YT určitě bude spousta aktuálních videí s "návodem" pro začátečníky (ale těžko říct, jestli budou nějaká použitelná v češtině).
@AnonymkaBee (18.02.2020 17:22): Clorkyho si nevšímej. Určitě začni hrát na serveru EUNE, větší šance, že narazíš na nějaké Čechy, dá se myslím nastavit i čeština ve hře, ale zas je tam větší množství buranů a celkově nižší úroveň hráčů. Velice se hodí umět komunikovat anglicky, nevím jak jsi na tom, základy stačí. Je třeba počítat s tím, že jde o komplexní hru, a ve hře proti hráčům budeš prohrávat a lidi budou nepříjemní, takže na začátku si zahraj tutorial a potom co-op proti lehké umělé inteligenci. Uplně nejlepší však pokud si najdeš někde kamaráda/kamarádku, nebo kohokoli, kdo si s tebou bude hrát a vše podstatné ti vysvětlí v samotné hře.
Ahoj,
začínám hrát a chci se zeptat jestli by se tady nenašel někdo, kdo by mi s tím pomohl? <3
Byla bych moc ráda.
(nějaké rady jak na to, tipy a tak)
Chci se zeptat zde komunity, je tu někdo kdo jako hlavní úlohu hraje junglu ? Jak vám vyhovuje nové nastavení XP za jungle moby ?
Ta písnička ve videích je hodně silná. Díky za link. Slyšel jsem ji poprvé na Hitpoint finals 13 a v tom "traileru", co tam měli, to mělo sílu jak bejk.
Hrajete ještě někdo? Právě jsem začal, jsem na levlu 10. Kdyby někdo chtěl dát hru tak si mě přidejte. Nick: Kristmeister
@Mitisko (10.09.2016 12:05): Hele začal jsem hrát od patche 4.20 a jsem v silveru 3 a po odehraní 1600 her ti můžu říct, že sem furt zasranej NOOB, a to že tým stojí za hovno nebo někdo intuje to lol :D. Podívej se na Gbay 99 soloq hráč, irelia OTP, a je v diamondu. Pokud se chce tak jde všechno.
@Mitisko (10.09.2016 12:05): Fňuk, fňuk, bla, bla...

Jelikož si v goldu, tak neumíš zahrát nic hodně dobře. Pokud by si uměl alespoň jednoho hrdinu zahrát dobře, tak se z goldu dostaneš po 14 dnech intenzivního hraní.
@Milfhunter (10.09.2016 11:47): Nepsal jsem že jsem "carry lord god"ale můžu povědět, že pár postav umím zahrát hodně dobře. Nepovídal jsem ani to že všichni jsou špatní, na prohrání stačí aj jeden hodně špatný protože je to týmová hra :)
Když někdo záměrně feeduje velmi dobře víš, že žádná pomoc mu nepomůže a tohle píšeš jenom proto aby si mě nasral anebo proto, že si chceš dokázat to, jak si chytrý a drsný protože tě tipuji, že budeš ve vyšší divize a proto si myslíš jak si děsně dobrý. No kdyby si měl nadhled který očividně postrádáš uviděl by si to, že tenhle systém výběru spoluhráčů není úplně košér a je poznačeným tým aby udržel v hře hráče které nemají dostateční schopnosti aby hráli úspěšně a je jasné když jednotlivec prohraje 10 her v radě a stále dál a dál prohrává tak prostě odejde a hrát přestane, ale v lolku je chorý systém který tyhle hráče drží u hraní tým, že je cpe do teamu který to vyhrají aj ve 4rech... A to je velká chyba mělo by to být tak, že kdo na to nemá neměl by vyhrávat !
@Mitisko (10.09.2016 11:15): Ahh tak ted vidim kde je problém, všichni jsou tak špatní jenom já jsem zasranej carry lord god :D. Lolko je TÝMOVÁ hra a pokud vidíš že někdo feeduje tak se mu snažim pomoct vole a ne ho flamovat. S takovouhle mentalitou se nikam nedostaneš. A poslední věc, hádej proč si v goldu protože tam patříš hehe xD.
@orromis (09.09.2016 13:27): Nejsou to nezmysli, prošel jsem si všemi divizemi, tak vím jak to chodí. Když v tom goldu jsem a mám stále v teamu drtivou většinu ze silveru a to takové hráče který mají záporný statistiky i při vítězství, tak asi něco na tom bude nemyslíš ?
Když hraješ po desáty se statistikou 16:3:12 a prohráváš tak asi někde je chyba nemyslíš ?
[neexistující komentář]: Lolko je plný toxických hráčů - tak to mě dostalo. proto je ve hře kouzlo - MUTE ALL.
[neexistující komentář]: Kromě toho, že tam máš spoustu nesmyslů a lží je tohle fakt super:

"Hra drží umělo dobrý hráče dole mezi KOKOTAMA a tyhle KOKOTY umělo drží v silveru"

"Dalším důvod proč končím je neskutečně toxická komunita hráčů."

BTW: pokud seš v goldu, tak máš skill na gold. LoLko holt neumíš a hře nerozumíš (ani na základní solo q úrovni).
@Kwoky proste se mi aktualizovaly Win 10 a nejednou mam 3FPS na lolku ptam se jestli nekdo nevi co s tim?Na dalsi informace se distak ptej.Diky
Ahoj lidi,potřeboval bych poradit, proč mám najednou ve hře tak malá FPS,po tom co se mi nainstalovaly Win 10.Dik
Prosím nějakého zkušeného LoLkaře o radu. Přehrávám replaye ze zápasů pomocí programu LolReplay2. Rád bych, aby hra vypadala stejně, jako při hraní, tedy aby tam byl vidět uprostřed dole panel se životy a skilly, počítadlo zlata a podobně. Jde to vůbec?
Neplánuje někdo rozehrát novou sezonu a chybí mu parťák do týmu ? Hledám CZ/SK hráče kterým by nedělalo problém použít teamspeak.
Umím hrát famózně junglu ale dobře hrají také MID a TOP s AD anebo jako support jsem na hovno... ale vždy hraji s rozumem a nikdy nepokazím hru debilitami ...
Kdyby někdo napište mi ... předem diky

PS jsem v goldu, jeden čas jsem se kvalifikoval několikrát do platinu ale nikdy jsem nepřošel... na konci sezony jsem hrát přestal a propad jsem se nečinností z Gold1 do gold 4 a poté ještě do gold 5 ale tam jsem zůstal...
Zdravím ľudia, chcel by som vás pozvať na celkom fajn Československé League of Legends fórum, ktoré je na úrovni a vyzerá super :). Má plno funkcií, PMky, rank v profile, nahlasovanie príspevkov, online chat, statusy, followy, reputáciu, free rotáciu a omnhttp://www.databaze-her.cz/hry/league-of-legends/diskuze/vsechny/?stranka=1#oho viac! :)
Budeme radi ak si to omrknete a dáte nám spätnú väzbu ako a čo by sme mohli zlepšiť. Vítame vás :)
www.Report-Noob.net
Proč se vadíte, tahle hra jenom špatné nálady vzbuzuje... Radej když budete mít team 4 hráču tak mi napište :) Jinak "Ramdom" hry už nehraji nemám na to nervy
@Panzelva (15.02.2015 21:44): To, ze na serveru nehraji pro hraci vypovida o tom, ze vrchni cast zebricku je na velice nizke urovni (v porovnani s EUW). Porovnavat skill hracu Dia 5 a nize nema smysl a zazitek je stejny napric vsemi regiony. Zadne predsudky vuci hracum nemam.

@Borghal (15.02.2015 22:24): Ano jsem. Na eastu nehraji profici, protoze po rozdeleni byla vetsina tehdejsich pro hracu ze zapadni casti evropy. Rozdil mezi servery je obrovsky a kazdy, kdo to s LoLkem mysli alespon trochu vazne, by mel hrat na EUW. A btw: dostat se do Dia neni nic vyjimecneho. Staci rozumet hre/mit dobry mechanicky skill
@orromis (15.02.2015 17:24): A jsi si vědom toho, že mluvíš jen o ~2.5 % všech hráčů? Challenger je dokonce myslím 0.02 % nebo tak nějak. Takže jestli na jednom serveru chybí horní 2% nejlepších oproti druhému, zážitek zbytku to nijak neovlivní.

Na Eastu nehrají profíci, protože na eastu nehrají profíci. Čert ví, jak to začlo (imho větší publicita a tak nějak "prestižnější" zvuk "West"), ale teď je to proto.
@orromis (15.02.2015 18:43): To že na serveru nehrajou "profíci" neznamená že celkový skill level serveru je špatný... Když se podíváš na nějaké statistiky, tak zjistíš že skill level je na všech serverech víceméně stejný a jakýkoliv předsudky (polák = špatný hráč, korejec = dobrý hráč, east = špatný server) jsou neprosto nepravdivý... Dost pravděpodobně jsi měl akorát smůlu na spoluhráče/protivníky (nehledě na to, že turnaje vůbec nevypovídají o celkovém skill levelu serveru...).
@Panzelva (15.02.2015 17:39): Ano mám toto tvrzení potvrzené, protože jako Dia1 hráč na westu jsem neměl nikdy žádný problém s east hráči na turnajích (především české turnaje). Jestli tě to zajímá, tak jsem hrál top za Frozenriders Academy v té době (teď už nehraju skoro vůbec a hraju špatně, jsem v Dia 5 s tuším že záporným winratem). Úroveň hráčů na eastu je prostě žalostná (a také je to důvod, proč tam nehrají žádní pro hráči).
@orromis (15.02.2015 17:24): Věřím, že máš na obou serverech challenger účet a že toto tvrzení máš z vlastní zkušenosti. Jinak tvůj výrok má stejnou logiku jako: Korea bronze 5 se rovná diamondu v NA.
Počkej ale já nepovídam nic o noobech, jako je normální, že jeden hráč je lepší jak druhý to beru ani já nikdy nevyhrám linku a možná se mi povede dosrat hru. Já povídam o kokotech typu že si sebere mid a za 20 min má 0/12 a ještě vypisuje jako by byl na seznamce a praje spoluhráčum rakovinu a podobní hovna... Anebo Adčko které má menší dmg jako support ? A takové hráče hrají ranked hry... To je totálně na nervy a člověk se snaží 45min hrát nejlépe jak umí a vždy ta hra stojí za hovno prože pokaždé mám v týmu retarda a když takhle 3 v prohraji a hraji 4tou tak zase má team oproti retarda teda znova si člověk nezahrá normální hru za trola... A už mě fakt nebaví hrát 10x abychom si jednu partiu normálně zahrál končím s tým nadobro ... škoda času ...
@SíDžej (15.02.2015 13:37): To rozdělení na east/west je kokotina, zvlášť když fyzicky jsou (nebo donedávna byly) ty mašiny na stejném místě. Pak to tak dopadá, že lidi nerespektují kam jejich země patří a stane se, že si s kámošem odvedle nezahraješ, bo to má na cizím serveru.

Že by jeden server byl lepší než druhý si nemyslím... jak se říká, "the grass is always greener on the other side" a statisticky vzato noobové jsou všude. Plus lidi co znám na EUW si často stěžují na španěly a francouze :-D
Maximální spokojenost s EUW, nejen lepší komunikace v AJ a téměř nulový výskyt jiných jazyků, ale vyhnu se i stupidním dětem východního bloku a to včetně Čechů. Češi jako Poláci, stejná verbež.
Zkusil jsem zahrát novou sezonu retardace zase pokročila ... končím s tým nadobro ... na tých polských kokotov se nedá dívaat
No jo, je to levnější než přes SMS v klientovi, ale pořád dražší než kartou. Kdo dneska nemá platební kartu? Já měl už v 15ti a to se psal rok 2005, neříkejte mi že dnes nejsou karty pro puberťáky :D

Jinak že je tam sekce "kolik ušetřím" a v ní ani zmínka o možnosti platbě kartou, jen možnost přes mobil, to je vtipné.