Ja si radšej počkám, pretože dojmy z dema u mňa by boli na 0%.
Osobně si taky myslím že Amalur má v sobě potenciál ale rozhodně se neuchýlím k hodnocení z dema když z hry člověk vidí opravdu jen malý kousek. A tuplem u RPG.
Mne se to celkove libi. Kombinace souboju ala Darksiders s RPG nevypada vubec spatne.
O Onlive jsem už slyšel a četl a taky jsem o něm uvažoval, už je tato služba u nás? Prý by měla přijít do konce tohoto roku.
@Arcee (07.02.2012 14:56): Tak ideální nákupní proces to není, na druhou stranu to, že se z dem stala nejen na PC rarita se ničím omlouvat nedá. Tak totiž přímo vytváří skupinu lidí, která půjde a stáhne si nejdříve "plné demo" a zároveň poskytne krytí i parazitům, kteří si nic kupovat nemíní a jen se na jejich neexistenci vymlouvají. Chybu u sebe developeři samozřejmě nehledají, což dokazuje i aktuální výrok toho pánza z THQ, ohledně bazaru.

Jediné co bych ti mohl doporučit i když streamování her opravdu, opravdu nefandím aby sis vytvořil účet na Onlive a Gaikai, protože tam ti poskytnou trialy i od řady PC her, které jinak demo nemají.
Ok, nerozebírejme to, nevděčné téma a nikdo to na sebe určitě nepráskne ;-)
Koukám, že už to stihl i někdo stáhnout :-D Asi se taky přidám >:-))
Zalezi na to, z jakeho uhlu pohledu se na to autori onech clanku koukaji. Far Cry 2 je vesmes take koridor a presto je povazovan za open world hru. Stejne tak Risen. 'Open world' pro mnohe znamena, ze jakmile hru rozehrajes, muzes jit kam se ti zlibi a uz se dale nekonkretizuje, jak ta cesta na dane misto vypada.
ono si třeba stačí přečíst pár článků od lidí, kteří to už hráli(a delší dobu) a sami zmiňují že to koridor je...
Mě se demo docela líbilo. Sice to vypadá tak trošku chudě co se týče prostředí, ale nemusela by to být špatná hra. Ale na open world to fakt nevypadá, spíš to je taková rubačka... Těch však není nikdy dost.
Nejde mi o tohle, jde mi o prispevky typu "open world? Vzdyt je to COD RPG!". Ok, jedno za cas, ale kdyz se takhle nekdo vyjadruje v podstate neustale...
Paradni diskuse tady. Krasne ukazuje, kam cely tenhle web smeruje. Novy design holt trolling uzivatelu nezastavi.
Zatracene nekazte mi to ;) , docela se na tuhle hru tesim.

..lead designer of Morrowind & Oblivion as the game's executive director..
open world to je, ono to uz je vidno kratko po zaciatku, ale uplne sa otvara az dalej... z Fq opat hovori jeho neznalost, chjo ;)
Já mám na mysli grafickou stránku hry ty trolle a ta se mi v DA2 naprosto zamlouvala narozdíl od této omalovánky.

Jsem naprosto stejného názoru Bodkine =)
Jaké souboje? Vždyť neustále panák neustále schovával zbraň a hned se mu zase ukázala v ruce, poskakoval tam jak koza, vedle Zaklínače 2 to vypadalo jako automatovka. Nebo Fable.

Oproti Fable to mělo ale craftění, což by mohlo být zajímavé. Bohužel příběh dementní, lór smutný a pitomost situací neuvěřitelná - viz. ta pobodaná elfka na začátku. Witcher2 mě rozmazlil.
Též mám ze hry smíšené pocity, začátek jako mrtvola a pak je ze mně almighty hero... no má to svoji originalitu.
Co mně na hře fascinuje jsou(kdo by to řekl) ty souboje, takový Deus Ex ve fantasy středověkém světě.
Ta grafika by opravdu chtěla trošku přilepšit, kouzla vypadají skvěle ale to ostatní nic moc, myslím že engine z DA2 by tomu dal šmrnc, když už jsou všici pohromadě pod EA, mohli by si pomáhat =))
Nahodou, demo nebolo take zle a ukazuje celkom zaujimavy potencial. Suboje su dynamicke, rychle a krasne nadvazujuce. Prostredie je gyc jak svina, ale nijako mi nevadilo... Mno a pribeh...ten uvidime. Co sa tyka samotneho lore sveta, tak ten je na tom podobne ako grafika - aspon sa to tak javi. Ale rozhodne som po deme pozdvihol obocie a dal si ho este raz :)
Už jen dle těch jmen se jde odhadnout, že Reckoning bude plytký, naivní, ošklivý fantasy kýč. Two Worlds křižené s FABLE.