Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Kingdom Hearts Birth by Sleep

Kingdom Hearts Birth by Sleep Final Mix

90
2 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
07.09.2010 PSP
02.12.2014 PS3
28.03.2017 PS4
Vývojáři:
Square Enix
Birth by Sleep je prequel odehrávající se deset let před Kingdom Hearts. Ventus, Terra a Aqua jsou tři přátelé studující umění boje s Keybladem jako učedníci pod mistrem Eraqusem. Terra a Aqua mají předvést výsledky svého studia před mistrem Xehanortem. Jenže během jejich souboje se v Terrově srdci objeví záblesk temnoty a zkoušku úspěšně složí pouze Aqua. Terra nemůže uvěřit, že by ho svírala temnota a na Xehanortův popud se vydává na cestu mezi světy, kde ničí zlá stvoření nazvaná Unversed. Stejným úkol dostává od svého mistra i Aqua a Ventus se, navzdory rozkazům, vydává za svými přáteli také.

Hra obsahuje akční hack and slash soubojove známé z celé série. Představuje však nový Command systém umožňující hráči přidat do arzenálu postavy útoky a kouzla, které potažmo může používat. Za správných okolností lze tyto schopnosti řetězit a dosáhnout jejich silnějších variací. Další novinkou je i D-Link ukazatel aktivující speciální útoky s pomocí postav, které lze potkat během hry.

Po dokončení prologu si hráč musí vybrat jednu ze tří ústředních postav a dokončit její část příběhu. Poté si vybere druhou a nakonec i třetí. Pořadí je zcela libovolné, jelikož se všechny odehrávají současně. Úspěšným průchodem všech tří scénářů se odemkne poslední ukončující celou hru. Birth by Sleep znovu obsahuje několik známých Disney světů (nové jsou třeba Popelka a Lilo & Stitch)

Stejně jako v případě prvního a druhého dílu se i tento v Japonsku dočkal rozšířené Final Mix verze. Na dodatečný obsah (nové cut-scény a bossové) si západní publikum muselo počkat až na remasterované vydání v podobě Kingdom Hearts HD 2.5 Remix pro PS3 a PS4.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.