@kuler91 (07.07.2018 00:10): no a dneska už můžeš ukrást oblečení i ženám, ale neodvážil jsem se.

No ale není moc vtipný, že v Úžicích mě zničehožnic chtějí strčit za katr, přtiom jsem tam tak dva měsíce (reálného času) nebyl.

A to dlc je fakt na prd hrát po dohrání hry, pořád doufám, že se tam objeví nějaké questy, za které bude pořádná peněžitá odměna. Tak doufej, Paule, že při hraní hry se Ti otevře co nejdřív.
Uces vychodni vliv :D

Btw po dohrani jsem prisel na spoustu veci - smradlavyho kone Jendu (chudak :D), ze je vtipny zabit kure a objevil jsem noveho mlynare.
Hm ty ceny mi prijdou predimenzovany a je pro me zklamani ze se budovy nestavi postupne jako treba prak ale zjevi se po loadingu :(
@Walome (06.07.2018 15:38): Proč ? Mám v penězence na steam 17 dolarů a potřebuji se jich zbavit ... Nového TR mám už v knikovně a jinou hru letos na PC už asi kupovat nebudu, takže co s nima ... :(
@Walome (06.07.2018 15:38): Pokud fandí danému týmu a chce ho podpořit, i když ho samotná hra moc nezajímá, tak na tom nevidím nic špatného. Jsou to jeho peníze :-) Navíc si to kdykoliv může zahrát, pokud změní názor a bude se nudit.
Dá se DLC hrát těsně před dojetím hlavní linky? Nebo je třeba nová hra?Díky.
DLC zatim fajn (dneska už jde), Bořek má sice půl těla pod zemí a nedá se s ním mluvit, ale jinak žádné chyby. Jen mi "vadí", že se po mně chtěj peníze. Samozřejmě jsem s tím počítal, ale téměř veškerý můj majetek jsem těsně před finále dal církvy... JÁ HLUPÁK.
Hehe na patche čekáme klidně i 14 dní ale DLC máme dřív!

Zatím jsem ale jen lovil zajíce, takže vše při starém. Nicméně asi tuším, jak bude to stavění vesnice fungovat.
Hned za kuropění jsem koupil From The Ashes a příjemně mě překvapilo, že jsem nic nemusel stahovat. A potěšila i cena, jen o 20,- víc jak na PC.
Jedu si takhle cestou z práce a koukám, koukám ... v příkopě před Suchdolem vidím známou fialovou kytku za 0,4 zl- šalvěj....
Dotaz: Kolik znaků je mez pro jeden komentář? :) Nejsem ani v půlce svých psaných myšlenek a zdá se mi, že toho je moc. :D Nu což, jako již tradičně, proškrtáme pár odstavců.
@Paul (04.07.2018 20:34): Twe .. .ten procesor, však je to jendo, tohle co vyšlo nedávno je "malá revoluce" po x letech. Myslím si, že fakt není na co čekat .... :) Oni už to pravděpodobně stejně o moc víc nefixnou. Jak jsem psal několikrát, tak já běheme hraní nenarazili prakticky na žádnou chybu a bug, což je skoro neuvěřitelné :D
@Garret (04.07.2018 20:32): A tak ono to jde snadno, už jsem to několikrát (po peči) nainstaloval, vždycky zjistím že to ve skalici klesá pod 60 a zase to odinstaluju :D A upgrade se mi dělat nechce dokud nevyjde ta 9900K nebo jak se to má jmenovat, takže nemám na výběr..

WTF ten déšť vypadá fakt divně.
@Nikdykde (04.07.2018 17:28): A teď si představ kdyby ty tupé davy random spawnujících se zombie-lidí měli mít jen jednoduché denní režimy a nesměli by jen náhodně chodit po ulicích, to by se z toho v Ubisoftu doslova posrali.
tady fakt někdo začal srovnávat s ubisoftím open wordlem jako Egypt, revoluční Paříž, Chicago, San Francisco, Bolivií a který mimochodem byly vzorem pro živej svět v KC?

To už se zase vymezujete jako malý kluci. Umělé světy, to je směšné...
Lepší pár bugů, než umělé světy ala ubisoft ... Já si to užil dost :)
Vzhledem k tomu, jak málo studií se vůbec o nějakou hlubší simulaci světa pokouší, můžeme být imho rádi, že do toho Warhorse šli, ikdyž to má negativní postranní efekty. Dost by mě mrzelo, kdyby kvůli nim dvojka na tyhle immersive sim aspekty rezignovala.
@AlieN (04.07.2018 15:26): Je to tak, čím déle člověk hraje, tím více si uvědomí nejrůznější nedokonalosti. Ale celkově je KC:D natolik kvalitní hra, že to autorům docela rád odpustím...
@GodOfTheSick (04.07.2018 14:25): Tohle je ve hře dost typická situace - WH tak moc chtěli udělat simulaci, až zapomněli že v tom má být i nějaká hra, se scénářem a úkoly s nestandardními situacemi, než jen ty simple věci které zvládají (zabugovaně) simulovat.

A tohle spravit fakt neumí, je to ve hře vidět když dojde vyloženě na hlavní misi s nalinkovaným postupem - tak tam klidně naserou neviditelné zdi, jen aby to hráč prokrista nerozbil :D
Mnohem horší je, když strážní zasáhnou přímo do úkolu a nedá se s tím nic dělat. Jako třeba v Mrchojedech, kde řádí mor, mi selka řekla, že mám jejího mrtvého manžela odnést na hřbitov, tak ho šoupnu na rameno a hned jak vylezu z baráku, tak přiběhne strážnej a že prej vražda a půjdu do vězení. Vykoupit ani ukecat se nedá a logická možnost mu vysvětlit situaci chybí, reputace ve vsi okamžitě spadne na nulu a hra je najednou úplně rozjebaná. Přitom se jedná o úkol na hlavní lince, určitě se to už muselo někomu stát, ale ani v patchi 1.5 to opravené není.