Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Killer Instinct

Killer Instinct: Definitive Edition

22.11.2013
29.03.2016
kompatibilní
75
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Killer Instinct je navzdory chybějící číslovce v názvu již třetí díl bojové série, který vyšel po dlouhých 17 letech od předešlého dílu Killer Instinct 2 (1996) z arkádových automatů a Nintenda 64. Značky se nově ujal Microsoft po odkoupení Rare, což zapříčinilo exkluzivitu pro Xbox One a Windows.

Hra vyšla původně pouze jako free to play titul, kde má hráč k dispozici postavu Jaga ve všech dostupných módech. Další postavy je nutno dokoupit ve formě balíčků, které jsou v několika různých verzích. Později se hra dočkala i placené verze Definitive Edtion, která sdružuje veškerý vydaný obsah a dokonce obsahuje i původní díly Killer Instinct 1 a 2 v Classic formě s lehkými úpravami.

Příběh hráče opět zavede ke společnosti Ultratech z prvního dílu, která je momentálně humanitární organizací a snaží se lidem pomáhat. V čele organizace ale stojí umělá inteligence ARIA, která si dá za úkol testovat lidi a dohnat je k maximálním možným výsledkům v přežití za účelem lidské evoluce. Jelikož se ale hra neodehrává ve stejné časové rovině jako předešlé díly, v příběhové lince lze nahlédnout hned do tří období. Těmi dalšími jsou dávné civilizace stovky let před Ultratechem a také invaze poloboha Gargose.

Rozdělení na tři časové roviny přináší i zcela odlišné postavy v každé části příběhu. V prvních dvou tak čeká hned devět bojovníku stejně jako ve druhé a poslední nabízí bojovníků hned jedenáct. Samozřejmostí jsou známé postavy jako Jago, Maya, Riptor či Tusk, ale také i zcela nové postavy, například kyborg Kilgore, Babylonský prokletý kouzelník Kan-Ra nebo Hisako – duch vycházející z japonské mytologie.


Poslední diskuzní příspěvek

Mrzuté, že se tu o tom vůbec nemluví, a i ve světě už to spíš odumírá. I když, na arkádovou bojovku pořád moc pěkná životnost.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.