Injustice 2

16.05.2017
14.11.2017

Injustice 2 je pokračovanie hry Injustice: Gods Among Us, ktoré vám znovu umožňuje zahrať si za obľúbených hrdinov z univerza DC Comics. Pokračovanie pôvodnej bojovky ponúka veľký výber známych super hrdinov a super lotrov. Tentoraz si môžete prispôsobovať ikonické DC postavy vďaka unikátnemu a mocnému vybaveniu, ktoré sa dá získať počas hrania. Naviac sa prvý krát dá prevziať kontrola nad vzhľadom svojich postáv, spôsobom boja a riadiť ich ďalšie smerovanie a vývoj.

V tomto pokračovaní si môžete vybrať z doposiaľ najväčšieho zoznamu postáv. Od klasických obľúbencov, ako je Batman, Superman, The Flash, Aquaman, Wonder Woman a Blue Beetle, až po nových zloduchov ako sú Atrocitus alebo Gorilla Grodd. Injustice 2 v príbehovom režime voľne nadväzuje na pokračovanie pôvodnej hry, kde sa Batman a jeho spojenci pokúšajú o nastolenie pokoja v spoločnosti.

Injustice 2 obsahuje lokálny aj online multiplayer. Ďalšou možnosťou je špeciálny režim s názvom Multiverse, ktorý predstavuje režim paralelných vesmírov, v ktorom sa vytvárajú výzvy na porazenie nepriateľov. Ak ich porazíte, dostanete špeciálne odmeny vo forme krabičiek, ktoré obsahujú nové výzbroje pre postavy. Hra ponúka možnosť vytvoriť si vlastnú gildu, alebo sa pripojiť do cudzej komunity a požiadať v nej o členstvo.

Tedy oproti jedničce to působí opravdu hodně nextgen, ale mám problém, že v cutscénách story módu se mi desynchronizuje zvuk od obrazu (takže postava domluví, ale pak ještě klape pusou). Setkal se tu s tím někdo (a vyřešil to)?

edit - tak ten desync jsem asi vyřešil vynucení vsyncu v ovladačích