Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Just Cause 4

70
10 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
simulátor > závodní simulátor
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
04.12.2018 PCPS4XOne
Vývojáři:
Avalanche Studios
Oficiální stránky:
https://justcause.square-enix-games.com/en-us
Ve čtvrtém díle této bláznivé sandbox akční série se náš starý známý Rico Rodriguez vydá do fiktivní jihoamerické země Solis, kde se kromě jiného bude snažit odkrýt pravdu nejen o své tajemné minulosti, ale také o svém otci. Tvůrci tak chtějí udělat z Rica zase o něco více reálnější a uvěřitelnější postavu. Just Cause 4 vás opět nechá, abyste popustili uzdu své představivosti, kdy bude zase možné vyhodit do vzduchu cokoliv a kohokoliv, řídit nepřeberné množství dopravních prostředků, a díky svému háku se dostat do míst, kam byste se za živého boha jinak nedostali. Ten dostál mnoha změn a nově skýtá daleko více možností pohybu.

Novým lákadlem, krom již starých známých věcí z předchozích dílů, je tu dynamické počasí, které umožňuje nový Apex Engine, který byl stvořen na míru právě pro Just Cause 4. Budete čelit extrémnímu počasí a jeho změnám, díky kterým se bude měnit i váš herní styl. Chcete vytvořit tornádo a sledovat, jak vtáhne celou jednotku i se základnou? Dle tvůrců není problém. Nově tu budou hrát roli i vlhkost, rychlost a směr větru, tlak a další faktory.

Ricovým hlavním nepřítelem tentokrát bude Gabriela Morales, velice schopná a nepředvídatelná velitelka high-tech jednotek zvaných Black Hand, jež jsou soukromou vojenskou organizací. K průzkumu je vám k dispozici obří exotická krajina, ve které najdete vše deštným pralesem počínaje, pouští pokračuje a zasněženými vrcholky konče. Porazte Black Hand a odhalte svou minulost...


Poslední diskuzní příspěvek

Crash: zvláštní.. o tom bugu jsem nevěděl, u mě to startuje bez problému. Žádnej bug ani crash i během hraní.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.