Just Cause je momentálně jediná série, u které jsem rozehrál každý díl a nedohrál ani jeden <3 a je to spíš dílem náhody (jednička mě nějak nebavila, dvojku jsem hrál tak dlouho, až jsem přestal hrát na PC, trojka mi vůbec nesedla a čtyřka mě zatím baví tak uvidíme).
Jsem to tedy testnul, nevypadá to úplně blbě, i když zpracování vody je tu tak 10 let za Just Cause 2, naprostej bizár. Ale hrát to asi nebudu, moc mě to nechytlo. Ještě pár screenů:

@Walome (11.12.2018 19:33): Je pravda že je to pořád to samý. Stejný prostředí, stejnej """""příběh"""" a to že přidaj v každým díle jednu věc a je z toho novej díl... Za 10€ dobrý, ale za plnou cenu stála jen dvojka :)
Tvl nevim o čem ten člověk v kšiltovce mluví, ale mně trojka na PS funguje bez chyby (25fps nepočítám :D ). A teda musím se smát, protože tohle fakt nemuselo vzniknout. Jako ta hra mě baví (dvojka i trojka), super na vyblbnutí, ale nemusej sypat 3 díly za 10 let.
Proč ta hra vypadá tak neskutečně ošklivě? Větší downgrade oproti propagačním videím jsem fakt dlouho neviděl. Všechno na max a textury vypadaj jak z HL2...
Saaakra, jak jsem to chroustal z té angličtiny, tak jsem přehlédl, že to je Gabriela Morales a ne Gabriel :-D Díky za opravu.