Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Just Cause 3


Diskuze

< >
@Walome (02.05.2018 11:30): asi je to tak no, hrál jsem to jen chvíli, ale u těch cuntscén mě to fakt štvalo. Ingame jsem si zatím nijak extra nevšiml. Já to pak zabalil a šel raději spát, byl jsem i unavený tak mě to u těch cutscén štvalo 2x tolik.
@HELLER (02.05.2018 07:53): Zajímalo by mě, co přesně myslíš. Já tam žádný problém takhle s nějakým efektem neměl a hrál jsem na ultra. Vím, že při pauznutí do menu se obraz rozmaže, ale to předpokládám, že nemyslíš, když u toho nehraješ. Animačky i celkově gameplay mi přišel stejně ostrý a hrál jsem to tak měsíc a půl zpátky.
Tak jsem si to po dlouhé době koupil za pár fifníků a začal jsem to hrát a štve mě tam jedna grafická fičura.
Hlavně to jde vidět při scénách rozhovorů, kdy obraz dělá takové divné efekty, jakoby to celé bylo na drogách a motala se hlava. Já chci stálý ostrý obraz a ne takové halušky. Netušíte, kde to vypnu ? (blbý je, že nevím jak to vysvětlit a ze screenu se to blbě típá a jde to blbě vysledovat) Popř jak nastavím nejlepší kvalitu obrazu :D
@Walome (02.04.2018 14:34): u tý XL edice je právě výhoda, že jsou tam z těch DLC některé zbraně a jedna je dost OP. Jsem ji sám využíval na začátku, protože mé gamepad-fu v té době taky stálo za prd. A pomohlo mi to hodně.
Ale základ tý hry bude asi dost náser, achjo, to leda zkoušet až to projdeš :/
@Walome (01.04.2018 00:45): hele v pohodě, tady je to o zábavě. Lezeš na jaderný střely. Když zrovna letí do stratosféry. Poskakuješ tam mezi stovkama vojáků. Hledáš ten správnej způsob jak nezkejsnout na milion způsobů - ale o tom ta hra vlastně je. Je to takovej živej film od Rodrigeze nebo Tarantina, máš tam i létající ostrov a pak nějaký laboratoře.

Ta hra má velkej potenciál, on se jen zdá utopenej v tom jak je to obrovský.
Hele takhle, koho bavila dvojka - bude ho bavit i trojka... Ono to není vůbec špatný, ale v mojem případě se vždycky objeví něco zajímavějšího, takže to občas zapnu když se nudím jen abych si zablbnul zabraním další části mapy
@Wolverine (20.06.2016 00:05): Ona spousta věcí tam má český názvy: brokovnice jménem Kladivo, kulomet Vdova, samopal Plechovka, vrtulník Mstitel, letadlo Ptakoještěr :)

Důvod: Komunitní manažerka Just Cause 3 je češka Petra Opelová.
@IRONHIDE (04.05.2016 11:39): to nijak nerozporuje co jsem napsal. Ikdyby Denuovo v JC3 prolomili a crack vydali (což se nestalo, článek nečlánek), tak to nemá žádný vliv na další budoucí hry s Denuevem, tam to zase budou muset prolamovat znova.
@Jack_Dark (04.05.2016 10:03): jasně - moje pointa byla že neprolomitelná ochrana sama o sobě nestačí a úžasný prodeje nezajistí, a naopak DRM-free hře nijak neublíží pokud je dostatečně kvalitní. Samozřejmě že jsou to úplně jiný hry.

@IRONHIDE (04.05.2016 10:37): denuovo prolomené není, protože je u každé hry unikátní, tzn když se prolomí u jedné, tak to neznamená že půjde prolomit u další.
JC3 s neprolomenou ochranou prodalo pul mega, Witcher 3 komplet bez ochrany prodal 3 mega. Tak nevim no. Ale congrats denuovo, podarilo se jim nemozne.
Koukal jsem teď na torrenty a je to tam cracklý od skupiny SKIDROW, takže asi ne..
GamesPlay na games.cz je skvělé, už dlouho jsem se tolik nezasmál.
Doporučuji všem...
Demokracie, hovada !!! Musíš řvát: za demokracii, za demokracii!!! Případně: já vám dám demokracii (výkřiky moderátorů při bombardování města)...
To musíte vidět a slyšet...

@Mendoza (26.12.2015 23:30): Jak nemám s ostatníma hrama problém, tak si to asi vybralo na Just Cause 3, objevilo se mi tam toho hodně, ale poslední ovladače a patche to spravují o koňské délky, jako že se to skokově zlepšuje. Už nyní je toho hodně v pořádku a jede to dost slušně. Možná nějaká blbá knihovna, kdo ví.

Co se týká hratelnosti, tak jsem spokojený, už jsem i párkrát se tam objevil na špičce žebříčku výzev, baví mne to dost. Vlastně hodně.
@Nikdykde (17.12.2015 15:15): Mám sčot, kterej ani nesplňuje minimální požadavky a jede mi to líp než zaklínač 3 nebo gta v. Kupoval jsem to s tím, že to v nejhorším vrátím, ale nemám naštěstí důvod. Je pravda, že tam je dost bugů, ale jsou to takový funny bugy, který nekazej gameplay, max musím restartnout misi na poslední checkpoint. Plus teda občas přijde ve vyhrocený situaci menší fps drop, ale na tý mý šunce je to normální. Starší díly jsem nehrál a tohle je pro mě překvapení roku.
Je to špatně zoptimalizované. Dávám si i posledního assassina na vysokou kvalitu, taky Batman AK nebo Zaklínač 3 na 4k, a jsou to nádherné kousky, vůbec nemám problém s posledníma hrama, ale Just Cause 3 stále blbne a to hodně.
Získal jsem druhé místo v rekordu nejlepším skoku s autem, když jsem najel na zbytek něčeho po bouračce a stal se pak oběžnicí celé herní mapy a pak jí propadl. Několikrát jsem při skoku motorkou se propadl městem až do moře. Nakonec se rozpadla mapa celá a nyní je to nehratelné.
FPS hodně kolísá a nemá na to vliv ani přepínání kvality textur. Po hodině hraní se začně strašně zasekávat a jde do restartu a to mám 32 G paměti. Z vysokýho FPS pak pád a zamrzá to.

Prostě na určitých sestavách (já mám i7 a AMD, ale dost silnou, nvidii teda tam teď přehazovat kvůli jedný hře nebudu, každopádně i podle dalších reakcí nejsem s problémy sám a blbne to i na nvidii) a v různý kombinaci se to celé hroutí, Vzhledem k tomu, že ale mám lepší než doporučenou sestavu, mám chuť jim to vrátit, protože prostě něco takovýho dělat nemůžou.

Ostatních 40 zrovna nainstalovaných her funguje perfetkně, několikrát jsem to kontroloval zda nemám něco špatně u sebe, ale žel ne. Včera vydaný patch mi prodloužil loading a podle reakcí to podělal i tam kde to fungovalo.

Zbývá čekat na další drivery a záplaty. Tedy správně zbývá počkat jen jak hru dodělají, pak to bude zábava, protože jinak jakko to celé vypadá hezky, takovej rodrigez na dovolený. Jestli si to plánujete koupit, tak počkat se vyplatí, jinak riskujete zda budete mít štěstí a pojede vám to bez problémů (ale koukal jsem na tabulky rekordů a teda moc lidí tam není, zjevně poměrně hodně lidí má někde problém). Jako nějak se to hrát dá, ale vůbec to není to jak by to mělo vypadat.
@pajmič (07.12.2015 13:57): Jn, problémem zdejších žánrů je např., že když chce člověk přidat závodní hru, tak musí pod položkou simulátor, jakkoliv to bude arkádové.. Ale přidával jsem to podle předchozích dílů. :D
simulátor > závodní simulátor....to první co mě u Just Cause napadne je slovo simulátor a k tomu závodní.....vážně. Možná simulátor nafetovaného mexikánce s Rambo komplexem... :)
@IRONHIDE (02.12.2015 21:01): Podle wiki to newyorské, zatímco švédské dělalo Mad Maxe.. To jsem ani nevěděl, měl jsem za to, že ve Švédsku mají hlavní studio a tvorbu takového titulu nebudou předávat menší pobočce. Každopádně na vytržení z rutiny to přispět může.
Ofiko požadavky:

Minimum Specifications
OS: Vista SP2, Win 7 SP1, Win 8.1 (64-bit Operating System Required)
CPU: Intel Core i5-2500K, 3.3 Ghz | AMD Phenom II X6 1075T 3 Ghz
Memory: 6GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 670 (2GB) | AMD Radeon HD 7870 (2GB)

Recommended Specifications
OS: Vista SP2, Win 7 SP1, Win 8.1 (64-bit Operating System Required)
CPU: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz | AMD FX-8350, 4.0 GHz
Memory: 8 GB Ram
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 780 (3GB) | AMD R9 290 (4GB)
@Walome (03.08.2015 11:30): :D jn, když jsem hrál dvojku, tak mi tam právě akorát vadil příběh a případně dialogy. kdyby to aspoň udělali ve vtipném stylu ala Saints Row, takhle mi přišlo, že je to snad schválně příliš blbý..
"Rico opouští agenturu, pro kterou pracoval, a vrací se na svůj domovský ostrov. Ke své smůle ale zjistí, že ostrov je pod diktátorským režimem generála Di Ravella, který má zálusk na ovládnutí celého světa."

Boží zápletka :D Tahle hra se s tím fakt nesere :)