Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

  • PC 90
Na tuhle hru jsem docela zapomněl a až dnes ji na DH objevil. Jedná se o plošinovku s troškou přemejšlení. Na tuhle hru jsem narazil na mém historicky prvním CD od "Špidla Data Processing". Každopádně jsem u téhle hříčky strávil desítky hodin. Obsahovala základní kampaň, ve které jsem se moc daleko nedostal, ale rovněž k ní byly přiloženy doslova stovky dalších úrovní, u kterých jsem vysedával od rána do noci. Grafiku to na svou dobu mělo skvělou. Výborná hratelnost ale přetrvává dodnes a byl bych moc rád, kdyby se udělal remake na mobilní telefon, protože by zajisté šlo o pecku. 90%

Pro: stovky úrovní, klasická hratelnost

Proti: otravné zvuky

+14
  • PC 90
Jetpack byla jedna z prvních her, které jsem jako dítě hrál a taky je to jedna velká krásná vzpomínka.

Hra byla jednoduchá, se spoustou levelů a jejich editorem. Možná se víc jak 100 úrovní může zdát na tak jednoduchý princip (sesbírej a konec) příliš, ale hra pokaždé vyrukovala s novou neohranou výzvou a tak jste mohli u hry strávit víc jak deset hodin (jak už psal JohnCZ).

Když člověka přestala bavit základní kampaň sedl si k editoru a mohl si hrát tak dlouho dokud mu z nesnesitelných zvuků nepraskla hlava. Ano! Musím říct, že by se hra bez těch svých zvuků obešla, protože když jste od počítače odsedly, tak se vám v hlavě ještě hodinu ozývalo "cink, cink, cink, cink, trrr, cink,..."

Ale zvuky nebyly jediným mínusem, který mě otravoval po celou hru. Občas jste se totiž jednou spletli a nemohli jste se z neustálého umírání v tom určitém levelu vymanit.

Každopádně ovladatelnost byla jednoduchá a bezproblémová, stejně jako grafika, která se mě nesmírně líbila (a to jsem nebyl žádný znalec).

Jetpack je zkrátka jednoduchá stará herní pecka - 90%.

Pro: Grafika, úrovně, ovladatelnost, editor

Proti: občasně těžké, zvuky

+12