Právě nalezeno na starém disku... Bože, to byla pařba! A pořád je! Ta grafika byla úžasná a díky té výtvarné stylizace vypadá pořád božsky, neskutečně krásná hra! Právě jsem odložila RRD2 kvůli Jazzovi... :D
@Coldplaz (komentář): Moc pěkný koment. Ten se četl sám :) Z dětství mám na Jazze taky fajn vzpomínky. V coopu jsem to dohrál několikrát a vždycky to byla zábava, hlavně díky tomu rozličnému prostředí a zbraním. I ty bossové se mi tehdá líbili, ale asi bych si je už všechny nevybavil :)
K datadiskům jsem se dostal až mnohem později. Bylo to docela zklamání. Vánoční epizoda směšně krátká a Secret files zase zbytečně natahovaný kvůli opakování stejných překážek.
Pořád docela slušná hra, ale ve srovnání s jedničkou spíše zklamání. Starších her jako je JJ2 je hodně.
tak tahle hra fakt nemá chby...dá se hrát pořád dokola a dokola<br><br>Pro: multiplayer, singleplayer<br><br>Proti: grafika
Když se řekne plošinovka, tak si představím jedině tuhle hru -
rychlá zábavná...