@veselykralicek (23.11.2022 11:58): jj, jasně, klidně mi napiš, kde je najdu, já se ke hře vrátím, pak bych ti napsal přesný název jaký je v inventáři. Jen doufám, že prsten nebyl ten co mi dala ta prostitutka výměnou za sprostý porno časopis, já ho obratem střelil obchodníkovi a chvíli bych musel hledat kterému, ale nejspíš tomu v Cambrii, ten měl pořád nejvíc peněz a dost věcí.
@veselykralicek (21.11.2022 15:16): Já jsem tyhle věci nenašel a ani jsem to neřešil, tak jsem se podíval do úkolů a tady je přesná citace: Koruna a prsten ( tohle patří do muzea) - Získej posvěcenou korunu a prsten, kterými bohové obdarovali dávné urozené krále Arulca. Toť vše. Snad jsem ti malinko pomohl. Jo a díky za hry, hrál jsem Fallout Tactics: BoS ( několikrát) to je úžasná klasika jako FT 1 a 2, ty další dvě neznám, snad se na ně mrknu, dle hodnocení nic moc, na JA 2 classic to prostě nemá, ale pokud opravdu nebude v brzké době JA 3, nic jiného mi nezbyde, když jsem "udolal" JA B in A, tak asi dám i tyto dvě. Díky.
@Dono1964 (21.11.2022 10:50): Jojo, teď koukám na Tvůj komentář.

No, zajímal mě ten quest, jak jsi měl sehnat korunu a prsten, tuším.. Tak mě jen zajímalo, jak se ty předměty jmenujou v češtině. Tak nějak jsem si dával dohromady seznam questů a jejich řešení, kdybych to čistě náhodou hrál někdy v budoucnu.

Nebo kdyby to chtěl hrát někdo další..
@veselykralicek (16.10.2022 23:37):  Děkuji, už jsem ho našel... Čistě náhodou jsem zašel do vězení Tixa a tam byl, i když v úkolu je psaná Alma... No a pokračuji v tom opravdu šíleném hraní, nechci to vzdát už tak nějak z povinnosti. Kdyby tohle byl jediný problém téhle hry, tak by byla supr, ALE, opravdu ALE...
Zdravím, mám prosbu, vidí, že jste tuhle "šílenost" dohráli a já jelikož jsem dohrál JA 2 a JA Wildfire, tohle jsem bral jako povinnost si zahrát taky, než snad konečně vyjde JA 3. Ale ouvej... Jsem asi v polovině osvobozené mapy, čas cca 1,5 měsíce, opravdu musím chodit do práce, jíst spát atd... a teď konečně dotaz: úkol - Armádní šílenství, mám 5 složek arm. zprav. služby, v úkolech "vyřešeno", běhám po Almě a sousedním vězení, ale toho Conráda ne a ne najít. Je to chyba ve hře, nebo je v tom něco jiného? Dík.
@Bodkin (17.04.2013 15:27): No ak tam nebude Ivan tak ani nechcem aby to vydali, ale to pochybujem ze by dokazali FAILnut, to by museli byt naozaj absolutni dementi.

Cela elita, Mike+Magic+Scully na level 1? To znie dobre. Ja som Mika v podstate vobec nepouzival, najradsej mam samozrejme Ivana, ale to kazdy normalny hrac musi mat.... a potom MAgic, ten mal aj dobry Lockpick.
@Melny (26.03.2012 15:17): Bohužel, BiA je demake JA2, tudíž nízká hodnocení pro srovnávání s JA2 jsou zasloužená. Kdyby se JA:BiA jmenovala jinak a nevykřikovala, že je JA(2), pak by ji to prošlo mnohem snáze.
Já bych to také neodsuzoval. Zkusil jsem demo a hraje se to podle mě výborně. To nízké hodnocení co to všude schytává je bohužel díky srovnávání s Jagged Alliance 2.
Náhodou mě se to líbí! Ja 2 je moje nejoblíbenější PC hra a mám ji dohranou křížem krážem snad stokrát a tohle je příjemné spestření! Ani ten nový systém bojů mi nevadí, dejte tomu šanci, projděte si tutoriál a zjistíte, že to taková hrůza není. Zatím tedy u mě kladně :)
presne 1.13 je pro me boži dílko stale ji mam na pc a porad zkousím nove teamy atd....vsechno podle me vyvazeny...ale o tom se uz mluvilo dost primo na JA2 diskuzi:D takze uz jen ta grafika...:D ale jsem fixovanej na starej engine takze mi asi v životě jina nez původní vyhovovat nebude:D
NateLogan: Tak jestli je i Korea lepší tak to snad ani nebudu zkoušet...akorát bych byl rozhořčen :( (stejně jako u Jagged Edge) Co bych dal za to kdyby si někdo dal práci s předěláním starých Jaggedů do nějaké líbivé grafiky,přidáním questů,charakterů,itemů atd:(
Realtime čert vem, to by se dalo i tolerovat (se zapřením), ale mizerná grafika (nerozeznatelné postavy), nedoladěné mechaniky akce (prostě špatně udělaná realtime akce), hafo bugů a další nesmyslnosti typu "voják v kevlaru je zranitelnější než voják v bikinách..." To i stará česká Korea je na tom lépe.
No tu su zvedavy, demo sem radsi ani nehral, odrazuje me uz ta predelana grafika a prave ten RT. Tusim ze to bude propadak ale pockam si na reakce.