Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

ISLANDERS

93
2 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > budovatelská strategie *
logická > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
04.04.2019 PC
Vývojáři:
Grizzly Games
ISLANDERS je minimalistická budovatelská strategie s prvky logické hry. Stojí před vámi náhodně generovaný ostrov a za úkol máte splnit jakýsi bodový limit. Počet nasbíraných bodů závisí na umístění různých druhů budov a objektů do okolí. Počítá se jak s terénem, tak s již postavenými objekty v dosahu. Platí, že čím bude umístění efektivnější, tím více bodů dostanete.

Jedná se o jednoduchou hříčku na několik desítek minut až hodin. ISLANDERS má v zásobě nekonečný počet ostrovů a jediné, co vás může zastavit, je nesplnění počtu požadovaných bodů. Na hře dělal tříčlenný tým GrizzlyGames.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 100
Jen málo her si zaslouží 100% hodnocení :) Takové hry vesměs baví hráče, nemají bugy a jsou příjemné.

Přesně takový pocit nastane u této hry. Je to hra na odpočinek po stresu v práci (a že já mám hodně stresovou robotu :D ), a pěkně se vypnete a stavíte na krásném ostrově. Ostrovů je celé nekonečno, čili můžete hrát celý život :) Ale určitě vám nastane dřív nebo později Game over, vlivem neplněného počtu bodů. Začínat od začátku už začíná trošku vadit, ale dá se to přežít, jelikož se objeví zase jiné ostrovy.

Ta krásná uklidňující hudba při hraní, roztomilá grafika a jednoduchost dělá z téhle hry takový menší klenot. Pokud u toho přemýšlíte, dá se vybudovat krásné město za hodně bodů. Škála karet s různým průmyslem či domy je opravdu velká a až ji celou spotřebujete, budete dostávat náhodné karty. Systém karet je poměrně fajn a u hry musíte přemýšlet.

Záporů moc není, nic co by narušovalo 100%, na ovládání si musíte zvyknout, zoom tady nehledejte. A hra je stále to samé dokola, jenže co se dá taky čekat - pokud si hru zapnete na hodinku denně, nebo o víkendu, ani vám to nepřijde.

Pro: Celková roztomilost a nápad na takovou hru. Hudba, grafika, systém bodování

Proti: Někoho může omrzet

+11