Bude to určitě pecka a já se těším moc, beru hned jak vyjde. Místní vývojáři ať si kritizují co chtějí.....
Diky Ellie jsem si vzpomnel na toho gaye, co ve hre mluvil o svem milenci. Zaregistrovali jste ho?
@bruno.kudrna (21.05.2018 10:18): máme to všichni stejně. Aglický slovníky a i když jsme podobný ročníky, tak jde se jazyk i normálně naučit a je fakt, že u konzole a her je to prostě pohodlnější.
Taky jsem na začátku do toho vejral, ale dneska už spíš nadávám, že někteří tvůrci neumí vymyslet pořádný dialog či opakujou některé hlášky pořád dokola :)
Jo tak nějak podobně to valím. Není to první hra v angličtině kdybych hrál jen cz moc možností by neblo.Zajímalo mě jestli je tu i jinej zoufalec jako já. Pomaličku ta angličtina skrze hry jde na komunikaci to nikdy nebude,ale abych pochopil co hra po mě chce, to půjde.
@bruno.kudrna (21.05.2018 09:43): Aha, angličtinu sice nyní zvládám obstojně, ale nebylo tomu vždy tak, tehdy jsem se prostě řídil intuicí a nějak to dopadlo, i když v 90. letech hry moc textu neměly :-D . V nouzi použij překladač, nebo se časem prostě nauč anglicky.
@bruno.kudrna (21.05.2018 09:43): jsme maly trh. Sony lokalizuje hry u kterych je jiste ze budou mit silne nedprumerne prodeje. Ackoliv Horizon se prodaval u nas dobre treba s Uncharted 4 se to srovnat neda. Preci jen roboticky dinosauri tak netahnou.
Jinak nevim. Google prekladac, slovnik, pokus omyl? :)
@SíDžej (21.05.2018 09:35): No já jsem zrovna ten případ. Tak jsem se chtěl poptat jak s tím bojuje někdo jinej ze stejným problémem.Jsou tam prostě situace kdy se kvůli jazyku motám a nevím jak dál.Zajímá mě jak to řeší jiní.Hlavně že je tam Polština,Chorvatština a jiný světový jazyky.....Nechápu....
@Charllize (20.05.2018 12:31): Jj mám tuhle,netušil jsem že je jich víc.Proč to tak je? Jakej je v tom rozdíl?Za blbý dotazy se omlouvám.Jsem PS začátečník a dohromady nevím nic, takže těch blbých dotazů bude časem víc.Díky...
Zdárek.
@bruno.kudrna (20.05.2018 04:46): Podle mě je to super hra .. to že to někdo hraje a vlastně ho to ani nebaví je jeho problém, podívej se do hodnocení ... on i sám o sobě průměr vypovídá o tom, že to je jedna z nej her r.2017.
Zdravím
Já jsem hru kupoval před 5 dny za 990kč, tak se mi to s těma 500 kč moc nezdá.
Jinak jsem tu nový a z diskuze k téhle hře jsem na rozpacích.Jak si někdo může myslet, že jeho názor na hry je ten pravej. Z některých příspěvků mám ten pocit. Každej jsme jinej a máme jinej vkus. Líbí se nám jiný ženský,auta a když na věc přijde tak kolega pojede k moři zatímco já preferuju hory......Pak jsem tu někde četl něco jako že hrát na easy je snad podřadná věc a takový člověk nemá v hráčské komunitě ani co dělat..... První dojmy z příspěvků nic moc....
Abych nebyl úplně ot. Mám nahráto něco kolem 10h jsem teda na začátku. S těch pár hodin jsem ale nadšenej. Naposled mě takhle pohltila the last of us.Uvidíme jestli mi nadšení vydrží i nadále ale jak se znám tak určitě. Kdybych měl srovnávat tak zaklínač mě nudil hrál jsem ho jen kvůli češtině a grindu. Grind nejlepší z celýho zaklínače. Far cry4 po 5 hodinách hraní jsem to daroval kámošovi. Tohle fakt ne.Takže za mě zatím super hra. Před koupí jsem nečetl recenze ani neviděl žádný videa. Byl to kup pokus omyl a o to víc jsem byl mile překvapeni co že to mám za hru.Až dohraju do konce napíšu jestli mi nadšení vydrželo a jak si hra stojí v mém osobním žebříčku.
Mějte se a ať vám to hraje......
Zdárek
PS4 stoji zhruba tolik co vetsi SSD HDD, kazdy by mel vedet co mu za to stoji a co ne. Cekat ze Sony da svoje exluzivity na PC je nesmysl. Leda ze by zacli krachovat a museli by se chytit stebla nez se utopi..pak mozna :)
I kdyz kupovat PS4 jen kvuli Horizonu mi neprijde jako dobra investice, to je asi lepsi ten SSD :)
To by jsi byl moc jednoduchej hejtr, ty jsi ale prostě jen hejtr inteligent :D
Jo, jsem malomocnej idiot, sory jako
je to "ok" hra, prosím frázi "haters gonna hate" nepoužívejte, vypadáte jak malomocní idioti
@Walome (komentář): "Naivní kravka Aloy pobíhá po mapě mezi robotickými zvířaty a snaží se hráče přesvědčit, že je to zážitek, o který nemůžou přijít. "
Rád bych si koupil PS4 SLIM právě mimo jiné kvůli této hře. :) Nekaž mě to!
@StriderCZ (06.04.2018 16:29): oni to prostě nejsou rpg. Jak tu někdo psal, odemykáš "perky", které by měly být v regulérní výbavě avatara (např. dlouhý úskok :D ). Ale jako odemykání zkušeností, levelů je to nejmenší, spíš je peklo ten crafting a hlavně nudný úkoly a nulový kontakt s postavou.
@StriderCZ (06.04.2018 16:29): prave proto mi ted prijde nejlepsi reseni ty tzv. mestske huby. VtMB to mel perfektni. Deus Ex: HR tomu dal pripomenout. Teď Deus Ex: MD pokracuje ve stejne kvalite. Dishonored 1 a 2 tenhle typ her doplnuji. Prey by se dal mozna taky zaradit Doufam, ze bude v podobnem duchu i Vampyr.

Z kazdeho bytu, do ktereho se dostanete, ocekavate urcity zazitek. Kde je odemceno, tam neco je. Vse krasne provazane. Proste mensi hriste. Ale se vsim vsudy. Misto toho aby bylo hriste roztahle kilometry daleko a uprostred lezela jedna lopatka a rozbita formicka a "treba si kopej diru, nebo jez pisek".

@Walome (komentář): HezkY napsaný koment. Pro spoustu popsaných negativ jsem se stal tak truchu alergický na nová RPG- pomalu a jistě se z nich dtávají loot simulátory. A inventář je jeden velký maglajz
@Charllize (06.04.2018 11:41): jako noname vendor bys mel orodovat za to, aby byli alespon ti ve hrach lepe napsani. Chudaci, budou navzdy slouzit jen jako inventar predmetu, ktere lze koupit a u kterych si stejne jen vyprazdnujeme inventar nas.