Pokud vám nevadí o hodně hrubější zpracování skriptů a užší koridor, plus pokud vám nevadí armáda chovající se naprosto stupidně, asi jako ze špatného béčka (a to prý porazila USA... hmmm), tak je to docela slušná střelnice s ohňostrojem.
Taky se na to chystám, ale budu to spíš mít víc pro kluka. Teď jsem si vzpomněl, že to tu H34D nabízel.
CoD, tedy to od IW, má minimálně o úroveň lepší a přirozenější skripty. Plus zdejší armádní složky (a i guerilla) se chovají jak v céčkovém filmu, co třeba u mě zabíjí jinak vážnou atmosféru. A taky ten koridor je někdy vyloženě uzoučký.
Je to takové CoD z jiného prostředí, má to několik zajímavých momentů a velmi slušnou grafiku, klidně bych do toho šel.
5 eur by mala táto hra stáť stále, to je jej primeraná hodnota a prirovnávať to k COD je veľmi prehnané - priemerná, ničím nezaujímavá hra, ale keď človek nemá čo hrať (čo v tomto mesiaci považujem za zlý vtip) tak sa to na milosť dá za tých 5 eur zobrať (ale kolko ludí, tolko chutí)
Scar: Nenech se odradit! Je to hodně příjemný postříleníčko srovnatelné s CoD. Snad jen, že je to hrozně krátký, takže zauvažuj, zda ti to za těch 5 eur bude stačit...
Za 5 euro na Stemu. Co myslíte, stojí to za to? Jsem po Skyrimu přecpanej RPG a chci se odreagovat u střílení.
Mé dosavadní zhodnocení: Jsem v poslední misi a když pominu zdařilou technickou stránku, tak plně souhlasím pipboyem ohledně konzoloidnosti, nejvíce mě otravovalo, že ani na žebřík není možné vylézt kdykoliv, ale musí se čekat až vylezou companěros a pak se objeví tlačítko E, ale jinak pohodová a velmi, ale velmi krátká oddychovka, ze zajímavým nápadem a surovostí cut scén, kdy jsem toužil po skalpu každého korejce. Dalším mínus bych bral koridor, který je oproti Fuel of War hodně uzký postrádající jakoukoliv volnost a AI. Za plus rozhodně zbraně, pocit akce a možnosti v nich ztvárněné (sniper část, vrtulník).

Edit: Ještě tedy mínus je hodně useknutý konec a totálně němí hlavní hrdina.
Za pade určitě ne :) Koukám, že jsem to nedomyslel, protože vůbec nevím, kolik mám za to chtít, tak jsem to hodil na aukro, ať cenu určí lid :)
Nechce někdo koupit originálku? Ještě nerozbalenou, dostal jsem ji jako výhru... Asi ne, co? :)