MATADOR: Měl jsem hlavně na mysli takové to mlasknutí při zasažení nepřítele. Ale zvuky samotných zbraní mi též nepřišly špatné.
Thelwin: To je pravda. Já si na herní dobu zase tak nějak nestěžuju. Hlavní je, že náplň hry mě bavila a možná bych si to dal i znovu. Ale i tak mě to trochu zaráží, protože i takové Modern Warfare mi přišlo dvakrát delší. 50ti hodinové hry vážně nemusím, čest vyjímkám, když jsem u Risenu strávil 40 hodin a bavil se i na konci, či sérii Gothic, ale vesměs mě hra začne po 20ti hodinách vždy nudit. Hry typu Homefron, CoD by mě možná nudily i po 10-15 hodinách.

Majkee: Už jsme se dočkali - Battle: Los Angeles
No to máš pravdu, je to vlastně pořád o jednom a tom samým.. Ale za chvilku se dočkáme kampaní co budou trvat hodinu, u čistě multi playerových her s tím ale nemám problém.
Upřímně, koho by bavilo hrát CoD nebo i ten Homefront třeba takových 25 hodin? Mě moc ne, optimum u těhle her začínám v poslední době vidět tak max. do těch 10 hodin. I když délka Homefrontu byla fakt mizerná, to jo ...
Pivo: Jo, já to nejak moc nehrotil, takže jsem ani nečekal konec tak brzy. U Mass Effectu 2 jsem měl 50 hodin čistého hraní, takže jsem se asi moc namlsal. :)
Proto nemám tyhle moderní akce nebo spíš interaktivní filmy moc rád, člověk končí dřív než začne hrát. Ale třeba taková Arma 2 nabízí dost zábavy jak v singlu tak i v multiplayeru.. Kampaň tam trvá okolo 10-15 hodin u datáče cca 7-10. Původní OFP měl single ještě tak dvakrát delší..
5 hodin? Sakra, já jsem tu asi nějaký rychlík, protože jsem k tomu sedl a za 2-3 hoďkdy dojeto. I walkthroughy na netu mají dobu tak 2:30.

Garion: Běžná, ale vývojáři ji asi považují i za optimální :-)
Majkee: Na to si musíš zvyknout :) u válečných her je dneska 5 hodin optimální hrací doba totiž ...
Ta hrací doba singlu je dobrej vtip. Začal jsem hrát ve 12.00 a konec v 17.00. Za 60 USD neber to...
ugra: Hrál jsem na střední, což je pro mě vpodst. easy. Projel jsem to jako nůže máslem a málokdy mě zabili.

No, možná mi to trvalo maximálně 3 hodiny, ale více ne. Samotný walkthrough trvá myslím 2,5 hodiny a vzhledem k linearitě jsem to profičel asi stejně rychle, protože záseky tam nehrozí.
Pivo: 2 hodiny snad ne, mě to trvalo něco málo přes 4. Leda že bys to hrál na easy ;)
Single jde dohrát za dvě hodiny? Já se ze srandy koukl na gameanyone a nechce se mi tomu věřit, ale skoro jsem si ani nezahrál a vypadá to, že jsem v poslední misi.
Jo vyvojarum by stacilo do hry pridat to typicke oci vypalujici HDR, ktere pouziva COD serie a hned by se z toho kazdy posadil na prdel.:D
No, dnesni prvni dojmy - grafika neni nejak zvlast hnusna, ale zas rozhodne neni tak pekna, aby mela pravo se mi skubat, kdyz si zapnu 4xAA. Co se ovladani a vubec chovani hernich mechanismu tyce, tak to cele smrdi konzolema snad vic jak treba Killzone 2. No... je to takove blbe no, asi jak se dalo podle prvnich ohlasu cekat, ale chtel jsem byt pro jednou optimista :)
tohle nemá hnusnou grafiku...myslím že je podobná tý z COD MW, a když se ti nelíbí tak si dej nejvyšší rozlišení a nejvyšší detaily
Hehe, no já to včera hrál až do chvíle, kdy jsem poprvé narazil na Goliáše. V ten moment jsem se rozhodl, že se mám natolik rád, že něčím takovým zabíjet čas nebudu...

Nevím, jestli to působilo budgetově, ale béčkově určitě.
no rek bych, ze kdejaka hra na konzole ma lepsi grafiku, otazka je jak to ma nastavene, ale co sem videl obrazky v grafice na max, o5 to vypadalo jako 5let stra hra...me se to nelibi, nikomu to neberu jestli se mu grafika libi, ale ja tam nic pekneho teda nevidim.

btw ta srelba je funny :D
Podle toho pidividea se grafika nedá vůbec posuzovat ... podle mě to vypadá nadprůměrně dobře.
ugra: tak si přečti, co píšou, jejich pointy, který shrnuje i Thellwin, dávají podle mě smysl (hru jsem nehrál, ale pochopit výtky recenzentů můžu i tak)...
krist - ne, oni tam často ani nebyly u mrtvol, pokud to byl bug, tak zajímavě zvyšoval náročnost a požitek ze hry, protože nutil jít taktičtěji. Ale chyběla mi tam ta logika, proč nejde obírat nepřátele o zbraně :)

ugra - záleží na tom, zda má dotyčný rád nové CoD, zda mu nevadí ta krátká herní doba (a nebo ji dokáže nějak překousnout) a zda ho zaujalo příběhové pozadí, pokud na tohle někdo odpoví 3x ne, tak 50 % i pochopím.
Já sem to měl pučený od strejdy a pak sem mu to vrátil, ale teď se přiznám chtěl jsem to mít tak jsem si to stáhl z isohuntu.
Thellwin: Pocem, tobě nešly brát zbraně ze země? Tos to měl asi nějaký bugnutý.
Já budu brzo u konce, takže dodám koment ... a už teď říkám, že jsem čekal asi trochu víc.
Souhlas s tim že z gameplay videí to vypadá na průměrnou záležitost a to sem se na to těšil(zvlášť multiplayer vypadal svěže a zajímavě)
Fg: Mně se líbí, jak neustále a všude hodnotíš kvalitu her a ještě dodáváš, které hry jsi z nich vůbec nehrál. Ty si nedáš s tím "objektivním" hodnocením pokoj, že? :-)

Jinak ten Homefront na gameplay videích vypadá dobře jak kdy. Třeba tady to nevypadá špatně - home
jo RFG, bych zapomel(ale taky to nebyla uplna pecka) , ale stejne je to malo, nebavim se o prumernych hrach...
gameplayi vypada priserne, zbrane uplne zabite a neni to tim, ze to hraje na gamepade

prostredi ma potencial, ale spis se mi to libilo v MW2, snad se to zlepsi v dalsich lvlch

no nvm nijak zavratne studio mi to nepride a pod THQ si ani nepomatuji, kdy vysla dobra hra(cest vyjimkam jako bylo Metro, to sem ale nehral), je to asi nejhorsi vydavatel z tech velkych
Me se to prostredi libi, rozhodne to ma potencial a je to neokoukane... ale ta PS3 verze to naprosto zabiji, protoze to proste pusobi jako pet let stara budgetovka.
Kdyby se trosku vic snazili, tak to mohlo vypadat a pusobit mohem lip. Coz si myslim, ze na PC rozhodne bude. I kdyz ta neuveritelna podobnost a kopirovani CoD me docela vadi. Zrovna od tohohle tymu sem to necekal, kdyz si ve Frontlines vyslapavali svoji docela peknou cesticku.
montana: no me o grafiku nejde, spis o to vse okolo je to takove secondhandove :)
po shlednuti prvni mise to vypada jak nejaka budgetovka z Billy ...a to se THQ divi, ze je na tom tak spatne :)