@Jack_Dark (11.04.2013 10:28): A tak to ani ne, spíš mi přijde škoda zrovna kvůli týhle nijaký hře vyvolávat jakékoli přemýšlení :) je strašná škoda, že nejde projít ani akčně, protože akční složky je vážně nudná... inu, co se dá dělat.
Série Hitman je pro mě prostě stále a stále jen "docela dobrá série" se světlejšími momenty.
@Fg (10.04.2013 21:54): už to tady montana psal simtě :)

No tak jestli je Hitman: Absolution důvodem váhat, tak Ti radím - ne, tohle není hra, kvůli které je třeba přemýšlet :-D
Dík. Každopádně je to dobře, docela jsem zvědavej na srovnání pc a ps verze.
@MATADOR (04.04.2013 09:09): Jo, PoP byla klasická popcornovka, takže okej. Arnie má možná charisma, ale prkenějším hercem se snad Hollywood nemůže pochlubit. Na druhou stranu je fakt, že vycházející hvězdy alá "ta z hajskůlmuzikálu" a "ta od Justina Biebera" jsou trošku jinej level.

Zajímavý je, že ten Olifant nebo Elephant nebo jak se ten herec jmenuje, zahrál skvěle part v Sexbombě od vedle nebo ve Smrtonosný pasti 10, ale Hitmana fakt posral. A ty katany pod sakem... ty voleeeee!
@Walome (03.04.2013 22:47): Arnie je zdárným příkladem, alespoň má charisma a někam to dotáhl z určitého důvodu. Já myslel především ty nové "hvězdičky", tam je to ubost všech ubohostí!
Jo, scénář byl vážně děravej, je to ale škoda, takovej Prince of Persia byl celkově ucházející!
@MATADOR (03.04.2013 16:37): To jsem si taky řikal, když jsem ho poprvé viděl... ale pak jsem si říkal "třeba neumí hrát"... a pak přišel film a já si řikal "doprčic, hůř než tenhle Elephant by určitě nehrál" :)
Nadväzuje to na príbeh z minulých dielov?
Síce som ich hral, ale nikdy nedohral...
Novej Hitman taky nepošlape pod XP? Nebo je to jako u Dishonored kde sice v podporovaných XP není, přesto v něm hra funguje.
@Hrdlodus (04.03.2013 20:06): No to vyloženě ne, příběhově je to docela dobré, na hitmana to sedne. Ale je tam jeden drobounkej moment, kterej to posere hned v úvodu a přes to jsem se po celou hru nepřenesl.
@Hrdlodus (04.03.2013 20:06): Nu, je to naprostá chujovina. Ale to jsem viděl jen konec z gameplay hlediska, kde se prolátlo, co je ta holka zač a proč musí být zachráněna... tak to bylo docela smutné.
1. díl - Příběh o vzniku 47 a jeho cestě, na níž potkává osoby důležité pro jeho život.
2. díl - Záchrana kněze lemovaná minipříběhy (mise na pokračování).
3. díl - Pouze vzpomínky, ale uvnitř minipříběhu o dostižení 47.
4. díl - Cizí pohled na mise 47 a hon na něj.
Vzhledem k principu - mise zabijáka - jsem byl s příběhem vždy spokojen.
A chcete říci, že příběh v pátém díle se nějak zvlášť vymyká předchozím konceptům?
@Chuck (04.03.2013 10:28): No dyť, to je na tom to zrádný. Vypadá to dobře, ale není to ani ryba ani rak ani žába. Ani ta grafika to nezachrání.

Jinak teda upřímně - ta akce není špatná, ale není to nic extra plus z trailerů to vypadalo, jak bude Hitman děsně efektivní při souboji beze zbraní, což neni. Resp. je, ale je to nuda.
@Bodkin (04.03.2013 09:35): Že seš to Ty.
Přemýšlel jsem nad dneska ráno a říkal jsem si, že 60 je fakt moc, když se jedná o podprůměrnou hru.

Btw pro fany, smolím koment, tak mě pak můžete omínuskovat :)
@Walome:
"... jsem se těšil na supr hru v krásný grafice a dobrým gameplayem ..."
" A nečekal jsem vůbec nic, ale i tak mě to dostalo do kolen, jak je to hrozný."

Jisteze...
@Jack_Dark (03.03.2013 00:39): Ale to vůbec ne, mně se líbí ten panáček :) A líbí se mi celá ta edice bez ohledu na kvalitu hry. Spíš mi vadí, že jsem se těšil na supr hru v krásný grafice a dobrým gameplayem a dostal jsem graficky obalenou lineární střílečku, která mě nutí hrát stealth, a to hlavně proto, že AI se chová při přestřelkách naprosto debilně.

Což je ovšem prvek všech hitmanů, ale tady je prostě 20 misí a z toho 15 je o tom dostat se z bodu A do bodu B a cestou někoho sejmout (někdy ani to ne). V kombinace se zkurveně podanym příběhem a nesmyslama typu obří wrestler v leteckym hangáru apod. je fakt smrtící.
@Strady (02.03.2013 22:16): Protože když jsem si ho v hlavě formoval, tak jsem si uvědomil, že přesně nedokážu vyjádřit co přesně mě na tom tak děsně sere... ale třeba časem... koukám, že je jsou jen 4...

Podle mě je Hitman hrozně nudná a špatná hra sama o sobě. To, že je to "Hitman" ani nezohledňuju, prostě samo o sobě je to šílená hra... docela se divim, že jsem tomu dal 60% :-o
@Walome (02.03.2013 22:08): Neblázni :-). Vím, že ti nesedla ale hodně lidem se líbí. Hele a proč jsi k Hitmanovi nenapsal komentář, když ta hra u tebe tak propadla? Myslím, že by to bylo zajímavý počteníčko.
Arc: je to k zblití :D Hledal jsem způsob jak ty diody na Hitmanově čele a prakticky na všem okolo vypnout ale nejde to asi :D
Jsem tu sám když říkám, že se mi hra po vzhledové stránce hnusí?:D Nemluvím teď o nedetailnosti textur rostlin, ale o nechutně nereálném (obrazně řečeno :) a dost nechutném nasvícení scény + Anamorphic Lens Flares všude kam se podívám, tudíž nevidím nic jiného. Hru mám nainstalovanou, ale kvůli tomuhle hnusu se mi ani nechce hrát :D. Ohledně A.L.F. které jsou teď populární: ne v každé hře to vypadá hezky (hitman, CoD:BO2, a jiné)
@Walome (06.01.2013 00:12): Ono jde taky o taktizaci. Pokud tam chodíš jako by se nechumelilo, tak tě sejmou, některé mise mi dali zabrat, ale celkové pojetí hry je skvělé. Můžeš vlastně jakkoliv zabít(odtáhnou, schovat) nepřítele a nikdo o ničem nevím, atmosféra je skvělá, vše vypadá reálně, pohyby postav, venkovní okolí a ta laboratoř na odstřel prasat byla taky skvělá!
@becki_tu (05.01.2013 23:54): V tom je ten problém - jednotlivě mi ty nápady přišly dobrý, ale celkově mi to nesedlo - ani ne tak, že mi to nesedlo k Hitmanovi, jako spíš k tomu gameplayi - přišel mi to takovej pel mel dobrejch nápadů a nezáživnýho gameplaye s checkpointama a dalšíma zabijákama hratelnosti atd.

Bohužel to nebyla ani dobrá akční hra, s tím "označ a zabij" se spíš člověk dostane do průseru, protože je v tu chvíli nekrytej a navíc NPC přivolaj nekonečnej příval posil... jako nevim no.

Jinak grafika, atmosféra některejch lokací, to vše bylo ok.