Zkouším dodělávat výzvy a mise abych si progres přesunul do trojky, ale někdy je to fakt pain. Hlavně suit only na master obtížnost. Na lehkou jsem dal všechny kromě Marrakeshe, to bych možná dal bez návody taky, Ale na tu těžkou je to fakt těžký - jeden save na misi, dvojnásobek stráží, zmizí kladiva, páčidla i jiný užitečný předměty. Zatím jsem bez návodu dal jen Paříž, Sapienzu, Nový Zéland a samozřejmě výcvik. Ještě budu muset splnit Colorado a většinu misí ve dvojce. A to nemluvím o escalation contraktech a speciálních výzvách (zbývá Scarecrow). Ale odměna by za o stála.
Jak je to vlastne s temi misemi z jednicky ve dvojce? Jsou stejne? Nema tak smysl prvni dil hrat? A pridaji se do hry automaticky kdyz vlastnite na Steamu oba dily?
@Fritol (20.08.2020 18:36): jak je to na konzolích nemám tušení. Tam asi nic takovýho není.

Ale na PC to teoreticky asi nakonec půjde importovat do EGS

With that in mind, we are pleased to confirm that PC players will be able to carryover their current progression and unlocks from HITMAN 2 on Steam into HITMAN 3 on Epic Games Store. It will also be possible for PC players to import locations from the previous two games into HITMAN 3 on Epic Games Store. We want to make it a seamless process for our PC players to enjoy HITMAN 3 on a different PC platform and continue to enjoy the benefits of our World of Assassination.

Ale asi stejně počkám, za ten rok to aspoň bude complete verze a nechci mít tuhle značku roztahanou mezi víc platforem.
@Naginata (20.08.2020 18:12): hmm. Ty prachy jim přeju, lepší aby je mělo IO než fortnite factory, ale docela mě irituje že teď když bych si tedy chtěl zahrát celou trilogii v enginu a featurách trojky, tak budu muset čekat o rok déle.
Jednička i dvojka bude pro vlastníky integrovaná zdarma do trojky, takže komplet trilogie bude hratelná z jedný hry. To je cool, akorát to pak bude na disku zabírat tak 230GB :)

(už teď si bere dvojka s integrovanou jedničkou 150)
Já mám poslední dobou samé štěstí na super "dealy"..

Koupil jsem si za 10éček jakýsi pass. Pak jsem do toho nainstaloval mise z jedničky a teda hraji mise z jedničky... a až po několika hodinách vidím, že vlastně tu dvojku nemám. Že ten pass byly jen nějaké bonusové mise. :D achjo.
Jak je to s tou provázaností jedničky a dvojky? Na steamu mám dvojku v knihovničce díky odkazu od Korbitche (viz pod mým příspěvkem). Když si k tomu dokoupím tohle , tak dostanu vpodstatě plnohodnotný první díl akorát v enginu dvojky?
@Ronik (23.11.2018 18:48): Wasteland 3 dodělaj. Ale už Bard's Tale bylo docela dost modernizovaný a mělo solidní "production values". Nejvíc bych čekal, že budou dělat first nebo third person RPG typu New Vegas. To jsou hry který, pokud jsou kvalitní, se většinou i hodně dobře prodávaj. Viz např. i KCD.

Oni by určitě rádi šáhli po studiích jež dělaj ty nejprodávanější hry, jenže ony ty studia jaksi nejsou na prodej :)
@Paul (23.11.2018 18:33): Tak jestli tvrdíš, že Microsoft bude chtít mít nejlepší/nejprodávanější hry, protože je Sony drtí v kvalitě a prodejnosti exkluzivit, tak by mělo být samo sebou, že po těch studiích budou chtít něco podobného, co dělá Sony, která ty nejprodávanější hry má, ne? :) Jestli je dál nechají dělat něco jako Wasteland a Torment (což slibují), tak z toho hity nebudou, i kdybys do toho narval rozpočet úrovně RDR. A jestli si myslíš, že je to dál dělat nenechají a budou dělat klasická konzolová RPG, tak už od toho GoW nejsme tak daleko :)

Každopádně GoW byl jen příklad, pointa byla, že pokud chtějí ty nejprodávanější hry, tak určitě nesáhnou po někom jako Ninja Theory, inXile nebo Compulsion. Z těch je bez radikálních změn prostě mít nebudou. Proto ten důvod s Game Passem dává smysl.
@Ronik (23.11.2018 18:17): Chjo :) Netvrdím, že budou dělat jen cinematické 3rd person akce. Ani že inXile budou dělat God of War-like (ikdyž jeden už udělali, Hunted!). Tak nevím proč se hádáš s někým kdo tu není .)
Vůbec nepochybuju, že Obsidian i inXile budou dál dělat RPGčka. Jen asi s novými značkami a vyšším rozpočtem.
Ale u IO by mě zrovna nějaká 3rd person akce nepřekvapila, koneckonců už dělali Kane and Lynch a Freedom Fighters. Uvidíme. Osobně bych si vsadil, že pokud MS koupí IOI, jejich další hra nebude Hitman.
@Paul (23.11.2018 18:05): Já si fakt myslím, že kdyby se chtěli jen opičit po Sony a dát do vývoje deset nových cinematických open-world 3rd person akcí, tak nebudou kupovat ta studia, co kupují. Ne že by všechno, co Microsoft udělal, bylo rozumné, ale snad ani oni nemůžou čekat, že jim z inXile vypadne další God of War :) Daleko víc mi dává smysl, že opravdu chtějí mít službu, na které nebudou mít jen střílečky a Forzu. Ale uvidíme, samozřejmě.
@Ronik (23.11.2018 18:03): Tohle nijak nezpochybňuju, to že i např. slevy na steamu zvyšujou prodeje daný hry i po slevách za plnou cenu je známý. Nicméně MS bude chtít aby na gamepassu i mimo něj měl co nejlepší/nejprodávanější hry, čemuž Hitman asi bohužel moc odpovídat nebude. Stealth hry obecně nějak umíraj. Thief, MGS, Splinter Cell..Hitman.
@Paul (23.11.2018 17:47): Game Pass podle Microsoftu zvyšuje prodeje i u her (prodeje, nejen počet hráčů), které si tam můžeš předplatit, viz nečekaný úspěch State of Decay 2 nebo Sea of Thieves, tak nemám důvod tomu nevěřit :) Microsoft si prostě buduje vlastní Netflix, kde taky každý film nebo seriál nemusí být úplný hit, ale dohromady to pro zákazníka vytváří úžasnou hodnotu. To koneckonců uvidíme příští generaci, kde to bude Microsoft tlačit ještě víc :)
@Ronik (23.11.2018 17:07): Já moc tomu narativu že všechno dělají pro gamepass nevěřím. Spíš to na mě působí, že Spencera nebaví jak moc je Sony drtí v kvalitě a prodejnosti exkluzivit, tak nakupuje schopný studia, aby na další generaci mohl úspěšně konkurovat. Gamepass je příjemnej bonus. Navíc prostě když se dvě Hitman hry za sebou neprodávaj, tak by byli asi finančně negramotní kdyby to zkoušeli dál. Ikdyž doufám že se mýlím :)
@Paul (23.11.2018 16:33): Já bych to tak černě neviděl, Microsoft nakupuje, protože potřebují rozmanitý obsah pro Game Pass a pro ten by byl Hitman v tomhle epizodickém stylu úplně ideální :) Daleko víc bych se o Io a Hitmana bál, kdyby je koupili třeba ti Warneři.
Dvojka se bohužel prodává tak slabě, že už zase začínají prosakovat rumory že MS uvažuje o koupi IOI..rumory šíří člověk co leaknul i akvizice Playground a Obsidianu, takže to má určitou váhu. Samozřejmě to dává smysl, ikdyž asi nemůžeme počítat s tím, že by MS nechal IO dělat další Hitmany.. :(
Ta absence DX12 znamená, že když mám v jedničce v Marrekeshi 115fps, tak ve dvojce mám 60 s tím že to padá i do padesátek. To je fakt demence. Snad to do dvojky IOI taky dodělaj co nejdřív.
@Korbitch (12.11.2018 13:44): můžeš se (zatím) přestat smát
if you actually look into this literally the only part that's playable with this crack is the prologue for hitman 1. this is a far cry from the full game actually being cracked days before like some people are making this seem
Příběh mi ve finále dost připomíná sérii o Bourneovi - minulost "hrdiny" se každým dílem více odkrývá + je za každým hajzlem ještě další.
@Blackhand47 (10.11.2018 22:21): jo, to je ještě platil Square Enix. Dvojku si platí IO víceméně sami, takže na drahý CGI nebyl rozpočet. Trochu to asi bude bít do očí, když si někdo dá mise z jedničky a pak dvojky.
U hry nejvíce zamrzí, že cutscény nejsou na úrovni předešlého dílu, ale pouze pohyblivé obrázky. Hra je to ale fajn, i když mise z první části mi přišly zábavnější.