Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Heroine's Quest: The Herald of Ragnarok

77
13 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
RPG > nezařazeno
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
25.12.2013 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://crystalshard.net/hq.htm
Místní vůdce Jarnvidr si zavolal hrdinu na pomoc. Jeho kraj ohrožují síly, se kterými si on ani jeho vojáci neví rady. Tyto síly také znamenají nekončící zimu, což má za následek nedostatek potravin a tíživou situaci, kterou je třeba co nejdříve vyřešit.

Heroine's Quest: The Herald of Ragnarok je kombinací adventury a RPG žánru s inspirací v sérii Quest for Glory. Zdarma publikovaný projekt je dílem autorů z týmu Crystal Shard, kteří v minulosti stáli za tituly jako A Tale of Two Kingdoms (2007) nebo The Quest For Yrolg (2008). Heroine's Quest vyvíjené více jak pět let je zatím nejambicióznějším počinem, což dokládá kompletní dabing (více jak třicet dabérů) a velký rozsah (sto obrazovek). Stejně jako v sérii Quest for Glory, i zde je kladen důraz na nelinearitu a různé možnosti hraní, vyplývající z trojice různých povolání hrdinky. Hra také nabízí intuitivní bojový systém, různé logické úkoly a RPG-like vylepšování postavy.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.