Dobíjím si tam peníze bankovním převodem. Nemůžu používat kreditku, Maestro to nebere.
Do háje, chtěla jsem si ten pack koupit, ale na paypal nemám dost peněz a z banky přijdou zdá se až v pondělí...
Neposlal by mi někdo na paypal stovku? Hned jak by přišly peníze z banky, samozřejmě bych ji poslala zpátky.
Tak to je ale pěkně divné. Takhle to vypadá, že mají dva balíčky, které obsahují totéž a jeden stojí 13E, druhý 20E. Pěkně blbě udělané.
Falagar: Mirius ma pravdu, ten za 19,99EUR obsahuje i Dark Messiah of Might and Magic, ale při nákupu se nezobrazuje, protože není určen pro Evropu. Já to měl stejné, když jsem kupoval Ubisoft Classics pack, tam taky nebyl vidět, ale do mých her se mi přidal. Předpokládám, že tady to bude stejné.
Flynn: je to sračka, nebavila mě a u druhé kamapně jsem zkončil. ne teď vážně, časem napíšu komentář, jdu ale po stupnici a jsem teď u 65%
Zajímavé... :-) Každý kousek 5 eček, dohromady 15, pro mne na steamu za 20! :-D (na tom webu mají 12E, ale v reálu to stojí 20E) Ale i těch dvacet by celkem šlo...

Já to mám už dávno v češtině. Základní hru jsem koupil hned jak vyšla, datadisky teď v nedávné době 1+1 zdarma. S dabingem problém nemám. A myslím, že mnohdy určitě není špatný. Hlašky např. z Original War jsou prostě nezapomenutelné.
NateLogan: nuž prešiel som len prvé 4 kampane a až na príšerne nadabovaného Necromancera to nebolo tak hrozné, ako iné dabingy.
Problém je, že každá jiná hra s českým dabingem stojí za *sprosté slovo*. Pouze Mafia a možná lehce i Vietcong. Škoda, že zde není volba jen českých titulků, které i já uvítám (nepočítaje tedy Sam and Max sérii)...
Hlavne tie svoje tvrdenia podkladáš fakt hodnovernými a kvalitnými argumentami :)
Popkec: své kacířské myšlenky si jdi rozšiřovat někam jinam :D:D
Tak pokud máš rád český verze tak si ju kup, prostě je na tom stejně jako každá jiná hra, škoda jen že samotná hra stojí za hovno
Jak je na tom česká lokalizace v porovnání s tou anglickou? Měl bych se té české obloukem vyhnout nebo ji spíš vyhledat?
Dobrá cena, ja som kupoval začiatkom roku za 15 Eur v krabicovke. :)
Hurá, problém vyriešený. Upgradovali sme základnú dosku a týmpádom aj grafickú -> zrazu to ide v pohode.
Já rozehrál kampaň všude - a všude kromě tady toho taky dostal nehorázně na prdel... :-)
Obtížnost je akorát, podle mě dost podobná předchozím dílům (někdy projdete misi na jeden zátah, jindy musíte rozehrát znovu). A hratelnost je dobrá.
Tím, že je jednodušší než předchozí díly? Mně se právě tím hodně líbila - ne nadarmo to je jediný díl, který jsem dohrál, předchozí byly na mne příliš obtížné...
Mně se třeba originálku nikdy nepodařilo pustit bez cracku. Tahle hra je na to prostě nějaká divná...
Mám originál, kompletne opatchovaný. Na staršom kompe mi to išlo v pohode.
Sakra, hra mi vždy v priebehu boja padne. Proste po mape môžem chodiť absolútne v pohode, aj keby som hodinu stál na mieste, nič sa nestane. Zapnem boj, možno jeden-dva zvládnem a potom to padne. Mám čerstvý Windows, nové ovládače, komp presahujúci minimálne požiadavky - neviem čo s tým.
No to je ovsem luxusni cena. ja bych to prave v eng chtel, ten cz dub je hruza. Titulky preziju, ale dabing ani nahodou.
Já jsem si hru koupil hned po vydání a velice dlouho čekal na Complete edici. Avšak teď s tou akcí na xzone - hry z platinové edice a top seller edice 1 + 1 zdarma sáhnu radši po kusovém nákupu. Oba datadisky za 399,- jsou v pohodě...
Jab: Hrál jsem pětku jen chvíli ale i tak myslím, že stojí za to si ten komplet s oběma datadisky koupit. Já to mám určitě v plánu, ale nejdřív se musím vypořádat s těmi hrami, co mám doma teď. A čas je největší nepřítel :-(
Co jsem tak koukal... Není tam trochu málo kouzel? 44 Kouzel v základní hře a dva datadisky (se dvěma dalšími stranami) jich přidávají dalších 24. To mi (hlavně u hry bez datadisků) přijde na HoMaM dost málo... Já jen pokud teď půjdu do té zlaté edice (i s datáči), tak abych si nekoupil jen osekanou trojku ve 3D grafice a zjednodušeným konceptem. ;-)
Rovněž tak systém skillů (v němž vězela opravdu jediná přednost čtvrtého dílu) mi zde přijde o něco chudší...
působěj trochu komicky, ale problém s tím nemám... leč to břichomluvectví je vážně ostudné (:
"proložená enginovými filmečky, které si určitě zaslouží vytknout mluvení účinkujících se zavřenými ústy" Tak ty příběhové filmečky byly asi to nejhorší co jsem kdy viděl!

Nemyslím tím videa, ale ty filmečky, které mají jen poposunout děj o kousek dál. Stojí dva rytíři, ze kterých lítají hvězdičky a jiné kraviny. Sem tam zamávají rukou aby těch hvězdiček bylo ještě o trochu víc a to vše v hnusné grafice. Promiňte, ale tohle je hnus, velebnosti!
samozrejme, ze objektivita neexituje. co si myslis? kde ta taku hovadinu ucili, ze existuje objektivita. Objektivita je vseobecny kulturny mytus.
Takže objektivita vlastně neexistuje?

Sry ještěre, že tady, jak říkáš, přehazujem tyhle dvě slova jak horký hovno :D.
ono objektívne ani byť nemôže,keď sa niekto riadi všeobecným hodnotením tak nie je objektívne, ale založené na subjektivite druhých. :)
S Poulem sice nesouhlasím, ale v tomhle mu musím dát za pravdu. Hodnocení MUSÍ být subjektivní, pokud by bylo "objektivní", tak každej hodnotí stejně...
Hry hodnotím tak, že 50% je průměrná hra. Tudíš když se mi hra nelíbí, musí mít pod 50.
Dnes jak má něco okolo 70%, tak se to bere jako slabší hra. Loni na podzim (před vánocema) vyšlo hodně her, všechny dostávaly 90+ v recenzích, ale většina z nich stála za prd.
Jo a trojku 'sem hrál jako první. Strávil jsem u ni mnoho času a dle mého názoru je to nejlepří díl. Čtvrtý díl se mi taky líbil, protože to svým zbůsobem pořád bylo Heroes a přitom byl jiný. Zatímco pětka je trapná kopie trojky s grafikou, kterou nemůžu vystát.
Svůj názor nikomu nevnucuju. Žít a nechat žít... :)
Dal jsem ti + ke komentáři ikdyž se mi pětka líbí. Ale takový komentář si prostě + zaslouží! Je pravda, že je ta grafika hodně nepřehledná a trochu v mongolojidním stylu, ale jde to. Neměl jsem ještě sílu přečíst předchozí dva příspěvky v diskuzi protože jsou opravdu dlouhé, ae typuju, že tě v nich ukřižují! :-D
A je pravda že za lidi (nebo castel) je to fakt otrava jak prase!
Poul: Ohodnotit hru 20% je podle me hodne neobjektivni. Jasne, hra te nemusela bavit, ale svoje kvality nesporne ma, o tom snad zadna. Me taky nebavil ctvrty dil, ale objektivne jsem mu dal 50%, protoze je to kvalitni hra a to, ze me nechytnul na tom nic nemeni. To je jako kdybych treba GTA: San Andreas dal 5%, protoze to povazuju za uplnou kravinu, prestoze je to maximalne uspesna hra. To ze me to nebavi proste neznamena, ze je to spatny. Ale koukal jsem, zes ctyrce dal 90%, takze tady to bude asi tim, zes cekal neco podobneho a ne znova principy tretiho dilu.
Dovolím si nesouhlasit s tvým hodnocením hry, proto píši. V čem souhlasím (toho je méně, takže píšu jako první), je to, že pátý díl je hodně, ale hodně podobnej třetímu. Ano, je to přímo do očí bijící, je to možná z Tvého pohledu alarmující, nechutné a o ničem (fuj), ale uvědom si prosím ještě jeden fakt... Čtvrtý díl byl přijat velice rozpačitě, herní komunitou okolo HOMAM negativně ( a nováčči, kteří si to koupili mezi hardcore HOMAM hráče prostě nepatřili.) Tím pádem byli tvůrci postaveni před jasné rozhodnutí. Buď to uděláme jako nepopulární čvtrtý díl (a vsadím boty, že tohle si neřekli, pokud jsou zdraví), nebo to uděláme úplně jinak, abychom Poulovy udělali radost, byli jsme invotaroští, byli jsme za každou cenu originální, byli jsme tak dobří a jíní, že by název hry byl HOMAM, ale jinak by se jednalo o něco jiného (To si asi taky neřekli, že?), nebo uděláme hru takovou, jakou jí hrači chtějí. Chlapci z Nivalu hodně!!! komunikovali s komunitou okolo hry, vypouštěli info a ptali se, psali co a jak a dokonce, čímž u mě získali respekt, vydali demo, které fanoušci okamžite zkritizovali a Nival udělal to, že veškeré věci, které se fanouškům nelíbili, prostě opravili. Díky tomu vyšla plná hra HOMAM V. později, než bylo původně plánováno. Díky tomu je tak moc podobná třetímu dílu, který je považován za kultovní, díky tomu je průměrné hodnocení Heroes 5 tak vysoko. (Která TAHOVÁ strategie toto může v roce 2006 či 2008 říct?) Takže, abych to shrnul. Podobu hry si částečně vydupali fanoušci (a já se s nima ztotožnuji, třetí díl je famozní a jak jsem zjistil, že pátý stojí na jeho základech, byl jsem nadšen). Co se týká podoby uprg. Gryfa s nějakým pokemonem (vím že jsi jen tak plácnou, ale stejně) 301, velice silně přeháníš. Dal jsem si tu práci a Pokemona 301 našel a asi se shodneme, že vypadá jinak... :-). Prolezl jsem dneska ráno poprvé v životě databázi pokemonu, abych se přesvědčil nad Tvém rozhořčení a zjistil, že pokemonum je podobné kde co... Sorry, já musel. :) A i kdyby, nehledal bych mouchy této velikosti, protože kdo kde a čím dneska nekopíruje. To že mají jednotky jiný styl než dříve není na škodu. Co se týka nepřehlednosti map v podzemí, souhlas, na druhou stranu, zas tak často tam čas ve hře netrávíš. Ale zde souhlas, přehlednost je tam nízká. To že není vidět cestička na povrchu, dovolím si opět oponovat, s tímhle jsem nikdy neměl absolutně žádný problém. Stačí koukat. Pavouk v rámci stavění budov zůstal, kde je některá budova podmíněná jinýma, to že je tam omezení levelu města osobně neřeším, je to nastavené velice schovívavě.Příběh jednodušší je, to ano, ale stejně jako kvanta dalších her, je HOMAM V postaven především sám na sobě, na své vlastní zábavnosti, ne na tom, jestli Isabela řekne něco támhle klišovitě, nebo oduševněle. Je to omáčka, která tam je, ale stejně jako v předchozích HOMAM hrách, vyprávění příběhu není jeho silná stránka. Tudíž, Tvůj názor je samožřejmě Tvůj názor, neberu Ti jej, ale hrubě s ním nesouhlasím (což je taky jediné, co mohu :D ).

PS:
- Hodnocení 20 procent je hodně poddimenzovane, dle mě.
- Grafika v třetím dílu není malovaná, ale renderovaná, to jen tak bokem. Malovaná byla první a druhý. ;)