Neslibuji, ale pouvažuji. Problém je ten čas, kdy člověk musí být navázaný na někoho on-line.
Tak hraješ, prohraješ a ještě je to pak na hodinovém mocking videu. Holt to původní hráči neunesli. :(
@mazar1234 (30.12.2018 22:27): Jo, je to zlé, posledních pár měsíců hraje ligu tak 6 lidí, z toho polovina si dá právě tak tu jednu hru za měsíc, což je fakt minimum.

Nejde o to, aby někdo hrál se mnou, ale aby právě pár nováčků hrálo mezi sebou a společně tomu třeba přišli na chuť. Myslím, že Heroes 3 je i po 20 letech zajímavá hra na multiplayer, která ve svém žánru nemá moc konkurence. Vlastně bych to hodně přirovnal ke Quake Live. Existují i pěknější střílečky, ale QL je ve své rychlosti a hratelnosti takový unikát. Smůla Heroesu je opravdu v tom, že jedna hra zabere 3-4 hodiny, to odradí spousta lidí, no. Ale taky neříkám, že se to má hrát denně (anebo týdně). Třeba za ten měsíc člověk promrdá mnohem více času jinými zbytečnostmi (anebo jinými hrami) než by mu vzala Heroes 3 liga...
Zdar, Heroes 3 liga nám nějak upadá, věřím, že v ČR/SVK je pořád dost hráčů, které by tato hra zajímala a kteří by si našli aspoň pár hodin měsíčně na jednu, dvě hry. Heroes 3 liga vítá i začátečníky, tak se toho nebojte! https://i.imgflip.com/2q1cgk.jpg
@H34D (25.10.2018 07:17): Konečně jsem to dokoukal celé. Zase skvělé video, ty zrcadlové mapy mají něco do sebe. Mám pocit, že já jsem klonování nikdy nevyužil, natož pak sacrifice. Ani by mě nenapadlo si vybrat Eovaciuse za hlavního hrdinu. Když se na to dívám, tak se stydím za to, jak hraju já. Poslední dobou si občas dávám cvičně hry proti PC, a i když vyhrávám, oproti tobě sekám jednu chybu za druhou. :-D
@H34D (25.10.2018 07:17): LOL, to som rozmyslal vcera pri Kveejgu, ze hodim na teba nejake hlasky typu, ze kedy zacnes hrat MM a tak a ty mi takto drzo vypalis rybnik nahranim videa na druhy den len tak mimochodom... (◣_◢)
@H34D (23.07.2018 17:46): Nahrávaš aj SC videá? @7c asi rok-dva dozadu linkoval ZvT mač ktorý uploadol Artosis a odvtedy som cez YT napozeral snáď všetky ročníky všetkých SC aj SC2 turnajov. HOMAM videjká nesledujem, ale SC si nenechám ujsť! :-)
@Jab (22.07.2018 21:07): Ahoj, brát archery kvůli elfům není zbytečný luxus, naopak je to skvělá volba. Elfové (upgradnutí) patří mezi největší damage dealery ve hře. Navíc je využíváš při každém boji s neutrály, takže v průběhu hry nastřílí určitě víc damage, než nafoukají draci. Archery přidává 50%, což je hodně a oplatí se vzát i jen kvůli jednomu střeleckému oddílu v armádě, pokud je to dobrý oddíl. Nebral bych archery třeba u nekromanta jen kvůli lichům, nebo bych adi váhal u Inferna a Pevnosti. Na druhou stranu třeba Wystan u pevnosti je supet na začátek, protože tu archery je schopen využívat už od prvního dne, tudíž taky záleží, kdy nějaký skill chceš brát. Pathfinding třeba neberu skoro nikdy, penalizaci za terén se dá vyhnout přendáváním armády mezi více hrdiny. Navíc v HOTA existuje artefakt (zelené boty), který jakoby dělá expert pathfinding.
@90210 (22.07.2018 21:35): Tak logicky. Jinak by člověk stále hrál s Tazarem za ještěrky, Crag Hackem za barbary, Galthranem za nekromanty atp. Ostatně ten můj nick je zkrácenina Jabarkas, což je hrdina za barbary, kterého jsem si před cca patnácti lety oblíbil. A nic lepšího mě při registraci na baldursgate.cz nenapadlo. ;) Taky bych mu i dnes sázel tak max fire magic, páč prostě bloodlust k barbarům patří.
@Jab (22.07.2018 21:07): Gral jsem postavil posledni den, pathfinding se zrovna na tuhle konkretni mapu, ktera je plna vsech moznych povrchu hodi, s Kyrrem jsem tak mohl obhospodarit celou mapu a ze stredu mapy operativne nicit cizi hrdiny. Kdyby misto archery padla defense, tak by to bylo lepsi, ale Kyrre ma archery uz od zacatku. Luck a leadership mam rad, artefakty pak muzu tahat jiny, mimo jine jsem tam spojil ten skladaci artefakt, co obnovuje vsechnu manu. Jsou to detaily, ja hraju HOMM3 na krasu.
@90210 (22.07.2018 20:39): Tyjo Luck u Rampartu je, kór s tím grálem, až trochu zbytečný luxus. Pathfinding imho taky, sice tam bažina či sníh je, ale je to malá mapa a tak i ty zabírají málo místa. Leadership řeší imho často artefakty, ale pokud kombinuješ jednotky hodně měst, tak se hodí. Archery je pro samotné elfy taky zbytečný luxus. Ale opět... Pokud si bral střelce z dalších měst, tak se hodí.

Btw já beru dokonce dvě magie. :) Nejčastěji Earth a Air. Občas druhý zaměním za Water kvůli Pray. Nicméně hraji často velké mapy (proto se dají vytrénovat dvě magie a town portal se hodí třebas extrémně). Jinak mám standardní sbírku. Offense, Armorer, Tactics, ty dvě magie, Logistics, Wisdom a nakonec Ballistics (Free for All je velká mapa s hodně městy). Samozřejmě tu základní osmičku přizpůsobuji dle hrdiny a jeho dovedností. A často ani přesně těhle osm nevyjde.
@Jab (19.07.2018 14:19): Ja mam asi nejradsi All for One, prave jsem ji dohral, score 319 (Manticore), vykopanej gral, za Rampart a mymu hrdinovi padly vsechny skilly, ktere jsem chtel (Luck, Leadership, Offense, Archery, logistic, pathfinding wisdom a earth magic - nove jsem na zaklade H34D zacal akceptovat do sve kouzelnicke dvojice skillu i jednu specializaci na magii.)
@90210 (19.07.2018 14:14): Tak ja som napríklad editoval dobré mapy s debilnými "objectives", proste si v tom Mapeditore otvoríš mapu a zedituješ si veškeré time-limity, prípadne vymažeš teleporty, podzemie.... je tam spústa dobrých máp, keď si ich zedituješ do hratelnej (ekvivalent free for all) podoby.
@90210 (19.07.2018 14:14): Zahraj si tu Horn of the Abyss kampaň. Dobře do hry zapadne (i ten nový hrad) a funguje s HD rozlišením. Mě tedy přestala časem bavit, ale já měl vždy nejraději tu Free for All single mapu. :)
@Tulareanus (19.07.2018 11:05): Dobry. Joo Rampart, odjakziva muj neojoblibenejsi hrad. To mi pripomina, ze letos je to snad poprvy od roku 2000, co jsem HOMM3 jeste nehral. Asi to budu muset napravit, ale blby je, ze uz mam davno krizem krazem dohrany vsechny mensi mapy, L a XL nehraju a mapy z netu vetsinou stoji za prd.
btw je tu nekdo,kdo by dal trebas na steamu sem tam hru? Myslim normalniho hrace Homam,co to hral kdysi a sem tam si sjede kampan z nostalgie.. zadny "profi" hrac :)
Poradí mi někdo, jak zprovoznit nové templáty? Stáhnu si archiv odsud, rozbalím ho do složky Data, ale stejně mi to ve hře nezobrazuje ani půlku těch templátů, co tam mají být.
@Karasman (29.05.2018 10:02): Pěkné, nevěděl jsem, že pikeman/halberdier jsou imunní vůči bonusu cavalierů/chmapionů a nevěděl jsem, že magic elementál dává za polovic immuním jednotkám.