Progress postavy, kdy se učíte jednotlivé schopnosti dává smysl, stejně tak i většina aktivit, která po vás hra vyžaduje. Což se radikálně změnilo čím dál jsem postupoval - "hele, kámo, sežeň nám chleba k masu, maso se bez chleba nedá žrát!" "Super, díky, že jsi nám pomohl osvobodit zajatce! Jsi hrdina! Mimochodem dones nám luky, šípy, a nějakej žranec, dík vole." Nakonec se z relativně přímočaré a jednoduché kulišárny stane fantasy verze Alza kurýra. Což dává smysl, když jste v celé zemi jediný, kdo netrpí plegickou obrnou. Nakonec ze z toho stane pěknej vopruz , ale naštěstí to skončí relativně rychle i přes očividnou snahu to natáááhnout, jak to jen šlo.
Příběh je prostý jak žebřík, stejně tak i dialogy, které mimo hlavní dějovou linku nedávají moc smysl a vypadá to jako by spíš dialog vedli roboti, nežli lidé. Vlastně kontext k tomu, co a proč to děláte, prakticky neexistuje. Prostě udělej to, co ti je řečeno, plebejče. Ona se ale jinak opravdu nedá upřít originalita a jistá návykovost. Vždy, když jsem objevil novou část obrazovky, vzbudila se ve mě mírná dědkovská radost. Vskutku super nápad. A i přes všechny nedostatky je Hero of the Kingdom pro kasuála jako já vlastně darem z nebes. Fakt se tuze těším na to, jak tento koncept v následujících pokračováních vylepší a rozvedou. Vylepší, že jo? No že jo???
pajmič
Ross
ZephyrCZ
malarkey
Fingon
musa
Kunick
Fatality
Karasman
Eru
MarkJude
DanielUndream
leebigh
Starletka
Steve
Zoltan
DuDu008
ghostik
Jack_Dark
Pro: Jednoduchost, originalita, návykonnost, grafika, učení se novým schopnostem, občas logické úkony
Proti: Dost často nelogické úkony, jednoduchý příběh a strojené dialogy, ke konci nuda a přehnaný backteraking.