Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hatoful Boyfriend

Hatoful Kareshi: Kibou no Gakuen to Shiroi Tsubasa, Heartful Kareshi

66
8 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > vizuální román *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
15.02.2012 PC
21.07.2015 PS4Vita
Vývojáři:
Hato-King (Hato Moa), Mediatonic (sekundární)
Oficiální stránky:
http://sce.inkwash.net/main/
V této vizuální novele s originální premisou jsou lidé ztvárněni jako holubi různých druhů. Ocitnete se v roli mladé slečny, Hiyoko Tousaka, která navštěvuje St. PigeoNation's Institute, a je také jediným člověkem na tomto vzdělávacím institutu, postupně se sblížíte s celu řadou jiných postav-holubů.

Samotný název je slovní hříčka založená na podobné japonské výslovnosti anglického slova heartful a japonského hato (což znamená holub). Hra byla původně vydána pouze v Japonsku, o rok později (2012), se však vydavatel po domácím úspěchu rozhodl vydat i anglické vydání Hatoful Kareshi. Mimo placené existuje i freeware verze, bez některých vylepšení a příběhových scén. Vyšlo i pokračování Hatoful Boyfriend HolidayStar, zatím však pouze v Japonsku.


Poslední diskuzní příspěvek

Tak tohle vypadá jako neskutečnej nářez. Už dlouho jsem se nenasmál tak, jako při sledování toho videa od britského cynouše. D':

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Bez mučení přiznávám, že tento kousek jsem měla rozehraný asi měsíc s tím, že jsem si občas zahrála nějakou tu route, ne protože by mě to nějak extra bavilo (i když místy je to fakt vtipné), ale jen abych dostala všechny achievementy. A dobře jsem udělala. Jak se totiž ukázalo, toto je jedna z těch her, které musíte dohrát celé (tzn všechny konce) a pak se vám odemkne konec pravý. A ten přátelé stojí za to. Jednak je mnohem delší než jednotlivé předchozí průchody hrou a jednak všechna legrace jde najednou stranou. Z ničeho nic se na vás vyvalí tolik opravdového, promyšleného příběhu a hlavně EMOCÍ, že se nebudete stačit divit. Ze zpětného pohledu tak všechno co se stalo předtím působí jen jako takové seznámení s postavami a až v pravém konci všechno to bezvýznamné, hloupoučké nic dostává smysl a sváže se dohromady.

Pro: pravý konec, tlačítko na přetáčení, humor, postavy

Proti: když hrajete tu samou pasáž po desáté už to není ono

+8