Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Handball 16

27.11.2015
30.11.2015
kompatibilní
75
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Ve spolupráci vývojářů EKO Software, Neutron Games a vydavatele Bigben Interactive vychází simulace házené, která se snaží zastínit předcházejí IHF Handball Challenge 14. Hra přichází s několika novinkami, mezi nimiž lze uvést realistický herní systém i pohyby a animace hráčů, kterých se podařilo docílit díky implementaci nového herního enginu. Stejně tak lze v průběhu hry využít okolo 30 různých druhů ofenzivních i obranných taktik. Podoba hráčů i dresů pak vychází z aktuální sezóny 2015/2016.

Vybírat lze mezi 68 týmy z prestižních evropských ligových soutěží. Nechybí nejkvalitnější evropská liga DKB Handball-Bundesliga, dále francouzská Championnat D1 a španělská soutěž Liga Asobal. V nabídce je možné vybírat mezi několika herními módy. Rychlá hra vám dovolí nastoupit proti živému soupeři online i offline nebo proti počítači, Season mode vás nechá projít celou sezónu s jediným týmem a v módu kariéry lze vytvořit vlastního hráče, kterého postupně proměníte z neohrabaného nováčka v hvězdu první velikosti.

Hru lze nalézt mimo PC i na konzolích X360, Xbox One, PS3, PS4 a PSVita.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.