@Drolin (18.05.2020 20:08): určitě ne, moje PC utáhne hry tak do roku 2009 a to ještě mnohdy s obtížemi. Navíc řídím každý den x hodin v práci, po práci se jdu ještě projet a o víkendu montuju v garáži a poté to jdu opět projet. Takže volantu mám celkově až moc :)
@oldgamer89 (18.05.2020 19:31): Na novější kousky jako PC2, Assetto, Forza Motorsport 7, Dirt 2.0, F1 2019, rFactor 2 se nechystáš? S takovým volantem by byla škoda to trošku nevyzkoušet i jinde :).

Osobně mám stále volant co jsem dostal tak 12 - 15 let dozadu, a i na něm je to zábava. Ačkoliv dnešním standardům už neodpovídá.
@Drolin (17.05.2020 20:08): no 15 let bych tomu netipoval ani náhodou. Zítra mi už konečně dorazí nový volant, tak se těším a uvidím, co z toho vymáčknu.
Největší problém na klávesnici mi dělala zběsilá Pantera.
@oldgamer89 (15.05.2020 10:21): Tak až to budeš zkoušet, nenech se odradit hned na startu, že ti ti nejlepší trochu odjeli. Párkrát jsem zatnul zuby a jel a když se mi podařilo neudělat chybu, tak jsem je pak i doháněl. Ale všechno odjetý na Profi nemám, spíš je toho míň :-)
@lseling (14.05.2020 22:07): neblázni, zvládnout tuto hru na obtížnost Profesionál na klávesnici, to je podle mě nereálné. Odehrál jsem si to na Poloprofi a Amatéra. S volantem teprve zkusím vše odjet Profi, ale bude to boj..
@oldgamer89 (11.05.2020 19:30): Tak to má být! :)

Také jsem vždy chtěl zahrát více, ale GTR2 mělo vždy přednost (na volantu) a pak už GT Legends trošku zastaralo (v době kdy vyšlo na DVD u Levelu) a Race ON/GTR Evolution již nebylo ono.
Poprvé ''informačně'' dohráno na klávesnici (jsem ostuda, já vím..) a zatím jasných 90%. Naprosto mi vyhovují tratě, jízdní model, míra realističnosti a především samotné vozy. Druhé dohrání bude už s volantem a komentářem.
Tak jsem nakonec ten poslední pohár ve skupině C dal na úrovni Amatér. Výhra nic moc, ale co se dá dělat, jsem ostuda. Dojel jsem 6x první, takže je to velký skok.
@Kwoky (02.01.2018 21:58): Já jsem na obtížnosti Semi-Pro došel k poslednímu šampionátu skupiny C a dál to asi nedám. Ale nejvíc mi vadí agresivita soupeřů. A taky, že i při menším kontaktu často skončím mimo dráhu, kdežto soupeř jede vesele dál.
K tomu ježdění - zkoušel jsi si pohrát s nastavením auta?
Rozehráno. Je to typický Simbin, takže pocit z jízdy je super. Akorát mě trochu štve nevyváženost obtížnosti - na medium na rovinkách totálně nestíhám, ale na brzdy a v zatáčkách všechny předjíždím. Působí to divně, ale je to svým způsobem i sranda.
Co tady plácáte? Vždyť je to polština, jazyk našeho souseda, jde tomu rozumět skoro jako slovenčině. xD
@JohnCZ (12.12.2012 23:06): Podla coho vies ze prave to bolo na Steam, alebo to musis naklikat a podla toho ake cislo uvidis tak vies ze to je-nie je steam kod alebo ako, lebo to mi pride ako dost zla metoda.

Keby to nebolo aspon v tej Klingonstine, takto som stastny ze som sa dokazal vobec zaregistrovat a lognut :-).
@mazar1234 (12.12.2012 23:05): Sry, špatně jsem se vyjádřil. Na Steamu lze aktivovat pouze GT Legends, ostatní hry nejsou na Steam. Key zadáš tak, jak ti přišel, ale bez pomlček. Takže by měl vypadat nějak takhle: LJ749ZLG54PSQIV279I4A58SJCFK (původní key: LJ749ZL-G54PSQI-V279I4A-58SJCFK)

A doporučuju to hlídat. Jednou se mi tam povedlo ulovit kompletní Supreme Commander a ty klíče byly doslova během několika hodin pryč. Zájem o to byl velkej. Docela by mě zajímalo, kde ty klíče získávají.

Jinak jsem teďka zcela náhodou na Steamgifts (lidi to tam teďka rozdávaj jak na běžícím páse) vyhrál další klíč ke GT Legends a tak ho sem nahodím tomu, kdo ještě hru nemá a nechce se mu procházet registrací. Nejrychlejší vyhrává. E6GJY29WCYPY4J1CTUDGMKIUYZAW
@JohnCZ (12.12.2012 22:43): Ako to funguje... dospel som az k tomu ze i na mail prisiel serial (na inu hru, nie GT) v tvare GN89D-8P4BX-4H63H-U7FP4-GDNU7 ale ked ho na Steame zadam tak napise invalid code. A u dalsej hry to iste.
CDAction.pl rozdává zdarma cd klíče, které jdou zadat i do Steamu když odmažete pomlčky. Tak šup šup, minule když něco rozdávali, bylo to během chvilky pryč.
Mám taky originál a je to naprosto úžasná hra. Za 200 není nad čím přemýšlet.
Chlapci,kdo jste ji hodnotil(hrál) můžete mě trochu nastínit opravdickej pocit ze hry?rád bych si ji koupil.Děkuji