Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

GT Legends

84
24 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
sportovní > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
15.10.2005 PC
Vývojáři:
SimBin
GT Legends je simulátor závodních aut založený na licenci historických závodů FIA Historic Racing Championships ve třídách GTC a TC. Kompletní paleta automobilů se tak skládá z veteránů z 60. až 70. let. Vzhledem k tomu, že jde o licenci na moderní závody, tak i okruhy ve hře jsou v jejich moderní podobě a neobsahují žádné historické kusy.

Stejně jako většina závodů od SimBin má hra jednoduchou podobu kariéry, kde si postupným vyhráváním odemykáte nové tratě a vozy. Mezi ty patří jak naprosté klasiky jako Mustang 67, Mini Cooper, Porsche 911 nebo Ford GT-40, tak i stejně známé, ale přesto ve hrách málo viděné kousky jako Jaguar E-Type, Porsche 914-6, Renault Alpine A110 nebo Austin Healey 3000.

Hra nabízí na výběr mezi pěti odstupňovanými obtížnostmi od běžně hratelné arkády, až po věrný simulátor, kde to chce opravdu kuráž uřídit tyto staré stroje bez moderní elektroniky. Navíc čím těžší obtížnost zvolíte, tím vyšší bude samozřejmě vaše odměna v kariéře.

GT Legends běží na stejném grafickém a fyzikálním enginu "ISImotor game engine", jako ostatní hry od SimBin nebo konkurenční rFactor.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC --
Tenhle simulátor miluju, mam sice rád moderní káry, ale díky GT Legends jsem začal mít rád i závodní veterány... pro ty, které nezajímá jen online hraní je tahle hra (hned vedle GTR2) supr singlplayerová zábava (na rozdíl třeba od nudného singlplayeru v Race On), kde je pro získání/odemčení dalších "levelů" (aut a tratí) nutné vyhrávat a vydělávat peníze; a komu se navíc líbí starý nadupaný závoďáky, bude nadšen... jedna z mála her, u který mi neni líto třech stovek za origošku :o)
+9