Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

slušná změna oproti tomu novému GoW... úplně jinak se to hraje, poměrně vysoká obtížnost hned na úvod, konzolová kamera jako Brno, dost matoucí ovládání a vlastně takové bez hlavé hack'n'slash a jooo, líbí :-)
Hmm dostávám solidně na prdel, boj s Hadem mě trápí už asi půl hodiny. Nepamatuju si, že před osmi lety bych u toho tak trpěl :D

Edit: tak stacilo byt trpelivej a naucit se pattern.

Edit2: kurva to je nějaký těžký :D
Tak ten zacatek je uplne stejne koulervouci jako pred tema 8 lety (wow, uz je to 8 let).
@Allin (27.12.2018 13:43): Nejsem nějak daleko, teď jsem v Palace of Hades u toho stromu kde je rakev Persephone.

Souboje jsou jinak fajn, jen kdyby právě nebyly přerušované tím debilním QTA, strašně to ty souboje rozbíjí a zdržuje.
@Jack_Dark (27.12.2018 12:21): souhlas. ta hudební puzzle to byl masakr, než jsem se naučil, kde co je, to mi hodně hýbalo žlučí a ještě tak sekvence jak musíš vyletět z toho tunelu, to byly nervy.Musel jsem spolknout svoji hrdost a snížit obtížnost. :/ Ale tak zas aspoň jsem se naučil, kde co je, když to po mě nějaká hra chce tak to zmateně nehledám ;)

@Zoltan (27.12.2018 13:13): tak godko na tom bylo postavené od prvního dílu. Ale tak zas ty souboje stojí za to ne?:) už si bojoval s Kronosem? U mě tenhle souboj zatím nic nepřekonalo.
@Jack_Dark (27.12.2018 13:01): Tak ono to není nějak těžké nebo tak něco, jen mi ta hratelnost postavená na QTE strašně vadí :) Jestli to dokončím, tak se tady asi objeví první hodnocení kolem 50% :D
Pokaždé když je tam QTE jsem jako bedna plná dynamitu. A ono je to tam pořád. Hra postavená na QTE. Uááá :/
@Fatality (02.06.2018 14:43): Tak já to doma mám jako disk na PS3 a hrál jsem to do půlky, ale poškozené. Zkoušet nechci, bo já chci hlavně vědět, jak to běží po reklamaci v tom přesném bodě, kde jsem skončil :-)

Pak to samozřejmě dohraji. Ale jedu teda na easy, bo mi to tak vyhovuje. Sice mě nikdo není schopný zabít, ale celkem mě baví to řádění :-)
Se máte, že to můžete hrát. Já skončil u Pandořiny skříňky, kde se mi hra pokaždé sekla, tak jsem dal k reklamaci. Ale byl to skvělý díl a taky pěkně temný a nepřátelé měli styl. Ascension mě nějak sral oproti tomu.

@Fatality (01.06.2018 19:04): A na jakou obtížnost to hraješ? Já jel na easy, bo jsem měl strach, že to bude místy těžké. Jde mi hlavně o to si zarubat a stejně chci, aby Kratos bylo neohrožené hovado.