God of War III

Hmm dostávám solidně na prdel, boj s Hadem mě trápí už asi půl hodiny. Nepamatuju si, že před osmi lety bych u toho tak trpěl :D

Edit: tak stacilo byt trpelivej a naucit se pattern.

Edit2: kurva to je nějaký těžký :D
Tak ten zacatek je uplne stejne koulervouci jako pred tema 8 lety (wow, uz je to 8 let).
@Allin (27.12.2018 13:43): Nejsem nějak daleko, teď jsem v Palace of Hades u toho stromu kde je rakev Persephone.

Souboje jsou jinak fajn, jen kdyby právě nebyly přerušované tím debilním QTA, strašně to ty souboje rozbíjí a zdržuje.
@Jack_Dark (27.12.2018 12:21): souhlas. ta hudební puzzle to byl masakr, než jsem se naučil, kde co je, to mi hodně hýbalo žlučí a ještě tak sekvence jak musíš vyletět z toho tunelu, to byly nervy.Musel jsem spolknout svoji hrdost a snížit obtížnost. :/ Ale tak zas aspoň jsem se naučil, kde co je, když to po mě nějaká hra chce tak to zmateně nehledám ;)

@Zoltan (27.12.2018 13:13): tak godko na tom bylo postavené od prvního dílu. Ale tak zas ty souboje stojí za to ne?:) už si bojoval s Kronosem? U mě tenhle souboj zatím nic nepřekonalo.
@Jack_Dark (27.12.2018 13:01): Tak ono to není nějak těžké nebo tak něco, jen mi ta hratelnost postavená na QTE strašně vadí :) Jestli to dokončím, tak se tady asi objeví první hodnocení kolem 50% :D
Pokaždé když je tam QTE jsem jako bedna plná dynamitu. A ono je to tam pořád. Hra postavená na QTE. Uááá :/
@Fatality (02.06.2018 14:43): Tak já to doma mám jako disk na PS3 a hrál jsem to do půlky, ale poškozené. Zkoušet nechci, bo já chci hlavně vědět, jak to běží po reklamaci v tom přesném bodě, kde jsem skončil :-)

Pak to samozřejmě dohraji. Ale jedu teda na easy, bo mi to tak vyhovuje. Sice mě nikdo není schopný zabít, ale celkem mě baví to řádění :-)
Se máte, že to můžete hrát. Já skončil u Pandořiny skříňky, kde se mi hra pokaždé sekla, tak jsem dal k reklamaci. Ale byl to skvělý díl a taky pěkně temný a nepřátelé měli styl. Ascension mě nějak sral oproti tomu.

@Fatality (01.06.2018 19:04): A na jakou obtížnost to hraješ? Já jel na easy, bo jsem měl strach, že to bude místy těžké. Jde mi hlavně o to si zarubat a stejně chci, aby Kratos bylo neohrožené hovado.